Şimdi Ara

Meizu M5 Note duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Meizu’nun bir süredir bilgileri internete sızan ve giriş seviyesinde iddialı olmaya çalışacak M5 Note adındaki yeni akıllı telefonu resmiyet kazandı. Model düşük fiyat segmentinde tatmin edici donanım sunmayı amaçlıyor.

Fiyat-Performans Telefonu

5.5 inçlik Full HD IPS ekrana sahip olan M5 Note, metal alaşımlı kasa ile birlikte 2.5D ekran kavisi sayesinde Premium hissiyatı arttırmış. Gövdenin kalınlığı 8.1mm iken ağırlığı ise 175 gr olarak gerçekleşmiş. Ön Home butonu içerisinde entegre bir parmak izi okuyucu yer alıyor.

8 Cortex-A53 çekirdekli Helio P10 yonga setinin güç verdiği modelde 3GB ve 4GB LPDDR3 RAM bellek seçeneği yer alıyor. Depolama kapasitesi de yine RAM belleğe bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde bir kamera barındıran modelin ön kısmında da 5MP çözünürlüğünde özçekim kamerası yer alıyor. Kasa içerisinde 4000mAh kapasiteli bir batarya yerleştirilmiş ve uzun kullanım süreleri hedeflenmiş. Model ayrıca Android 6.0 üzerinde yeni Flyme OS 6.0 arayüzünü kullanıyor.

Ayrıca Bkz.HP’den 8TB RAM kapasiteli süper bilgisayar

4 farklı renk seçeneği ile piyasaya çıkan modelin fiyatı donanım göre değişiyor. 3GB RAM ve 16GB arttırılabilir kapasite barındıran versiyon 130$ civarında. 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi için 145$ ödemek gerekiyor. 4GB RAM ve 64GB depolama kapasitesi için istenen fiyat ise 218$.

• Helio p10 olmamış..

• Kalem koyun kalem. :D

• Ulen Samsung note'dan sonra önüne gelen note adını kullanıyor modellerinde. Gsm arena'da 9 farklı markanın note diye ürünleri var. Yaratıcı olmak ya da biraz farklı olmak çok mu zor?...

• Casper Helio p10lu cihazını 2000 tlye satıyordu. Ayıptır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istediğini koysun bir daha meizu almam zaten türkiyedede yok,ha bire güncelleme geliyor düzgün yazılımı bile bok ediyorlar,samsungun işne döndü,çini alacaksan 1)huawei 2)xiaomi ama benim tüm markalarıda içine koysan her zaman huaweidir adamlar taş gibi telefon yapıyor üstelik yazılım konusundada acayip stabiller

• Redmi note 4 çok daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: pranis

Helio p10 olmamış..

kardeşim haberi okumadınmı sen ? düşük fiyat segmenti diyor ne bekliyordun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

quote:

Helio p10 olmamış..

xiaomi redmi note 4 cihazı 200$'a satıyor fiyat düşük ama helio x20 ile geliyor. Keza LeTv LeEco da öyle.
    Çok düşündüm ben de 700 lira civarı cihaz almayı, meizu istedim ama bakıyosun helio x10, helio p10 lu cihazları 700 liraya konumlandırmışlar. GPU performansları değiştirmek istediğim MTK6752'li k3 note ile aynı. Neden değiştireyim ? Redmi note 4 aldım, 740 liraya S6-note 5 performansında cihaz.
    MX6 desen fiyatı 900 lira, doogee F7 Pro desen yine fiyatı yüksek biraz.
    Zaten telefon dediğin alete 1000 liradan sonrası çöp.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

quote:

Helio p10 olmamış..

xiaomi redmi note 4 cihazı 200$'a satıyor fiyat düşük ama helio x20 ile geliyor. Keza LeTv LeEco da öyle.
    Çok düşündüm ben de 700 lira civarı cihaz almayı, meizu istedim ama bakıyosun helio x10, helio p10 lu cihazları 700 liraya konumlandırmışlar. GPU performansları değiştirmek istediğim MTK6752'li k3 note ile aynı. Neden değiştireyim ? Redmi note 4 aldım, 740 liraya S6-note 5 performansında cihaz.
    MX6 desen fiyatı 900 lira, doogee F7 Pro desen yine fiyatı yüksek biraz.
    Zaten telefon dediğin alete 1000 liradan sonrası çöp.

145 dolarlık fiyatı baz almıştım lakin diğer versiyonu note 4 e göre pahalı kaçmış pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 7 Aralık 2016; 18:38:40 >

• Merhaba Arkadaşlar Eski Bir Meizu Kullanıcısı Olarak (Meizu M1 Note) Konuya Katılmak İstiyorum. Ömrünüzde görüp kullana bileceginiz cok iyi stabil bir telefon.arkadaslar en kotu islemcisi o kadar iyi olmamasina karsin stabil bir telefon oldugu icin baya bi hizliydi ben asik oldum...

Amma gel gelelim kotu tarafina SERVIS YOK Nerede Bu servis benim telefonum halen bozuk perisan oldum ne yapacagimida bilmiyorum tamir edecek kisilerde telefon fiuatinda tamir ucreti istiyor yani servis harin 10numara telefon.diyeceklerim bu kadar allaha emanet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.