Şimdi Ara

Xiaomi'den Luca Bignardi imzalı yeni kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi'den Luca Bignardi imzalı yeni kulaklık

Çinli şirket Xiaomi, Mi In-Ear Headphones Pro HD model kulaklığını ABD pazarında piyasaya sürdü. Şirketin çevrimiçi mağazasından satın alınabilecek aksesuar 39.99 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD, hibrid çift dinamik ve dengeli armatür sürücüler ile birlikte geliyor. Şirket, çift dinamik sürücünün basları koruyarak, ara tonları yumuşak tutan ve daha tok ve zengin ayrıntılarla ses sağlayan grafen malzemeden yapıldığını söylüyor. Ayrıca dengeli armatür sürücünün ana melodi için yüksek notaların zengin ayrıntılarını koruduğunu, bu nedenle üç bantlı dengeleme etkisi yaşatabildiği belirtiliyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S8, Harman markalı stereo hoparlörlerle gelebilir
    Kulaklık dahili bir doğal ses ekolayzırının yanında daha fazla dayanıklılık ve daha az karmaşıklık için gerilebilir TPE mat kablolamayla geliyor. Daha iyi kavrama için 45 derece açılı kulak içi tasarım sunan ürünün çalan müziği kontrol etmenize izin veren metal üç düğmeli kumandası var. Bu fonksiyon hem Android hem de iOS akıllı telefonlarla çalışabiliyor.

Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD, sesli arama için yerleşik mikrofon ile birlikte geliyor ve sadece 17 gram ağırlığında. Ayrıca çıkış başına 98dB hassasiyet seviyesi, 32 Ohm empedansa ve 20-40000Hz frekans tepki aralığı sunuyor. Yalnızca Gümüş renk seçeneğine sahip aksesuarın akustik ayarlamaları Grammy Ödüllü Luca Bignardi tarafından yapılmış.

• hybrit 2 olmuş ve tasarım olarak harika görünüyor.

• Guzel bir kulaklik bizi bekliyor. Kumandasina ve tasarimi premium hissiyati uyandiriyor.

Dipnot: Cogu kisi 20kHz'e kadar sesleri ayirt edebiliyor.

• http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Hybrid-Pro-Three-Drivers-Graphene-Earphone-Headphone-With-Mic-For-iPhone-Android-p-1103184.html

Coupon 1 yazan yere tıklayarak 21 TL lik indirim alabilirsiniz. 86 TL'ye geliyor takip no ile 88 TL'ye geliyor.

• ne grafen miş arkadaş neyde kullanılsa hemen en iyisi oluyor.

• xiaomi'nin ürünleri genelde güzel oluyor denemek lazım...

• Hybrid severek kullandım sesler temiz ve detaylıydı.Bass bir tık azdı şimdi her şey iyi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cansev07

ne grafen miş arkadaş neyde kullanılsa hemen en iyisi oluyor.

Seste iyi, pilde iyi,ssd-nand bellekte iyi, yarı iletken olarakta iyi,kalem ucu olarakta iyi, herşeyde iyi.

Bu arada hybrid kulaklığım var,oldukça memnunum.Tek sevmediğim noktası kulağa giren mat silikonları.(bana tuhaf bir his veriyor nedense)Bu yüzden başka bir kulaklığın silikonları ile kullanıyorum,fiyatına göre oldukça kaliteli bir kulaklık bence.Sesi,dayanıklılığı,görüntüsü,kulakta duruşu oldukça iyi.Xiaomi candır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 7 Aralık 2016; 0:53:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gearbest'te 26$

• Ürünü banggood dan indirim kuponu ile 23.99 dolar'a aldım, bakalım nasıl bir şey bizi bekliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadSing3r -- 7 Aralık 2016; 8:55:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cansev07

ne grafen miş arkadaş neyde kullanılsa hemen en iyisi oluyor.

piston 2 çıktığında berilyum kullanılıyor diye reklam kıyamet bin paraydı. ürün sonuçta ne çıktı ? yerkürede üretilen en basit kulaklıklardan biri çıktı. şimdi esamesi okunmuyor, nerede bizim f/p kralı havadar sahneli canavar ? madem o kadar güzeldi niye kimse aramıyor artık. aramazsan arama yar aramazsan arama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadSing3r

Ürünü banggood dan indirim kuponu ile 23.99 dolar'a aldım, bakalım nasıl bir şey bizi bekliyor..

Hocam indirimi nasıl aldınız. Bende görünmüyor ?

• zazian_12 kullanıcısına yanıt
    Bir de şöyle bakın, resimdeki kupon tam olarak 6 dolarlık bir indirim sağlıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: RoadSing3r

Bir de şöyle bakın, resimdeki kupon tam olarak 6 dolarlık bir indirim sağlıyor..

Çok teşekkür ederim hocam. Telefondan bu şekilde görünmüyordu. Kupon kodu ile aldım bir adet. Tekrar Sağolun

• zazian_12 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Bende 24 dolara banggood'dan sipariş verdim hadi bakalım.
  • Xiaomi gereksiz pahalı artık.

• E kapitalizmin bir uzantısı olarak talep arttıkça fiyatı da artıyor.

• Mair kullanıcısına yanıt
    Bu ekonominin temel bir kuralı. Talep artarsa fiyat da artar. Kapitalizm bir tür ekonomik sistemdir.
    Her şeyi kapitalizme bağlayan bir nesil ise yerinde sayan , sürekli para harcayan bir güruhtur.

Kulaklıga gelirsek; tasarımı güzel. Almayı planlıyorum bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaba -- 19 Aralık 2016; 22:26:45 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.