Şimdi Ara

2si1 'Portsuz' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay baya uzun zaman oldi sanırsam 1 hafta gibi

• iyi yine 1 saat
    ses kalitesi çok kötü olmuş, telsizden kayıt gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 9 Aralık 2016; 22:19:53 >
  • Artık 2si1 i eskisi gibi masada sunsanız çok iyi olacak öyle haber izliyormuş gibi oluyorduk bu şekilde cidden soğudum, izleme isteği kaçıyor.

• güzel programdı :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün cheesecake yaptım yanında da düz kahve bu seferde böyle olsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: odyssa

güzel programdı :)

Ne ara izlediniz.
  • Ses yankı yapıyor.

HTML 5 Player - 1080p - Chrome Beta v56
    Flash tarafında da aynı sorun mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 9 Aralık 2016; 22:30:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Ses yankı yapıyor.

HTML 5 Player - 1080p - Chrome Beta v56
    Flash tarafında da aynı sorun mevcut.

Merhaba,

Ses kadı ne yazık ki genel mikrofon üzerinden yapılmış.

Yaka mikrofonları takılı ama kayıt cihazında aktif etmeyi unutmuşuz :)

Bu programda ses diğer programlara göre baya kötü. Sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'in dedikleri doğru. Ben Vodafone'a geçerken aynı pislikleri yaptı Türk telekom. Yasal süreci bekliyorlar. 11 GÜN. Ama ttnet üye olursanız 2 günde bağlanıyor.

• Doğuda görev yapan bir memur olarak Türktelekomun bu yaptıgı rezaleti bizzat yaşadım.
    Tayin oldugum yerde superonline kullanıyordum ve bu taşımayı adsl olarak doğuda görev yaptıgım yere taşımak istedim. Telekom port yok bahanesiyle taşımayı yapamadım daha sonra burada kafayı yememek adına mecburen bu s*kik firmayla sözlesme yaptım türkcellin bu işin peşini bırakmaması gerek defalarca sikayet ettik ama...

• Haftalık dozajımı aldım
    Elinize sağlık

• Last of us'ın videosunda çam ağacı yosun tutmuş.Malesef çam ağacı kabuğu yosun tutmaz sayın last of us ekibi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut çeviğe göre last uf us ve unchearted oynamadıysanız bir hata etmişiniz demektir sanki bedava satılıyor emrivaki yapma insanlara mesut bey isteyen alır oynar öyle hata etmişiniz diyerek emrivaki yapamazsınız sizin diyebilceğiniz tek şey tavsiye ediyorum demeniz gerekir

• şu videolara bi download linki koyun yahu. 240p çalışmıyor. mp3 çalışmıyor. yurtdışında mobilden giriyorum. hızım çok düşük izleyemiyorum. teknoseyirin gözünü seveyim adamlar her yere link koyuyor. amaçları bilgi iletmek çünkü...

• ses kötü

• wustti W kullanıcısına yanıt
    android AVD Download (eski sürümleri flash player istiyor) veya firefox eklenti(flash video down )
    windows idman tavsiye bir denersin
    indir demiyorum denersin

• Göktürk 1 Uydusunu detaylı anlatan video Linki:https://www.youtube.com/watch?v=z5u80spJA1s

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet4428

Artık 2si1 i eskisi gibi masada sunsanız çok iyi olacak öyle haber izliyormuş gibi oluyorduk bu şekilde cidden soğudum, izleme isteği kaçıyor.

Kesinlikle haklısın!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.