Şimdi Ara

2si1 'İyileştiren' Teknoloji ve Oyun Programı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bf1 tek dengesizlik haritalarin cok acik olmasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 3 Aralık 2016; 0:06:03 >
  • Karamelli mısırım hazır yanında da koyu filtre kahve ohh mis yolla gelsin 2si1 .

• Mesut Çevik'e E-Spor konusunda %100 katılıyorum. Gençleri üretmek yerine tüketmeye yönlendirmek ülkeye ve o çocuklara yapılacak en kötü şey.

• Video kapağında ki tarihte yanlışlık mı olmuş sanki =) Bu arada yeni ikisi bir formatı çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkisT -- 2 Aralık 2016; 23:05:59 >
  • MKBHD'den çok fazla video "ç"alıyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GylR? -- 2 Aralık 2016; 23:31:5 >
  • Mesut Çevik'e e-spor konusunda katılıyorum lakin günümüzde gençlerin geleceğe yönelik pek de iç açıcı bir durumları yok ne yazık ki. Üniversite mezunlarının iş bulamadığı ya da asgari ücretten hallice paralar ile çalıştırıldığı bir ülkede, bence gençler haksız sayılmazlar. Yapmaları gereken tek şey, zamanında kazanırken bu kazancın bir gün biteceğini ve buna göre plan yapmalarının kendilerinin lehine sonuçlanacağını bilmeleri olacaktır.

• Yav arkadaş yılın oyunu darks souls 3 seçilmemişmiydi geçen hafta ben mi yanlış hatırlıyorum?

• Yeni format ilerledikçe daha da oturdu. Sadece dinleyen olarak yazıyorum. Yönetmenliği bilemem. :D

• gökhan'ın yurtdışından almak euro'yu arttırır demesi yanlış. zaten o ürün yurtdışından geliyor ve o miktar her türlü çıkıyor dışarı. sadece vergi ve türkiye içi alışveriş hacmi noktasında olumsuz. ki vergi zaten maaşta, arabada, benzinde vs vergilerin bile vergisini vererek soyuluyoruz. yasalar çerçevesinde kaçabildiğim her vergiden kaçarım ben. o yüzden 150euro işini sonuna kadar destekler ve kullanırım.

• CS de şimdi E-Spor mu oluyor?

• Mobilite'i bıraktınız mı?Yeni bölüm gelmiyor.

• zotac'ın cihazını 98 yılında yayınlanan lain animesinde görmüştüm, sırtında pc gözünde vr kask :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaleyDeskop -- 3 Aralık 2016; 2:5:27 >
  • Pokemon Go sayesinde daha önce hiç iletişim kuramadığı oğluyla dışarı çıkıp birlikte pokemon avladıklarını anlatan bir baba vardı, karı koca olarak oynayan sayısıda fazla, tabi güçlü rakipleri vardır ama aile oyunu olarak ödül alması normal Pokemonun.
  • Arkadaslar bu kampanyada aldıginiz oyunun fiyati kadar mi 2.oyunu bedavaya aliyosunuz yoksa odediginizin daha da fazlasi olan bi oyunu 2.oyun olarak aliyosunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut bey ne zamandır bir canlı 2 si 1 yapmıyorsunuz. Arada bir yapsanız daha güzel oluyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overwatch oynamadım ,ancak uzun süre Team Fortress 2 oynadım.Tf 2 nin yeniden yapılmışı gibi görünüyor(izlediğim videolara bakarak söylüyorum) .

• Merhabalar,

Yurt dışından alışveriş 150 Euroya çıkmayacak.

Bu konuya çapımca bir açıklık getireyim.

Şuan zaten hali hazırda yasaya bakarsanız üst limit 150 eurodur. Bakanlar kurulu ise bunu sınırlar.

Yasada Posta yoluyla yapacağınız alışverişler 75 euro ile sınırlıdır diye geçer. Burada 150 euroluk artış sanırım yurt dışından yanınızda getirilecek ürünler ile alakalı.

Yani Amazon gibi sitelerden posta yolu ile 150 euroluk alışveriş yapma gibi bir durum yok.

75 euro üstü ürünler için vergi ödemek zorundasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herhangibirkullanici -- 3 Aralık 2016; 11:10:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herhangibirkullanici

Merhabalar,

Yurt dışından alışveriş 150 Euroya çıkmayacak.

Bu konuya çapımca bir açıklık getireyim.

Şuan zaten hali hazırda yasaya bakarsanız üst limit 150 eurodur. Bakanlar kurulu ise bunu sınırlar.

Yasada Posta yoluyla yapacağınız alışverişler 75 euro ile sınırlıdır diye geçer. Burada 150 euroluk artış sanırım yurt dışından yanınızda getirilecek ürünler ile alakalı.

Yani Amazon gibi sitelerden posta yolu ile 150 euroluk alışveriş yapma gibi bir durum yok.

75 euro üstü ürünler için vergi ödemek zorundasınız.

Merhaba,

Yanınızda getirdiğiniz ürünler ile ilgili bir limit yok zira durum böyle olsa cep telefonu kaydı esnasında vergi de alınırdı :)

Yanımda dizüstü, cep telefonu, drone, vr kask ve nicelerini getirdim. Kontrol esnasında sadece kutu içinde ne var dendi fiyatı sorulmadı :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.