Şimdi Ara

Çalgı Çengi İkimiz’den ilk fragman geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çalgı Çengi İkimiz’den ilk fragman geldi

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlayan Çalgı Çengi, devam yapımıyla kısa süre sonra beyazperdede olacak. Çalgı Çengi İkimiz adındaki yeni yapım için ilk fragman da geldi. 

İkincisi Merakla Bekleniyordu

Selçuk Aydemir’in yönetmen koltuğunda devam ettiği ikinci yapımda son yılların en iyi ikilisi olarak gösterilen Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın yanı sıra Rasim Öztekin, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan, Tuna Orhan, Cahit Gök, Ayhan Taş, Burak Satıbol ve Şinasi Yurtsever gibi önemli isimler rol alıyor. 

Ayrıca Bkz.Transformers: The Last Knight filminden sürpriz fragman

İlk filmde başlarını mafya ile tesadüfen belaya sokan düğün çalgıcıları Gürkan ve Salih, devam filminde ise mevcut hayatlarını geride bırakıp, yola mafya ile beraber devam etme kararı alıyor. Çalgı Çengi İkimiz, 6 Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek.

• O kadar laf ettiniz haber içeriklerine bu da oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni pek sarmadı
  • Bence bu film fragman olayı hiç iyi değil bu içerikleri yüklemeyin benden size tavsiye

• Birinci filmden daha güzel olmuş çok beğendim. Heyecanla bekliyorum ben.

• www.fragmanhaber.com

• Ya bu ana sayfaya düşen haberlerin küçük resimlerinin üstünde haberin içeriğini belirten "tag" lar var ama yetersiz kalıyorlar. Haberleri kategorize ederken haber etiketlerini de renkli yapmak daha hoş olur. Misal mobil haberler sarı, pc haberleri mavi, sosyal medya kırmızı vs.

• ilk film güzeldi bu da güzel olacak. fragman kalite kokuyor bebeğimmmm
  • Son bi kac yılın ve gelecek b kac yilin en iyi Türk filmidir Dag 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu adamlara gülemiyorum. Çok denedim ama olmadı. İzleyemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk filim güzeldi ama bu tırt olmuş .

• belli ki reklam için para almışsınız. Gereksiz çöp filmler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 7 Aralık 2016; 0:45:2 >
  • o degilde gişe rekorları kırınca bu begenmedim diyen assolistler napacak:)

• DONANIMHABER
    DONANIM
    DONANI
    DONA
    DON
    DO
    D
    D
    DO
    DON
    DONA
    DONAN
    DONANI
    DONANIM
  • Nerede saçma sapan haber varsa, altından Ekrem71 çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 7 Aralık 2016; 1:3:33 >
  • 5 para etmez filmin devami, kufurle komediyi karistirma sendromu..

• donanımhaberin adı değişsin tüm ahali rahat etsin artık yorumların çoğu buna yönelik.

• Cılkı çıktı Donanım haber. Gerçekten her fragmanı haber yapmaya yada popüler olan her filmle ilgili içerik haber yayınlamaya başlandı burada. Bunlar ilk başladığında yazmıştım bu artarak devam edecek yapmayın diye. Al sana durum bu. Neredeyse her gün fragman ya da film - dizi haberi verir oldunuz. Burası bunun için bir site değil nasıl kavrayamıyorsunuz bunu anlayamıyorum.

• Bunun bu sitede ne işi var (tabi ki reklam) demekle uğraşmayıp, madem konuldu bir yorum yapayım diyorum.

REZALET! Leş gibi bir film olduğu fragmandan belli, ilk film ile zerre alakası yok sadece 2 ana karakteri alıp başka bir filme koymuş gibiler tam anlamıyla fiyasko. Ne ilk filmdeki samimiyet var ne de doğallık. Kardeş Payı'nın yeni bölümü diye alıp koysalar kimse yadırgamaz. Oyuncu kadrosu aynı hatta kadronun yanında çoğunun rolleri bile aynı. Sahneden sahneye bağlantılar ve geçişler, karakterlerin mimikleri, tavırları, replikleri dizi ile aynı. Birinci filmin daha karanlık bir havası vardı bu film rengarenk cıvıl cıvıl parlayan ama cıvık bir komedi filmi olmuş. Birinci filmin yakınından bile geçemeyecek bu film, ite kaka bir şeyler çıkarmaya çalışmışlar bu kadar sene sonra 2. filmi çıkarmak mantıklı bir karar olmamış, birkaç yıl önce çıkmalıydı ki ilk filmin ruhunu kaybetmemiş olurlardı.

Çalgı Çengi süperdi, İşler güçler süperdi, Kardeş Payı idare ederdi bu film Kardeş Payının bonus bölümü olacak, tadı kaçtı yani.

• Kardeşim izlemeyin sizde, Silah zoruyla mı izletiliyor. nadar mızmızlanıyorsunuz yahu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.