Şimdi Ara

!!! Bozulan HardDisk'lerinizi Tamir Edin !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
59.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  !!! Bozulan HardDisk'lerinizi Tamir Edin !!!

HDD Scan And Repair 3.0

Uzunca bir süre kasamızda çalışan sabit sürücülerimiz, biz fark etmesek de bir süre sonra aşırı ısınma ve sürekli veri yükleme sonucu bozulmaya başlarlar. Bilgisayarımız yavaşlar, dosyalarımız açılmamaya başlar, mavi ekran hataları sık belirir ve bir gün bilgisayarımız hiç açılmaz. Servise götürdüğümüzde ise acı bir sonuç bizi bekler. Sabit sürücümüz bozulmuştur, önemli tüm verilerimiz gitmiştir ve en kötüsü de bu verilerimizi yüksek paralar ödeyemedikten sonra kurtaramayacağımız gerçeğidir.

İşte HDD Scan, bu durumda sizin kurtarıcı meleğiniz olmayı vaat ediyor. Program 136 GB'tan büyük sabit sürücüleri bile tanıyıp kontrol edebiliyor, üstelik anakartınızın desteği olmasa bile.

Program sadece IDE sürücüleri için çalışabiliyor, yani bozulan bir SATA sürücünüzü tamir edemiyorsunuz. Tabi, SATA destekli bir sabit sürücünün daha yeni olduğunu varsayarsak şimdilik bu bir eksiklik olarak görülmemeli.

Yazılım, BIOS'tan bağımsız olarak çalıştığından ölü gözüken sabit sürücüleriniz bile tanınabiliyor. Yüksek hızlı ve kolay kullanıcı arabirimli program ile sabit sürücünüzün işe yarayan tüm bölümleri elden geçiriliyor. Bozuk bölümler hızla atlanıyor ve kurtarılabilecek tüm veriler, hatta kimi durumlarda tüm sabit sürücünüz tekrar hayata döndürülüyor.

HDD Scan ile sabit sürücünüzün öldüğünü söyleyen ve verilerinizin ancak yüksek miktarlar ödenerek tamir edilebileceğini belirten servisinize, kendi imkanlarınız ile neler başarabileceğinizi artık gösterebilirsiniz.

Önemli Not : Program, yapısı gereği bir imaj dosyası olarak geliyor. Bu imaj dosyasını CD yazma programınız ile CD'nize sistem CD'si olarak yazdıktan sonra bilgisayarınızı bu CD ile başlatmanız yeterlidir. HDD Scan başlangıçta çalışacak, tüm sabit sürücülerinizi tarayacak ve kurtarılabilecek veya onarılabilecek tüm verileri size sunacaktır.

1.3 MB boyutundaki programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

!!! Bozulan HardDisk'lerinizi Tamir Edin !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 28 Mayıs 2014; 16:51:30 >

• Paylaşımın için sağol.Eline sağlık.
  • emrah ilginç gerçekten anlamadığım nasıl bozulan hardDiskli düzeltcek yahu

herhangi bir zararı olmaz demi denesem bi ?
  • Eline sağlık.
    Bu 1.3 mb boyutunda ki programmı hdd'yi düzeltecek pek inandırıcı gelmedi ama paylaşım için tekrar sağol
  • zaten düzelmez bi kere bad sectör girdi mi bi daha hayır bekleme o diskten..
  • deneyen varmı?
  • paylaşım için sağol kardeş
  • paylaşım için teşekkürler.
  • paylaşım için teşekkürler.
  • paylaşım için teşekkürler, lakin deneyen var mı arkadaşlar? Benim hdd'de bad sector var anladığım kadarıyla. Bu program bad sector için kullanılabilir mi? yada başka birşey önerebilir misiniz bana,
  • cok ilginç ya donanımsal bir problemi daha dogrusu arızayı yazılım nasıl halleder anlamış deilim.. hdd gercekden bozuk olan ve bu program sayesinde duzelten kişiler varmı acaba merak ettim..yinede paylasımın için tesekkürler arkadasım..
  • SATA da işe yarasa tam derdieme derman olacaktı ama yinede ellerine saglık,arsivde lazım olacaktır.
  • indiriyorum. teşekkürler
  • bu ne yaa!.. verdiğin şeyin ne setup nede install diye bişiyi var. sadece resim bu. kur diyorum adobe fotoshop açılıyor 3-4 tane yazı cıkıyor sadece
  • win98 için uygunmudur çalıştırılabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Michelangelo.

bu ne yaa!.. verdiğin şeyin ne setup nede install diye bişiyi var. sadece resim bu. kur diyorum adobe fotoshop açılıyor 3-4 tane yazı cıkıyor sadece

Daha düzgün bi tarz ile yazsan daha ii olmazı sence ? ....

POWER ISO olarak setup lanmış bir dosya var orda... Setup ı çalıştırmak için günümüzde winrar dan sonra en güncel sıkıştırma programı olan ve torrent tarzı sitelerden indirdiğin hemen hemen her türlü dosyanın şifrelenme biçimi olan .İSO uzantısı dır bu.. Kullanmak için Power iso adında bi program yüklemen lazım....

• kardeş paylaşım için teşekkürler power iso yu indirdik sonra nasıl yapacaz gerisini bir tarif ederseniz seviniriz.
  • çalıştırabilen kullanan warmı acaba?
  • Teşekkür ederim ben almayayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

zaten düzelmez bi kere bad sectör girdi mi bi daha hayır bekleme o diskten..

bad sector lu hdd yi düzelttim nasıl mı??

sp1 li xp pro cd si ile windows kurar gibi kurulum ekranından format attım bad sector lü bölüme... ddüzeldi..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.