Şimdi Ara

Aquaman filminin çıkış tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aquaman filminin çıkış tarihi açıklandı
    Bu yılın başında vizyona giren Batman v Superman, bir sahnesinde yakında kendi filmine kavuşacak DC kahramanlarını kısaca gösterdi ve böylece DC sinematik evreninin de temellerini attı. Batman v Superman'de kısaca görünen bu karakterlerden biri de Jason Momoa tarafından canlandırılan Aquaman'di.

Batman v Superman'deki bu kısa görünüşünün ardından önümüzdeki yıl vizyona girecek Justice League'in ana karakterlerinden biri olarak karşımıza çıkacak olan Aquaman, bir sonraki yıl da bireysel filmi ile beyaz perdede boy gösterecek. DC sinematik evrenini şekillendirmeye devam eden Warner Bros, dün yayınladığı açıklama ile bir süredir hazırlık aşamasında olan Aquaman filminin 5 Ekim 2018'de vizyona gireceğini duyurdu.

Çizgi romanlarda su altında yaşayan Atlantis halkının kralı olarak tanıdığımız Aquaman'in filminde nasıl bir hikaye ile sinemaseverlerin karşısına çıkacağı şimdilik bilinmiyor. The Conjuring ve Furious 7 gibi başarılı filmler ile tanınan James Wan'ın yöneteceği filmin başrollerinde Jason Momoa'ya Amber Heard ve Willem Dafoe eşlik ediyor.
     Aquaman filminin çıkış tarihi açıklandı
    Önümüzdeki yıl vizyona girecek Justice League filminde Momoa'nın yanı sıra Amber Heard ve Willem Dafoe de yer alacak. Bu da Justice League ile birlikte sadece Aquaman'i değil Atlantis'in diğer üyelerini de göreceğimizi gösteriyor.

DC çizgi romanlarının sevilen kahramanlarını bir araya getiren Justice League; 17 Kasım 2017'de vizyona girecek. Filmin Aquaman'i de içeren ilk fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=fIHH5-HVS9o&t=29s]

• Soğuk havada üşütecek. O sakal bıyıkla da tavuk suyuna çorba rahat içilmez bulaşır hep. Bakın batmana maskesinde gerekli açıklığı bırakmış.

• Batman'nın kıyafeti inanılmaz derecede iğrenç. Nedir o öyle lan polar battaniyesi gibi. Nolan üçlemesindeki batman kıyafeti bundan çok daha iyiydi. Batman olsam O kıyafeti giymektense itfaiyeci kıyafeti giymeyi tercih ederim

• James Wan olduğu için DC filmleri içinde beklentimin en yüksek olduğu film, bekliyorum bakalım ne çıkacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu posterde en önde Batmanın olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amber Heard varsa tutar bu film :)

• Drogo Vs Mountain'i kapıştırmaktı hayalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madiko

Batman'nın kıyafeti inanılmaz derecede iğrenç. Nedir o öyle lan polar battaniyesi gibi. Nolan üçlemesindeki batman kıyafeti bundan çok daha iyiydi. Batman olsam O kıyafeti giymektense itfaiyeci kıyafeti giymeyi tercih ederim

Ben de sevmiyorum ama seven çok. Aşırı hantal geliyor bana maskesi falan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam tek başına taşıcak zaten filmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drogo değilmi bu.

• Asuman diye okudum. Okuyanlar artıya çöksün.
  • İyice saçmaladılar.

• Oha. 2018 bide sonu. Yalnız yönetmeni çok sağlam seçtiler. Ben Batman Superman filmlerinden iyi bir film bekliyorum.

• Khal Drogo değil mi bu

• Jason Momoa ıslatacak yine herkesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 ekimde cikacak filmin nesini acikliyorsun 5 ekim bir taraflarina girsin.

• Uzaktan bakınca Thorin Meşekalkan'ı andırıyor.

• Cıvık amirim afedersin
  • 5 ekim 2018. Piii...
  • Kimsenin de aklına Vincent chase gelmedi mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.