Şimdi Ara

2016 yılında internette en çok hangi oyunları aradık?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2016 yılında internette en çok hangi oyunları aradık? 
    1 Kasım - 30 Ocak tarihleri arasında Türk oyunseverlerin en çok aradıkları bilgisayar oyunlarını araştıran Yandex’in açıklamasına göre tüm dünyada büyük ses getiren yapımların etkisi ülkemizde de net şekilde görülüyor.

Buna göre piyasaya sürüldüğü 2015'ten bu yana en çok konuşulan isimler arasında yer alan ve Michael De Santa, Trevor Philips ve Franklin Clinton isimli karakterlerin hayali yerleşim yerleri Los Santos ve San Andreas’taki maceralarının konu alındığı Grand Thefy Auto V listenin bir numarasında yer alıyor.

İlk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu ünvanına sahip olan ve Üsküdar, İstanbul Metrosu, Kuzey Irak ve Trabzon-Uzungöl gibi haritalarıyla beğeni toplayan Zula ise GTA V’in hemen ardından ikincilik koltuğunda yer alıyor. Listenin üçüncü sırasında ise tüm dünyada en çok tercih edilen futbol oyunlarından FIFA 17 geliyor. Genel tabloya bakıldığında aksiyon-macera, simülasyon, FPS, strateji ve araba yarışı gibi oyun türlerinin daha çok tercih ediliği görülüyor.

İşte Yandex arama sonuçlarına göre 2016'nın en popüler 20 bilgisayar oyunu: 

1. Grand Theft Auto V 
    2. Zula 
    3. EA Sports – FIFA Serisi 
    4. Need for Speed 
    5. League of Legends 
    6. Pro Evolution Soccer (PES) 2017 
    7. Mortal Kombat 
    8. Hitman 
    9. Call of Duty Modern Warfare 
    10. Battlefield 1 
    11. Overwatch 
    12. Far Cry Priminal 
    13. Football Manager 2016 
    14. American Truck Simulator 
    15. NBA 2K16 
    16. Battlefield 4 
    17. Mafia III 
    18. Medal of Honor 
    19. Rainbow Six Siege 
    20. Portal 2 

• şu zulanın haritaları dikkatimi çekti steama gelmişken bir bakayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya sacma sapan cs cakması diyordum millet oynarken görüp zulaya. tesadüfen oynadım. Baya sardı. Bağımlılık yaptı. cs den daha cek eğlendirdi beni. sizi bilmem ama :D

• I love GTA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 1 Sıralamasını hakketmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konumuz değil ama bir soruma yanıt arıyorum dsmart internet kullanıyorum 2 ay önce bilgisayarıma truva atı girdi pc yi kurcaladım dns adresim değişmiş otomatiğe aldım bende format attım diskte ne var neyok sildim bu 2 aydır ayın 10 uncu gününde internetimin %80 ini kullandığım mesajı geliyor acaba hacker bilgilerimi ele geçirip internetimi sömürmeye devam ediyor mudur ne yapmalıyım

• gtaaaaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.