Şimdi Ara

CS:GO'ya oyun zevkini arttıran değişken hava durumu modu geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CS:GO'ya oyun zevkini arttıran değişken hava durumu modu geldi 
    Valve'in adeta göz bebeği olan ve oyun dünyasına adını altın harflerle yazdırmayı başaran Counter Strike: Global Offensive için oldukça güzel bir mod yayınlandı. Luke Millanta and Lewis Palfrey isimli geliştiriciler tarafından hazırlanan mod, oyuna değişken hava koşulları özelliğini getiriyor.

Kum fırtınası, yağmur ve sis gibi toplam 10 farklı hava durumunun yer aldığı mod aşina olduğumuz haritaları çok daha gerçekçi ve seyir zevki yüksek bir hale getiriyor. Üstelik görselliğin yanı sıra oyun deneyimini de ciddi anlamda etkileyen hava koşulları, örneğin yağmurda görüş açısını düşürüyor ve ayak seslerinin duyulmasını güçleştiriyor.

Şimdilik sadece Dust 2, Overpass, Cache ve Mirage haritalarında geçerli olan mod tahmin edebileceğiniz gibi FPS değerine az da olsa negatif etki yapıyor. Şu sıralar yaklaşık 3 bin 100 oy ile 5 tam puan alan mod içerisindeki hava koşulları ise şu şekilde:
    • Thunderstorm (Yoğun yağış, düşük görünürlük, su birikintileri, sık sık yıldırım, fırtına bulutları) 
    • Heavy Rain (Yoğun yağış, orta görüş, su birikintileri, zaman zaman yıldırım, fırtına bulutu)
    • Light Rain (Hafif yağmur, normal görüş alanı, su birikintileri, yıldırım yok, fırtına bulutları)
    • Heavy Sandstorm (Düşük görüş alanı, atmosferdeki toz, kum fırtınalı gökyüzü)
    • Medium Sandstorm (Orta görüş alanı, atmosferdeki toz, kum fırtınalı gökyüzü)
    • Light Sandstorm (İyi görüş alanı, kum fırtınalı gökyüzü)
    • Heavy Fog (Yoğun sis, düşük görüş alanı, bulutlu gök yüzü)
    • Light Fog (Hafif sis, ortalama görüş alanı, bulutlu gök yüzü)
    • After Rain (Yağmur sonrası yerde su birikintisi)
    • Default (Varsayılan hava)

Dilerseniz modu buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Valve bu tür güzel özellikler yerine anca eldiven satmaya çalışır
  • Sadece skinlerden senede 1 milyar dolar kazanan alçak firma Valve,

hileciler konusunda hiç bir şey yapmıyor.

Eldiven satışına da başladılar, yakında kilot, atlet, çorapta satarlar.

Sözde keyif almak için oynuyoruz ama anca sinir krizleri geçiriyoruz.

Prime account da hiç bir halta yaramadı.

Hileciler için blizzard ın ki gibi bir çözüm şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 30 Kasım 2016; 16:56:42 >
  • Sadece valve'den 2 şey istiyorum.
    1.si Hangi ülkelerden oyuncu geleceğini biz seçelim.Bıktım bu rusundan,polonyasından.
    2.si hilecilere çözüm bulsun.

Rahatlayayım diye 2 el oyun atacağım suka biliya demekten başka birşey yapamıyorum.
  • Bu mod sadece indirende mi oluyor ? Yani karşı taraf bu modu indirmemişse normal haritada oynuyor öyle mi ? Herkeste aynı mod olsa eşit ve zevkli olurdu ama canı isteyen indirirse eşit olmaz.

• Lanet olasi oyunda oyuncu kitlesi azaldigi icin yapimcilar silah sesi, sprey, ivir zivir gibi yenilikler ekliyorlar.

Ulan kazandiginiz paranin haddi hesabi yok su les gorunumlu oyunun yeni versiyonunu cikartin da adam gibi grafik ve oynanabilirlik olsun.

10 yil onceki cs neyse hala ayni

Oyunun degeri = ucuz
    Grafikler = Berbat
    Oyuncu kitlesi = Coluk Cocuk
    Hile = Diz boyu

Amac: ucuz olsun, herkes oynasin. Cok para gelsin.

Beter olun ulan.

• önce gtx 1070 ile olan uyuşmazlığı çözsünler sorun yaşamayan gtx 1070 sahibi neredeyse yok gibi

• Dostum cs yi cs yapan zaten basit olması. Grafiklerini düzeltirlerse bu kez cs ruhu kaybolur herkes yüksek fps de oynayamaz. Açıkcası cs den aldıgım zevkı 200 tl lik cod btf tarzı oyunlardan alamadım.

• rainbow six siege'de gelse su değişken hava durumu olayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslanhan.

Sadece skinlerden senede 1 milyar dolar kazanan alçak firma Valve,

Bilmediğimden soruyorum da Blizzard hileciler için ne yapıyor ki
  • Her oyunda 1 garanti 3 şüpheli hileci düşüyor. Koskoca valve bunu engelleyemiyorsa kimse engelleyemez zaten ama sanırım o hileciyi sınırsız banlayıp o adamın tekrar tekrar yeni hesap açıp oyun alması işlerine geliyor sanırım . Eskiden ana sayfasından oyun saatine bakıp oyun saati yüksekse iyi oynuyor derdik geçenlerde şikayet ettiğim 1200 saatlik adam banlanıncs oyunu bıraktım hileci sorununa çözüm bulmadıkları sürece de dönmeyi düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ESEA ve Faceit gibi platformlarda bile hile kullanıldığı kanıtlandıktan sonra CS Go'ya karşı iyice soğudum. Arada bir gun game ve death match olarak girip çıkıyorum. Zaten adam gibi takım/takım arkadaşları bulmakta işkence.

• quote:

Orijinalden alıntı: pepe7115

önce gtx 1070 ile olan uyuşmazlığı çözsünler sorun yaşamayan gtx 1070 sahibi neredeyse yok gibi

ekran kartının hatasını kart firmasının düzeltmesi gerekmezmi? ben öyle olduğunu düşünüyorum
  • quote:

Skinleri zorla aldırtmıyor millet alıyor VALVE'de parasına bakıyor ki zaten oynanışa etki eden bir şey değil. Blizzard'ın yaptığı gibi hile yaptığınız zaman komple ban yiyorsunuz fakat CS:GO ucuz bir oyun olduğu için banı yiyip millet başka profil açıp tekrar hile yapıyor ki profillerini kontrol ederseniz 1 level tek oyunu CS:GO olan kişileri görürsünüz. Ha burada IP ban yapsın çözümü daha zor diye düşünebilirsiniz ama niye yapsın yine parasına bakıyor aynı oyunu daha fazla satmış oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Skinleri zorla aldırtmıyor millet alıyor VALVE'de parasına bakıyor ki zaten oynanışa etki eden bir şey değil. Blizzard'ın yaptığı gibi hile yaptığınız zaman komple ban yiyorsunuz fakat CS:GO ucuz bir oyun olduğu için banı yiyip millet başka profil açıp tekrar hile yapıyor ki profillerini kontrol ederseniz 1 level tek oyunu CS:GO olan kişileri görürsünüz. Ha burada IP ban yapsın çözümü daha zor diye düşünebilirsiniz ama niye yapsın yine parasına bakıyor aynı oyunu daha fazla satmış oluyor.

aynen pc oyun oynamanın en büyük sorunlarından biri hileciler
    adamlar battlefield 1 betaya bile hile ile oynayanlar vardı beta ya gerçek oyun değil bir kaç gün sonra kapanacak
    valve zaten ne yapıyor marketçilik sözde oyun üreticisi artık ne yapıyor ufak mod vs
    ama biz tüketiciler olarak almadık mı görürler ............
    hilecilerden bende çok çektim oyunun ucuzlamasını beklersin alırsın daha ilk oyunda aim-bot kullanan insanlara denk gelirsin bir daha oyunu açmak istemiyorsun

• quote:

Blizzard ne gibi bir çözüm sunuyor hocam?
  • Oyun lol den beter oldu.
  • hile işini çözmeleri lazım artık...

• Hileciler yüzünden sıfır zevk alıyorum. O yüzden yıllardır konsol diyorum. 15 yaşındaki rus velet gelmiş yüklemiş wall hack vs bir ton şey, oyun zevkinin içine ediyor.
  • Silahlara lazer, fener takma olsa keşke. Sisli haritada güzel olurdu. 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.