Şimdi Ara

Casper Via A1 Plus raflara çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Casper’ın beğenilen Via A1 modelinin biraz daha gelişmişi olarak görebileceğimiz Via A1 Plus modeli raflara çıkıyor. Yeni model özellikle ekran, depolama alanı ve batarya kapasitesi ile ilgi çekeceğe benziyor.

Yeni Üst Seviye

5.5 inçlik Full HD ekrana sahip olan akıllı telefon öncekinin aksine AMOLED panel kullanıyor ve 2.5D kavis ile Premium hissiyat arttırılıyor. Tamamen metal alaşımlı kasanın kalınlığı 8.2mm civarında. Ön kısımdaki Home butonu içerisine parmak izi okuyucu entegre edilmiş.

Yine 8 adet Cortex-A53 çekirdekli Helio P10 yonga setinden gücünü alan modele 4GB LPDDR3 RAM eşlik ediyor. Depolama tarafında da bir iyileşme var ve 128GB kapasite kullanıldığını görüyoruz. Hafıza kartı yuvası 256GB’a kadar destekliyor.

Diğer bir önemli artış ise bataryada yaşanmış. 3100mAh’den 5000mAh kapasitesine çıkan telefon iki günü rahatlıkla çıkaracak seviyeye yükselmiş. Bağlantı olarak USB Tip-C standardı kullanılıyor.

Ayrıca Bkz.Android 7.0 sürümü Xiaomi ailesinde ilk kez Mi 5 modeline geliyor

Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde, ön kısımda da 8MP çözünürlüğünde kamera barındıran telefon Full HD video kaydı yapabiliyor. Cat 6 modem ile 300Mbps hızlarına ulaşan model Android 6.0 işletim sistemine sahip. Casper Via A1 Plus, 1999TL fiyat etiketi ile 16 Aralık tarihinden itibaren raflara çıkacak.

• Batarya hariç iş yapmaz . Fiyatına göre tabi .

• İşlemci hariç fena değil aslında ama marka algısını düşünürsek fiyat yüksek

• Helio P10 ve 2 bin TL. Yazıktır günahtır bu nasıl kazıklama

• Yuhhh. Fiyat ne öle?

• kalsın :( fiyatı ... . . . . .

• ÇÖP

• Casper kendisini Moto Z Play zannetmiş olacak ... Z Play in 1999 olması yerden yere vurduk hatta zenfone 3 ün bile 1799 olması eleştirildi. bu cihazlara kim bu kadar para verecek anlamıyorum.

Ancak bu aralar bir durum var Kullanıcılardan AMOLED Panel kullanım isteği çok firmalarda mümkün olan ürünlerini AMOLED panel ile çıkarıyor 2017 nin komponent kazananı AMOLED gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 4 Aralık 2016; 12:5:36 >
  • Helio işlemci si ne o parayı veren akıllı çıkmaz herhalde.

Kirin olsa hadi neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo vibe p1 kopyası.. illa 5000mah batarya isteyen varsa zaten vibe p1 alır yada p2 çıktı onu bekler.. :) 2000 liraymış breh breh breh.. utanmadan 2000 istiyorsun en azindan işlemci s652 olmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 4 Aralık 2016; 12:54:35 >
  • Sattığı her telefon için yazık oldu derim. Bu telefon bu fiyata olur mu. 2000tl si olan adam bunu mu alır düşünmüyor mu casper

• Hemen cop yakistirmasi ayip olmus adamlar yeniliklerle geliyorlar her seferinde fiyati 1500 e cekseler bu cihaz guzel satar.

• crazy585858 kullanıcısına yanıt
    Snapdragon 652 istiyoruz da şu 2000 TL bandının altında fiyatı var 652 nin normalde olması gereken bandı 1500 - 1600 arası her 2000 TL olan cihaz da 652 olsaydı dersek ürünlerini o işlemci ile getiren firmalar direk 2000 TL ye kitlerle cihazları hele ki şu aralar Alcatel in 2K AMOLED Ekranlı Snapdragon 652 ile gelen idol 4s için fiyat belirleme zamanı iken kendi ayağımıza sıkmayalım ki 2017 başında cihazı uygun bir fiyattan almak mümkün olsun :)
  • Xiaomi Redmi note 3 Pro yu 780 tl ye aldım. Hatta bir ara 700 tl ye bulunuyordu. Casper uçmuş. Şimdi doları bahane edecekler. Bu telefonun maksimum fiyatı 1200 tl dir. Zaten adamların pek bir satış stratejisi yok. 10 tane satsak tüm kârı çıkarırız diye düşünüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf silver -- 4 Aralık 2016; 17:35:43 >
  • aceleciburak A kullanıcısına yanıt
    ben demiyorum hocam o cihazlarin fiyatlari belli örnegin s652li mi max ın üst modeli.. hadi bunu geçtim mi5 gibi s820li bir efsane var 1150 lira kayıtlı garantili.. ben demek istedimki madem 2000 lira istiyorsun bari 652 koysaydin dedim.. ama bırak onu bu casper 625 dahi koymaz

• SD82x olsaymış 2500 ü bulurdu heralde

• Öğlen Zuk Z2'yi izle f/p gör sonra Casper'ın bu donanımı 1999 TL'den sattığını oku. Çok ekmekçiler ya da ürünleri sattığına göre çok keriziz yahu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadan bakinca huawei mate 9

• Helio p10 mu üst seviye ? antutudan 50k çakan, çok uygulamada sapıtan bir işlemci.
    MI5 alın bunlara para kazandırmayın artık.

• fiyata bak
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.