Şimdi Ara

Video Haber: The Last of Us Part II

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk tanıtım videosunun ardından eldeki bilgiler ve teorilerle The Last of Us Part II'yi konuştuk.

• sonunda duyuruldu..bekliyoruz 4 gözle :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çıktığında, satış anlamında da piyasayı sallayacak gibi görünüyor.

• Part 3'ü görmeyeceğimize inanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı forumlarda dolaşan ilginç bi teori var.joel in öldüğü ve elie nin onun intikamını alması olacak yeni oyunun konusu diye.buna paralel trailerda elie nin gördüğü joel hayali olduğu joelin yüzünü göstermedikleri ve elienin hepsini tek tek öldürücem derken joel e bakması gibi birçok bunu destekleyen etken var.bende inanmaya başladım elie oyun boyunca joelin ara ara hayaletiyle karşılaşacak ve joel i öldüren herneyse intikam alacak
  • xbox scorpio çıkış gününde çıkacağını düşünüyorum...
  • İlk oyun 2013 Haziranda çıkmıştı. 2018 Haziranda bence gelir fazla uzatmazlar yılın GOTY ödülünü kesin alır. Şuan çoğu kişi bu oyun için konsol alıcaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yabancı forumlarda dolaşan ilginç bi teori var.joel in öldüğü ve elie nin onun intikamını alması olacak yeni oyunun konusu diye.buna paralel trailerda elie nin gördüğü joel hayali olduğu joelin yüzünü göstermedikleri ve elienin hepsini tek tek öldürücem derken joel e bakması gibi birçok bunu destekleyen etken var.bende inanmaya başladım elie oyun boyunca joelin ara ara hayaletiyle karşılaşacak ve joel i öldüren herneyse intikam alacak

Saçma çünkü Joel'un elinde silah vardı. Bir hayaletin elinde neden silah olsun ki?

• 2018 de cikar
    2019 dada ps5 cikar zaten

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • gel gönlümün efendisi gel

• quote:

Orjinalden alıntı: patren

2018 de cikar

Hocam şimdi benim PS4'Üm var ama bu çıkacak oyunlar için PS4 Pro almayı düşünüyorum,Bilmiyorum PS4'Ün rahat oynatabileceğini düşünmüyorum ve 1080p TV'im var sizce alayım mı?Yoksa PS5'imi bekleyim ama ya RDR 2 çıkmazsa,İşte öyle şeylerden korkuyorum...Yada BOşverin PS5'i...PS4 Pro alayım mı?almayayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: patren

2018 de cikar

Hocam şimdi benim PS4'Üm var ama bu çıkacak oyunlar için PS4 Pro almayı düşünüyorum,Bilmiyorum PS4'Ün rahat oynatabileceğini düşünmüyorum ve 1080p TV'im var sizce alayım mı?Yoksa PS5'imi bekleyim ama ya RDR 2 çıkmazsa,İşte öyle şeylerden korkuyorum...Yada BOşverin PS5'i...PS4 Pro alayım mı?almayayım mı?

Önce oyunlar çıksın kayda değer bir fark varsa alırsın daha ne zaman çıkacağı bile belli değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: patren

2018 de cikar
    2019 dada ps5 cikar zaten</blockquote>

hdr 4k al sonra düşünürsün.. pro yu

• 2017 e de çıkmasına imkan yok zaten hem daha yapım aşamasının bile başındalarmış hemde 2017 nin sonunda Rdr2 çıkacak İki efsane oyun aynı dönemde çıkmaz zaten sony de böyle bir şey yapmaz 2018 başlarında yada sonlarında çıkacaktır
  • Nedir bu açık dünya takıntısı... Çizgiselmiş... Yahu konu dağılmıyor işte ne istiyorsunuz... Ne güzel aksiyonumuzu da yaşıyoruz hikayemizi de...

• quote:

Orijinalden alıntı: varolmayansehir

Nedir bu açık dünya takıntısı... Çizgiselmiş... Yahu konu dağılmıyor işte ne istiyorsunuz... Ne güzel aksiyonumuzu da yaşıyoruz hikayemizi de...

Sorma arkadaş yav şu an öğrendim açık dünya olduğunu ve çok fena hayal kırıklığına uğradım. Bu oyun çizgisel yapısıyla çok iyiydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.