Şimdi Ara

Kuzey Kore, Güney Kore’yi hacklemekle suçlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuzey Kore, Güney Kore’yi hacklemekle suçlanıyor

Söylentilere göre Güney Kore’nin ordu siber savunma merkezi, komşu ülke tarafından siber saldırıya uğradı. Kuzey Kore'nin, ülkenin gizli askeri bilgilerini çaldığı konuşuluyor.

Ülkenin askeri yetkilisi de siber savunma merkezinde kötü amaçlı yazılım tespit ettiklerini ve askeri dökümanların ifşa olmuş olabileceğini belirtti. Ayrıca daha detaylara inerek virüsün 20 bin askeri bilgisayarlara bağlı olan bir sunucuda bulunduğunu, eğer hükümete ait gizli bilgilerin deşifre olması kesinleşirse, ülkenin askeri operasyon planlarının yeniden yazılması gündeme geleceğini de sözlerine ekledi.

Aslında bu olay yeni değil, önceden de  Güney Kore, Kuzey Kore inkar etmesine rağmen komşusunu sürekli siber saldırı yaptığı gerekçesi ile suçlamıştı. Kuzey Koredeki diktatör yönetimin siber saldırı kapasitesini yükseltmek için yüksek oranda yatırım yaptığı biliniyor.

• Yahu kuzey korede eğitim sistemi mi varki siber saldırı yapacak eleman yetiştirecekler? Kuzey kore kim ki Güney kore gibi bir teknoloji ülkesine kafa tutacak. İnanmayın bu propaganda haberlerine. Bu tombik çocuğun elindeki bütün malzeme Rusların eseri. Rusya ve Çin desteğini kesse 3 günde açlıktan ölür bunlar.
  • kuzeyi destekliyorum zombi pc lazımsa yazılım yüklemeye hazırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

Yahu kuzey korede eğitim sistemi mi varki siber saldırı yapacak eleman yetiştirecekler? Kuzey kore kim ki Güney kore gibi bir teknoloji ülkesine kafa tutacak. İnanmayın bu propaganda haberlerine. Bu tombik çocuğun elindeki bütün malzeme Rusların eseri. Rusya ve Çin desteğini kesse 3 günde açlıktan ölür bunlar.

para verip yaptırmıştır? ajan sokmuştur. vs vs.
    kuzeyin ajan gücü iyiymiş eskiden mesela
  • güzel güzel niye geçinemiyorlar ki

• Hekletmeyin kardesim sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yahu kuzey korede eğitim sistemi mi varki siber saldırı yapacak eleman yetiştirecekler? Kuzey kore kim ki Güney kore gibi bir teknoloji ülkesine kafa tutacak. İnanmayın bu propaganda haberlerine. Bu tombik çocuğun elindeki bütün malzeme Rusların eseri. Rusya ve Çin desteğini kesse 3 günde açlıktan ölür bunlar.

Sovyetler dağıldıktan sonra yardım kesilince 1 milyondan fazla kişi açlıktan ölmüştü.

• Tankları gemileri denizaltıları en az 70 yıllık. Hayt huyt ettiğine ve silah sayısına bakmayın güney haşat eder kuzeyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peşin fikirli olmayın Devlet geleneklerine sahip kurumsallaşmış herhangi bir teşkilatın olanakları sınırsızdır o resimdeki tombik oğlan isviçrede tahsil görmüş gayet eğitimli biri.

filipinlerin beyazsaraya ajan soktuğunu ve daha deşifre olmamış nelerin çıkabileceğinide ekleyerek şöyle bir projeksiyon yapıyım kore halk olarak imkanları dahilinde karnını doyurup yaşamaya çalışsa da küresel iddası/fantezileri olan bir devlet kendi halkından veya ordudan yetenekli olan küçük bir gurubu herhangi bir kaynakta eğitim aldırtıp ülke menfaatine kullanabilir yada direk bu işi yapanlara para vererekde bunu sağlaya bilir

• Ülke efsane oradaki insanlar ileride dünyanın sadece kendi ülkesinden ibaret olduğunu falan bile sanabilir :)

https://www.youtube.com/watch?v=9zreZBJouY8

• 2 süper gücün oluşmasına katkı sağlayıp tetiklediği çatlaklardan en derini.

Neyseki biz bölünmedik o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drazy -- 8 Aralık 2016; 16:42:16 >
  • Kuzey Kore, Güney Kore’yi hacklemekle suçlanıyor
  • Baslangicta asagilayici cumlelerine karsi cikmaya hazirlanirken, sondaki yazina hak vererek bundan vazgeciyorum, hem avrupadaki slavlar hemde kuzey kore adeta ruslarin oyuncagi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sdc55

bilader bana hakaret mi ettin habere yorum mu yaptın

Kuzey Kore, Güney Kore’yi hacklemekle suçlanıyor
  • Tipe bak. Su sifati her gördüğümde bir gülme aliyor beni

• kim jong reyis yakmıştır bir sigara
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncap

Kuzey Kore internet mi bağlatmış

1 gb akk varmış.
  • yakında bizim de halimiz bu ikili gibi olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tombik oğlan sen güney kore'ye karşı gelmen biraz zor bir sürü dünya devleri var orada...

• Yorumlara bak bilgim yok fikrim var dedikleri bu herhalde batının emperyalist propagandanın etkisinde kalmış yurdum ergenleri.bi ara kuzey korede elektrik yok diye haberlerde çıkıyordu yok telefon yasak yok foto çekmek yasak vs alayı yalan adamların metrosu vs bizden yıllar önce yapılmış cep telefonuda kullanılıyor + kuzey kore kendi kendine yetebilen bi ülke yaşı 20 lerdeki interneti sırf oyun için kullanan çocuk koreliler açlıktan ölüyor diyor.merak edenler youtube da jaka parker adlı kanalı takip edebilirler foto video çekmekte serbest marketten amerikan sigarası marlbora almakta

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.