Şimdi Ara

iPhone 8'in fiyatı bin doların üzerine çıkabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 8'in fiyatı bin doların üzerine çıkabilir

Apple tüm çabalarına rağmen yaklaşan projelerini medya manşetlerinden uzak tutamıyor. En son spekülasyon ise yeni nesil iPhone fiyatlandırmasına ışık tuttu. Geçtiğimiz günlerde Macotakara, Apple'ın iPhone 7s ve daha büyük iPhone 7s Plus'ı içeren iki yeni iPhone modeli çıkaracağını bildirdi. Haber, yakında çıkacak olan telefonların mevcut iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'a benzer şekil ve form faktörüne sahip olacağını öngörüyordu.

Şirket stratejisi yaklaşmakta olan akıllı telefonların en yeni iPhone'larla benzer fiyat etiketine sahip olacağını düşünmemizi sağlıyor. Bir başka deyişle iPhone 7s'in tüketicilere 649 dolar civarında, buna karşın Plus varyantının ise 969 dolara mal olması bekleniyor. Şimdiye kadarki en güvenilir Apple analisti olan Ming-Chi Kuo, Apple'ın üç farklı yeni nesil iPhone modeli çıkaracağından emin. KGI Securities analisti Ming, teknoloji devinin "iPhone 8" olarak gelmesini bellediği üst düzey varyantının önemli yükseltmeler içereceğini söylüyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Electronics, Tesla'ya otonom araçları için çip tedarik edecek
    Analist, geleceğin iPhone modelinin üst düzey varyantının OLED ekran, kablosuz şarj teknolojisi, tümüyle cam tasarım ve daha pek çok yeniliklerle geleceğini söylüyor. Bu nedenle, Bay Ming'in tahminleri Apple'ın iPhone 8 için önemli ölçüde daha yüksek bir fiyat politikası uygulayacağını ortaya koyuyor. Akıllı telefonun fiyatı, şimdiye kadarki en pahalı akıllı telefon olmasını sağlayacal şekilde 1.000 doların üzerine çıkabilir. Farklı birkaç kaynağa göre bu rakamı 1.200 dolar seviyelerine bile görebiliriz.

• Ağızla gülünmeyecek bi haber, yenilik yapıyor diye fiyatı yükselecekmiş peh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vjdrsjejv -- 10 Aralık 2016; 18:03:43 >
  • 2000 model mercedes ile takas yapılır diye ilanlar görürüz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anasının gözü! 1200 dolar nedir? Bizim ülkeyi bilemem ama yabancı ülkelerde kesinlikle satmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varsayımlara göre haber yapan teknoloji sitesi DH.

Varsayım bile dememek gerekir. Biri oturup yazıyor, bunlar da çevirip sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Ağızla gülünmeyecek bi haber, yenilik yapıyor diye fiyatı yükselecekmiş peh

Yenilik dediği de yenilik olsa bari. Nasıl bir uyuşturucu etkisi varsa bu iphone un adamlar böyle rakamları ciddi ciddi düşünebilmiş
    Şu rakamı samsung sony HTC ağzına alsa müşterinin tepkisi yüzünden tanıtımı yapılmadan üretimine son verirlerdi. Bakalım yine kuyruklar oluşacak mı

(Bu arada iphone fiyat performans ürünü olsa en az sizler kadar fanatik olurdum ama bunda o da yok)

• Adamların maaşına göre düşünürsek, 1200 tl ye iphone almak gibi bir şey. Bizde ayda 1.300 asgari ücret alıp, 3000- 4000 tl ye taksitle iphone alıyorlar. Ben Amerikada veya Avrupa da olsaydım bu fiyata bile ucuz derdim. :)

• iPhone 8 Plus 256 GB 4800 TL olur diye tahmin ediyorum.
  • "Apple tüm çabalarına rağmen yaklaşan projelerini medya manşetlerinden uzak tutamıyor." yav he diyesim geldi

klasik yöntem önceden içerden bilerek sızıntılar verilir piyasanın nabzı ölçülür ardından tepkiye göre fiyatı verirler yani anlayacağınız ne kadar kazıklayabiliriz diye bu haberleri medyaya yansıtıyorlar.

• Çok şimarttınız ondan oluyor. Almayın şu telefonu da, biraz burnu sürtsün şunların.

• orada 650 dolar ise ve Şu anki Türkiye fiyatı 1000 dolar olduğuna göre 5.000 lirayı aşacağı kontr garanti.

• Şu habere inanan var mı? Böyle bir şey Apple tarihinde görülmemiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz şarj gibi yeni! özellikler ile gelecekmiş vay vay.

• Pek inandırıcı bir haber değil gibi geldi.

Evet iPhone ilk 650 dolara telefon satan firma olabilir. Ama bu da abartı bence.

Tabi ne ekleyeceklerine bağlı. Yani bir tablet pc ye dönüşebilir ise,her türlü.

Umarım güzel bir fiyattan çıkar da bizde alabilelim. 1200 dolar neredeyse 6000 tl demektir...

• Son günlerde tanınmiş tekloji sitelerinde devamlı galaxy s8 haberleri çıkarken bu sitedede uydurma ipon habelerine devam ediyorlar ne bilmiyorum ama büyük bir oyun dönüyor o kesin bu birkaç editörün basit ipon aşkına benzemiyor büyük paralar dönüyör bence

• yav he he
  • Çıksın kardeşim çıksın. Nasıl olsa alıcı kitlesi böbreğini de satar alır. Bu zamanda telefona 3-4,000 TL verip de kazancını helalden ifade eden adama güler geçerim. Fiyatını bizde de düz 4,000 TL yapsınlar hatta.

Koyun olanların başına çoban olmak gerekli.
  • Uçma Apple uçma.

• 8 ay oldukca uzun bir sure, o yuzden birseyler soylemek icin cok erken, suan icin bana inandirici gelmiyor cunku ortada fiyati ikiye katlayacak bir sebep goremiyorum..

• ne istediğini bilmeyen, üründen anlamayan bu yüzden iyisi pahalısıdır mantığıyla ürün alanlar aç geziyoruz diye ağlanıp taksitle 6000 liraya bu telefonu alıp taksiti ödeyemeyince 3000 liraya satacak

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.