Şimdi Ara

İlk ticari Tango telefon Lenovo Phab 2 Pro, Avrupa'da satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk ticari Tango telefon Lenovo Phab 2 Pro, Avrupa'da satışa sunuldu

İlk ticari Tango akıllı telefon olan Lenovo Phab 2 Pro, artık Avrupa'da satın alınabilir durumda. Geçtiğimiz ay Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk kez yerini alan Lenovo, bazı Avrupa ülkelerinde bu tip farklı modelleri satma kararı aldı. Phab 2 Pro şu an için Lenovo'nun Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve Hollanda'daki çevrimiçi mağazalarında satın alınabiliyor. Phab 2 Pro'ya sahip olmak isteyen müşterilerin 499 € ödemeleri gerekli.

Ayrıca Bkz.Sahte Apple şarj aletlerinin %99'u güvenlik testlerini geçemedi
    Lenovo her zamanki şarj cihazı ve USB kablosunun yanında satış paketine kaliteli JBL kulaklık da eklemiş. Akıllı telefon, Quad HD (2560 x 1440 piksel) çözünürlüğü destekleyen 6.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Phab 2 Pro, 1.8GHz 8 çekirdekli, Qualcomm Snapdragon 652 işlemcinin (Tango versiyonu) yanında 4GB RAM ve microSD kart ile 256GB'a kadar genişletilebilir 64GB dahili bellek ile geliyor.

Tango özellikli Lenovo Phab 2 Pro, en son teknoloji akıllı telefonlarda Artırılmış Gerçeklik (AR) deneyimi sağlamak için Tango ve özel olarak geliştirilmiş yazılımla birlikte çalışan dört kamerayla donatılmış durumda. Arka kameralar, ultra geniş açılı panoramik görüntüler için 16 megapiksel RGB kamera, derinlik kamerası ve balık gözü kameradan oluşuyor. Ön kısımda selfieler ve görüntülü görüşme için başka bir 8 megapiksel kamera daha var. Akıllı telefon kutudan Android 6.0.1 Marshmallow'la çıkarken, Type-C USB portuna sahip ve büyük bir 4.050 mAh pille geliyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    İlk ticari Tango telefon Lenovo Phab 2 Pro

• Çinli markalar yenilikçi davranmaya başladı. Güzel gelişmeler. Gelecekte hak ettikleri yerlere gelecekler böyle giderse.

• JBL kulaklık iyiymiş ama benim aldığım p1 pro modelinde içinden 5 TL lik kulaklık çıktı rezalet

• Özellikler çok güzel ayrıca JBL kulaklık + kameralar efsane olmuş. Çinlilerin telefonlarından birer numunelik almak istiyorum hep istenilen özelliklerin yanında fazlasıyla işe yarar yenilikler koyuyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarım muhteşem

• ABD için fiyat 499.99 $ .

• Cahilliğimi bağışlayında tango nedir? Ne oluyo bu Tango telefonların özellikleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

Cahilliğimi bağışlayında tango nedir? Ne oluyo bu Tango telefonların özellikleri

Tango google önceliğinde oluşturulmuş sanal gerceklik platformu hocam. amaç insan gözü gibi bir algılama. bunun için sensörler ve yazılımla artırılmış gerçeklik için Tango projesinde çeşitli geliştiriciler bulunmakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salsa ve çaçayı da öneririm.

• sd 652 kullanan nadir telefonlardan

• 2018 de 6.5'' lik telefonların yaygınlaşacağını tahmin ediyorum.tabi ekran kasa oranı yüzde 85 lere kadar çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidoffvincent

sd 652 kullanan nadir telefonlardan

Bende var. Xiaomi Mi Max

• Güzel telefonmuş tr gelse 2000 den fazla olur ama anlamı kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Bende var. Xiaomi Mi Max

Komutan naber? Bu xiaomi telefonlarin bozulma orani nedir? Malum resmi garantisi yok bunların. Not4ten sonra ben de bir xiaomi düşünebilirim. Zira alınacak duzgun telefon yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Bende var. Xiaomi Mi Max

Komutan naber? Bu xiaomi telefonlarin bozulma orani nedir? Malum resmi garantisi yok bunların. Not4ten sonra ben de bir xiaomi düşünebilirim. Zira alınacak duzgun telefon yok

Valla benim cihazın esneme testi şöyle 40. saniyeden sonra.

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Evet cihaz guzelmis. Mesela lgden millet cok çekti. Yok ekrani yok anakarti yok kasasi vs vs. Boyle kronik sorunlari oluyor mu? Bu gibi durumlarda tamiratta sorun cikiyor mu? Telefon yok piyasada yav. Alınacak cihazlar 2300+. Isim yok o kadar para verecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 6 Aralık 2016; 19:01:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Evet cihaz guzelmis. Mesela lgden millet cok çekti. Yok ekrani yok anakarti yok kasasi vs vs. Boyle kronik sorunlari oluyor mu? Bu gibi durumlarda tamiratta sorun cikiyor mu? Telefon yok piyasada yav. Alınacak cihazlar 2300+. Isim yok o kadar para verecem

Hocam o sorunları hiç duymadım ama illa ekranı kırılır,anakart bozulur vs olmayacak şey değil bunlar ama millet aliexpressten temin ediyor ve 20 güne geliyor. Parça sıkıntısı yok yani. Ama kronik sorun duymadım ben.
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Anladim. Tamamdir o zaman. Samsungdan sonra bir degerlendirmeye alayim. Eyvallah

• Şahsen Tango gözüme ilgi çekici gelmiyor. Onun yerine Vals ya da Flamengo olabilirdi.

Ya da yeni moda olan WhatsApp da olabilirdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.