Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming'in ilk fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spider-Man: Homecoming'in ilk fragmanı yayınlandı
    Çizgi roman dünyasının en sevilen karakterlerinin başında gelen Örümcek-Adam, beyaz perdede şansını bir kez daha denemeye hazırlanıyor. 2000'li yılların başlarında Sam Raimi tarafından çekilen üç Spider-Man filminin ardından seri yenilenmiş ve The Amazing Spider-Man adı altında ikinci bir film serisi çekilmişti. Ne varki başrolünü Andrew Garfield'ın üstlendiği bu seri beklenen ilgiyi görmedi ve iki filmin ardından sonlandırıldı.

Durum böyle olunca, Örümcek-Adam'ın film haklarını elinde bulunduran Sony çareyi Marvel ile anlaşmakta buldu. Sony ve Marvel arasında imzalanan dev anlaşma, Örümcek-Adam'ın Marvel sinematik evrenine dahil olmasına izin verirken, yeni bir Örümcek-Adam çekme görevini de Marvel'e verdi. İlk olarak bu yılın başında vizyona giren Captain America: Civil War'da karşımıza çıkan yeni Örümcek-Adam, önümüzdeki yıl bireysel filmi Spider-Man: Homecoming (Örümcek-Adam: Yuvaya Dönüş) ile geri dönecek.
    Yıllar sonra Marvel tarafından hazırlanan ilk Örümcek-Adam filmi olması ile sinemaseverleri heyecanlandıran Spider-Man: Homecoming için meraklı bekleyiş sürerken, filmden ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan bu ilk fragmanda Peter Parker ve Tony Stark (Iron Man)'i bir kez daha bir arada görüyoruz. Ayrıca filmin asıl kötü adamı olacak Vulture (Michael Keaton) da bu fragman ile birlikte ilk kez görülmüş oldu.

Örümcek-Adam'ı genç oyuncu Tom Holland'ın canlandıracağı Homecoming'de, önceki filmlerde gördüğümüzden daha genç bir Peter Parker izleyeceğiz. Homecoming ile başlayacak yeni Spider-Man serisinin her filminde Parker'ın lisedeki bir yılı işlenecek. Parker bir yandan yeni kazandığı güçleri kullanarak kahraman olma yolunda ilerlerken, bir yandan da gündelik hayatın zorlukları ile başa çıkmak zorunda kalacak.
    Cop Car filmi ile adını duyuran Jon Watts'ın yönettiği filmin başrollerinde Holland'a Robert Downey Jr, Marisa Tomei, Michael Keaton, Zendaya ve Donald Glover'ın eşlik edecek. Spider-Man: Homecoming, 7 Temmuz 2017'de vizyona girecek.

• sıva
  • ıron man karakterini bu filmde görmek güzel olacak. inş. iyi kurgulanmıştır.

• Tobey Maguire den sonra tat vermedi maalesef. O kadar alışmışız ki Tobey den başkasına oturmuyor gibi o karakter.

• İlk 3 leme daha iyi geliyor çünkü fazla abartı değildi kendi alanında kendine özgü ciddi bir karakter yapmışlardı.
    Şimdiki yeni olanlara bakıyoruz çizgi romanlardakinin aynısını yapıyorlar, fırlama, atik, şakacı bir karakter ortaya çıkarıyorlar, üstüne çocuksu bir oyuncuyu koyuyorlar tam 15 yaş atı kısıma hitap ediyor.

• Tom Maguire maalesef iyi oynamadı. Spiderman normalde çok komik ve eğlenceli bir karakterdir. Ama Tobey'de bunların hiçbirini göremedik. Çizgi romanlardan aşina olduğumuz o Spiderman'i bir türlü göremedik. Daha sonra gelen Andrew Garfield bunu çok güzel yansıtmıştı. Şimdi aynı şekilde ismini hatırlayamadığım bu arkadaş da Captain America Civil War filminde bunu çok güzel yansıttı. Güzel bir film olacağına inanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mary Jane'i kim siyahi yaptıysa Allah onların birliklerini bozsun, evlerini böcekler bassın, gece uyuyamasınlar, yazın tek bir sivri sinek tarafından defalarca taciz edilsinler.

• illuminati-2017

• Ben Beğendim.Şişko cocuk ne alaka çözemedim
  • Marj Jane i kim zenci yaptiysa Allah onu belasini versin, bir sonraki seride 8 yasinda orumcek cocuk goruruz artik

• örümcek adam gittikçe çocuklaşıyor. güzelim seri iyice ergenlerin eline düştü.
  • Kimileri işte şimdi çizgi romana benzedi, ya da Andrew Garfield daha iyiydi, spiderman komik olmalı vs diyor. Bana göre çizgi romana çok benzemesi gereksiz, çünkü filmde bir yaratıcılık kalmıyor, kurguyu, karakteri tamamen çizgi romandan alacaksa film yapmanın ne anlamı var, sanatçılığın ne anlamı var. Çizgi romandan alıp karakteri yerleştirmenin, şarkıyı yaratanı gibi söylemekten ne farkı var, sanat katılmalı, yaratıcılık katılmalı... İlk üçlemenin tadını vermedi bana. Kostümü kesinlikle berbat.

• Yeter yaaa bokunu cikardiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Gosling

örümcek adam gittikçe çocuklaşıyor. güzelim seri iyice ergenlerin eline düştü.

çizgi romanda zaten çoçuksu sen çizgi roman hiç okumadığın için sanırım bu detayı atlamışsın kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

çizgi romanda zaten çoçuksu sen çizgi roman hiç okumadığın için sanırım bu detayı atlamışsın kardeş

okumaz olurmuyum kardeş. hiç okumadığımı nerenden çıkardın? ben ilk filme göre gittikçe sıfat olarak çocuklaşmaya başladığını söylemeye çalıştım.
    çizgi romanla alakası yok bu söylediğimin.

• quote:

quote:

quote:

okumaz olurmuyum kardeş. hiç okumadığımı nerenden çıkardın? ben ilk filme göre gittikçe sıfat olarak çocuklaşmaya başladığını söylemeye çalıştım.

he işte meselede bu bende diyorumki örümcek adam çizgi romanda neşeli komik absrd bir karakter ilk filmlerdeki spder-man gibi değil yani olması gereken bu biz alışmışız ilk filmlere onu arıyoruz ama gerçeği bu spder-man'in

• Forumun bütün cahilleri toplanmış yine.
    Ulan fragmanda Mary Jane'nin M si yok, adam diyor ki; kim zenci yaptıysa ateşler salsın vs vs.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

he işte meselede bu bende diyorumki örümcek adam çizgi romanda neşeli komik absrd bir karakter ilk filmlerdeki spder-man gibi değil yani olması gereken bu biz alışmışız ilk filmlere onu arıyoruz ama gerçeği bu spder-man'in

haklısın ama bu film de daha çocuksu ortam yaratılmamışmı? karakteri ciddiye alamıyor insan. en azından bana öyle geldi.
    karakter senin istediğin gibi olmuştur. o ayrı, bir şey diyemem.

• Konusu var. Daha önce arama yapmadınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara star televizyonunda yayınlanan çizgi film serisi en beğendiğim seri. Hem olay ve kurgu güzel hem daha ciddi bir yapıya sahip. Hele ki şuan disney channelde dönen amazing spider-man tam ergen yetme çizgi filmi. Olaylar sırf karakter fazlalığı olsun şeklinde ecüş bücüş =). Güzelim pokemon işi bile digimon seviyesine indiği yeni çizgi dizi çağında marvelin karakterlerinin de suyu çıkması çok da ayıplanamaz gerçi. Canım metal transformerslar bile polyersterden yapılmış gibi eğilip bükülebildiği bir çizgi - sine dünya oldu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.