Şimdi Ara

Chrome’un Android uygulamasına çevrim dışı içerik görüntüleme özelliği geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chrome’un Android uygulamasına çevrim dışı içerik görüntüleme özelliği geldi 
    Kısa süre önce masaüstü için 55. sürümünü indirmeye sunan Google Chrome, Flash’a ‘elveda’ diyerek HTML5'e geçiş yapmıştı. Aradan geçen birkaç günün ardından internet tarayıcısının bu kez Android uygulaması güncellendi. Hata iyileştirmelerinin yanı sıra önemli performans artışı gösteren Chrome’un en önemli yeniliği ise çevrim dışı içerik görüntüleme oldu.

Açıklamaya göre bir süredir test edilen özellikle birlikte artık web sayfalarını, videoları, fotoğrafları ve ses dosyalarını tek tıkla indirerek istediğiniz zaman internet bağlantınız olmasa da görüntüleyebileceksiniz. Geliştirilen indirme fonksiyonunu kullanabilmek için sadece adres satırının yanında yer alan indirme simgesine tıklamanız yeterli.

Chrome’un Android uygulamasına çevrim dışı içerik görüntüleme özelliği geldi 
    Uygulama aracılığıyla indirilen tüm içerikler türlerine göre -fotoğraf, video gibi- kategoriler altında listelenecek ve dosya boyutları yine bu ekranda yer alacak. Diğer taraftan metin alanlarında yanlış yazılan kelimeleri de vurgulamaya başlayan Google Chrome’un Android uygulamasında aynı masaüstündeki gibi gelişmiş arama yapabilmek de mümkün hale geliyor.

• Nihayet, beklediğim özellikti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme android de yayınlandı mı? Benim chrome hala eski versiyon güncelleme yok gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

Güncelleme android de yayınlandı mı? Benim chrome hala eski versiyon güncelleme yok gözüküyor.

Henüz görünmüyor. Bir iki güne gelir güncelleme. :)

• iOS lütfen
  • Tam bizlik zaten sık sık internet kesintileri olan bir ülkedeyiz uçurur bizi bu chrome.

• çevrimdışı bitişik yazılır editör kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roark

çevrimdışı bitişik yazılır editör kardeş.

Merhaba,

TDK'nın web sitesine göre ayrı olarak yazılması gerekiyor. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&kelime=%C3%A7evrim%20d%C4%B1%C5%9F%C4%B1&guid=TDK.GTS.56bdc245935478.99089015

Sevgiler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • uzun zamandır güncellemiyordum sırf bu özellik için güncelleme yaparım
  • Türk Telekom, Google'ın bu hamlesine karşılık misilleme olarak bundan sonra çevrimdışı aktivitelerdende kota düşüreceğini açıkladı.

Özelleştirme sonrası Türk Telekom'un SAHİBİ Paul Doany yaptığı açıklamada, önümüzdeki yıllarda Türkiye için daha büyük projelerle ortaya çıkacaklarını belirterek, parayı çok seven Microsoft ile, Windows'u kullanırken, pencereler açarken de kotanın düşebilmesi için ortak arge çalışmaları yürüttüklerini belirtti.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

iOS lütfen

Batsın şu ios resmen çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

iOS lütfen

Batsın şu ios resmen çöp

İm kan sız be kardeş

• Yandex Browser kullanıyordum. Güncelleme gelsin, sırf bunun için Chrome'a dönerim.

Yandex Browser'ın eklentiler ve reklam engelleme özelliği var ama çevrim dışı kullanım için indirme desteği nedeniyle Chrome.

• Opera kaç yıldır yapıyor bunu. Hatta sırf bu özellik için kullanan çok kişi var.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    iOS'ta eski WebKit'i kullanan Chrome'a mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

Opera kaç yıldır yapıyor bunu. Hatta sırf bu özellik için kullanan çok kişi var.

Opera'yı önceden kullanırdım. Artık pek hoşuma gitmiyor. Biraz daha sadelik arıyorum sanırım.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Android ile kan bağı var ya , şaşırmamak gerek zaten safari be üçüncü parti güzel tarayıcılar var, önemsiz

• güzel olmuş bu bazen arıyordum böyle bir özelliği...

• Kasmama ram yememe ozelligi de gelmelk

• Güncelleme geldi, bilginize.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.