Şimdi Ara

Minecraft Pocket Edition 5.yılını kutluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Minecraft Pocket Edition 5.yılını kutluyor 

Popüler oyun Minecraft 5.yılını kutluyor ve bunun için Windows 10 ve Pocket Edition sürümlerine The Ender güncellemesini yayınlayacak.

The Ender

Mojang'ın Minecraft'ı yayınlamasının üzerinden 5 sene geçti gidiyor. Bu önemli başarıyı 1.0 sürümü The Ender ile kutluyor. The Ender güncellemesiyle birlikte Minecraft Pocket Edition için yeni bir bölüm açılacak.

Yapılan açıklama "The Ender güncellemesi oyunu büyük 1.0 sürümüne yükseltecek ve Minecraft için 'tam oyun döngüsünü' tamamlamış olacak. Size The End -Son- getirmiş olacak olsak da Pocket Edition'ı bitirmekten hala çok uzağız." şeklinde.

• sanki yenilik getiriyolar

parca parca saticaz diye pc deki seyleri portlamayi maharet gosteriyolar

• Oyunu tasarlayan bile bu oyunu bu insanlar nasıl oynuyor diye soruyordur eminim. Yeğenler oynuyor, onlar bebek tamam. Ok. Peki diğerleri?

• PC'de 25 € veriyorsun ama daha fazla kazanmak zorundalar, Play Store'a da 15 TL ödemen gerekiyor. Kaldı ki Play Store'daki oyun daha tam sürüm bile değil, birçok eksiklik var. İndirim falan zaten yok. Almadım, almayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

Oyunu tasarlayan bile bu oyunu bu insanlar nasıl oynuyor diye soruyordur eminim. Yeğenler oynuyor, onlar bebek tamam. Ok. Peki diğerleri?

Görüntü olarak atari vari pixel görüntüsü o kadar ön yargı oluşturuyor ki anlatamam. Aynı sizin önyargılarınız dahil.
    Bilgisayar mühendisliği veya elektronik ile ilgili bölüm okuyanlar, Mantık Devreleri (LOGIC GATES) dersini almıştır.
    Bir oyun düşünün ki mantık devrelerindeki AND, OR, NOR, XOR kapılarının hepsi tasarlanabilsin. Oyun öyle yenilikçi bir mimariye sahip ki, logic gates ile devre tasarımı yapan programların yaptığı şeyi oyunda yaptırıyor. Bu oyunu OYNAYARAK CPU tasarlayan adamlar var.

Çoğu kişinin oyunu oynamaya kapasitesi yetmediği için çok yaftalıyor. 27 yaşında Bilgisayar Mühendisi adamım, benimde anlamadığım bir çok yanı var oyunun ancak, "-bu oyunu oynayanlar ne kadar salak" manasına gelecek bir cümle kurmuyorum ki, kurarsam bu benim bilgisizliğimi ve cehaletimi gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 5 Aralık 2016; 1:22:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DraGonS

quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

Oyunu tasarlayan bile bu oyunu bu insanlar nasıl oynuyor diye soruyordur eminim. Yeğenler oynuyor, onlar bebek tamam. Ok. Peki diğerleri?

Görüntü olarak atari vari pixel görüntüsü o kadar ön yargı oluşturuyor ki anlatamam. Aynı sizin önyargılarınız dahil.
    Bilgisayar mühendisliği veya elektronik ile ilgili bölüm okuyanlar, Mantık Devreleri (LOGIC GATES) dersini almıştır.
    Bir oyun düşünün ki mantık devrelerindeki AND, OR, NOR, XOR kapılarının hepsi tasarlanabilsin. Oyun öyle yenilikçi bir mimariye sahip ki, logic gates ile devre tasarımı yapan programların yaptığı şeyi oyunda yaptırıyor. Bu oyunu OYNAYARAK CPU tasarlayan adamlar var.

Çoğu kişinin oyunu oynamaya kapasitesi yetmediği için çok yaftalıyor. 27 yaşında Bilgisayar Mühendisi adamım, benimde anlamadığım bir çok yanı var oyunun ancak, "-bu oyunu oynayanlar ne kadar salak" manasına gelecek bir cümle kurmuyorum ki, kurarsam bu benim bilgisizliğimi ve cehaletimi gösterir.

Bu kadar alınacağını bilsem, yazmazdım be kardeş. Doğru diyorsun 3 den 70'e herkes oynayabilir bu oyunu.

• Bu oyunu oynayan cocuk kör olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem hala bitiremediniz neden hala sürüm numarasını 1.0 yapıyorsunuz ki? Algı yanıltması uygulamaktan başka bir şey değil.

• Bilgisayar surumunde end kaç sene önce çıktı şimdi 1.11 de farklı şeyler geldi daha yeni end i getiriyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.