Şimdi Ara

ZUK Z2 kutu açma ve ilk izlenim videosu: Fiyat/performans kralı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
1.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lenovo'nun alt markası ZUK, fiyat/performans kralı telefonuyla ülkemize gelmeye hazırlanıyor. ZUK Z2, dünya devi markaların amiral gemi telefonlarındaki  özellikleri yarı fiyatına sunma iddiasında. Tüm detaylar ve fazlası videomuzda.

• nerelerdeydin ustad?
    Gerci fazla komedyen buldum bu sefer de ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidoffvincent -- 3 Aralık 2016; 23:8:40 >
  • Erdi abi özlettin kendini teşekkürler video inceleme için yine mükemmel bir harmoni olmus eline emegine saglık.

• ver coşkuyu yönetmen.

• dolar böyle giderse zuk tutar abi. zuk u tutarız her türlü maalesef.

• Erdi bey iMac'i koyduğunuz masanın marka ve modelini öğrenebilir miyim?

• Flash tv oyunculuğu 1:10 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: smurfylol

dolar böyle giderse zuk tutar abi. zuk u tutarız her türlü maalesef.

zuku tutabilsek gene iyi %200 vergi ödemen için yurtdışından alamıyoruz
  • Xiaomi Mi 5'e alternatifler geldiğini görmek güzel. Sonunda hayalini kurduğumuz markalar ülkemize ithalatçı yolu ilede olsa geldiler.

Bu dolar kuru ve vergilere rağmen komedi fiyatlarada satılıyorlar gerçekten. 1000 TL bandında Snapdragon 820'li cihaz satılıyor ülkemizde, yazarken bile inanasım gelmiyor :)

• Yukarıdaki lambanın incelemeyi trollemesi? :)

• Dikkat ettimde Moto G4 Plus incelemesinden beri Erdi bir başka Erdi. Video sunumları ahenk harmoni detaylar mutluluk fln tavan durumda. Nedeni Moto G4 Plus videosunda saklı

Detaylı incelemeyi beklemedeyiz bu eğlenceli video için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 4 Aralık 2016; 0:1:26 >
  • telefon markamı hic o şekilde bağırarak söylemedim :) iphon kullandığım halde.
    ekran oranına takmayanlar(cerceveler cok fazla), hem tuşlu hemde ekranda tuşlu sevenler kullanabilir. (ayarlardan kalkıyormuş ama saçma)
    iphone ve samsung ciftleşmesinden doğan velet :)))))

• Erdi reis güldürdün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaybe telefonu çok sevdim zaten önceki telefonumda fiyat/performans tı büyük ihtimalle yeni telefonum olur :D :D

• Zuk edge diye yeni bir versiyonuda cikacak
    ZUK Z2 kutu açma ve ilk izlenim videosu: Fiyat/performans kralı telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Fx57 Erdi abi, biliyorum cevap vermesi cok kolay değildir ama, Mate 9 paralel ithalat yoluyla ülkemizde acaba resmi olarak ne zaman çıkar da biz incelemesini görürüz abi? Nette aralık ayi icinde gibi söylentiler geziyo ama bu camiada en guvendigim insan sensin valla çok merak ediyorum :)

• Telefonun arayuzu orjinalden farkli heralde cydogen mod yuklenmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İncelemenin giriş kısmını size pek yakıştıramadım Erdi Bey sanki Donanımhaber değilde Youtube'da popüler olmaya çalışan kanallar gibi geldi . İsim vermek gerekirse Webtekno gibi . Halbuki Xiaomi mi5 incelmesini ve "Apple MacBook Pro Kutu Açma ve İlk İzlenim Videosu"'nu hayranlıkla izlemiştim . Unutmayın Türkiye'de inceleme nasıl yapılır konusunda ders verir nitelikte videolar ile her zaman karşımıza çıktınız . Komik olmak derdiniz olmasın , yeterince ergen kesime hitap eden Youtube kanalımız var . Sizin yeriniz bambaşka , buram buram profesyonellik kokuyor . Lütfen çizginizi bozmayın . Yanlış anlaşılmak ve kırıcı olmak istemem bu sadece benim görüşüm . Saygılar .

• cihaz reklamı yapılırsa iyi satış rakamlarına ulaşabilir. Sanal tuşların kapatılması ve home butonuna eklenen fonksiyona bayıldım.
    Olay buduru yani. 820 4Gb 64Gb ve 1500 altı fiyat. Lenovo arkasında sağlam durursa iyi işler yapacak gibi duruyor. Umarım Saçma sapan telefonlar gelene kadar bu güzelim cihazlar gelir. Kamera tarafında pek bi vaadi yok cihazın. ama performans canavar olur. 3500 mAh pil 5" full hd bir iyi optimize edildiğinde 2 günü zorlar diye düşünüyorum.

• Hahahahah konuşmalar ve cihazın örtüsünü kaldırışı komedi çok iyi ya :D

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.