Şimdi Ara

Meizu Band fitness bilekliği resmiyete kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meizu Band fitness bilekliği resmiyete kavuştu

Meizu’nun uzun süredir merakla beklenen giyilebilir cihazı Meizu Band dün itibariyle resmiyete kavuştu. Firma Xiaomi Mi Band 2 ile doğrudan rekabete girecek bilekliğini iyi bir fiyat seviyesinden piyasaya sürüyor.

Fiyat Performans Ürünü

Şık bir görünüme sahip olan Meizu Band, gerekli bilgileri OLED ekranından gösteriyor. Atılan adım, gidilen mesafe, yakılan kalori, uyku düzeni gibi bilgilerin yanı sıra entegre sensörden de nabız verileri toplanabiliyor. Kullanıcı belirli bir süre hareketsiz kaldığında ise titreşim ile uyarıyor.

Uyumlu uygulaması ile kontrol ettiğini bileklik, diğer kullanıcıların çalışma programlarını görmenizi ve rekabet edebilmenizi sağlıyor. IP67 sertifikası ile su altında 1 metreye kadar kullanmak da mümkün. Polikarbonat gövde oldukça dayanıklı.

Ayrıca Bkz.Meizu M5 Note duyuruldu

Fitness fonksiyonlarının yanında akıllı saat fonksiyonları da mevcut. Gelen arama ve mesajlar OLED ekrandan yansıtılabiliyor, titreşim ile uyarı veriliyor. Dahili bataryasının 7 güne kadar kullanım ömrü sunduğu bileklik bir tür manyetik şarj adaptörüne sahip. Fiyatı 33$ olan Meizu Band bilekliği yarından itibaren Çin’de satışa çıkacak. 

• tasarım güzel özellikler de iyi ancak yine dolar hesabına bakınca saçma sapan bir maliyet çıkyor ortaya
  • mi bande göre daha cazip hale getirebilecek bir özelliğini göremedim, aksine eksikleri var gibi, mi bandded kayış değiştirilerek kişiselleştirilebiliyor, mi bandin şarjı 20 gün civarı gidiyor (hatta kullanıcılardan bazıları 30 günü geçtiğini söylüyor), ve fiyatı da fazla, mi band 25 dolara alınabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tural.i

mi bande göre daha cazip hale getirebilecek bir özelliğini göremedim, aksine eksikleri var gibi, mi bandded kayış değiştirilerek kişiselleştirilebiliyor, mi bandin şarjı 20 gün civarı gidiyor (hatta kullanıcılardan bazıları 30 günü geçtiğini söylüyor), ve fiyatı da fazla, mi band 25 dolara alınabiliyor

Senin dediğin mi band ların ekranı yok. Zaten 30 gün gitmesinin sebebi bu. Bence ekran ile bir hafta kullanım süresi çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık 110 tl gayet iyi bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

quote:

Orijinalden alıntı: tural.i

mi bande göre daha cazip hale getirebilecek bir özelliğini göremedim, aksine eksikleri var gibi, mi bandded kayış değiştirilerek kişiselleştirilebiliyor, mi bandin şarjı 20 gün civarı gidiyor (hatta kullanıcılardan bazıları 30 günü geçtiğini söylüyor), ve fiyatı da fazla, mi band 25 dolara alınabiliyor

Senin dediğin mi band ların ekranı yok. Zaten 30 gün gitmesinin sebebi bu. Bence ekran ile bir hafta kullanım süresi çok iyi.

Mi band 2 yi diyor ekranı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    eksik yazmışım, mi band 2'yi kasdetmiştim, mi band deyince anlaşılır sandım, ekranı var mi band 2'nin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.