Şimdi Ara

Monster'da Bu Hafta - Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
76
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster'da Bu Hafta'nın konuğu bir dönemin efsanesi Call of Duty 4: Modern Warfare'in, serinin en yeni oyunu Infinite Warfare ile beraber gelen Remastered versiyonu.

Oynadığımız Sistem Özellikleri
    Model: Monster Tulpar T7 v5.x
    İşlemci: Intel i7 4790K 4.0 GHz
    Ram: 16 GB 1600 MHz
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX970M

• Ben de Monster Tulpar T7 V7.1 sahibiyim.Notebooktan çok memmunum istediğim her oyunu high-ultra ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum.Ayrıca monitörü,ses sistemi ve klavyesi de çok kaliteli.Herhangi bir ısınmada söz konusu değil.Rise of the Tomb Raider high ayarda 60 fps veriyor sıcaklık ise 55-60 derece civarlarında herhangi bir soğutucu kullanmıyorum.Monster notebooklarını,notebook alacak arkadaşlara önerebilirim.Benim bir sorum var acaba videonun sol üst köşesindeki değerleri ben nasıl görebilirim?Hangi program ile gözüküyor?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: avatar1903

Ben de Monster Tulpar T7 V7.1 sahibiyim.Notebooktan çok memmunum istediğim her oyunu high-ultra ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum.Ayrıca monitörü,ses sistemi ve klavyesi de çok kaliteli.Herhangi bir ısınmada söz konusu değil.Rise of the Tomb Raider high ayarda 60 fps veriyor sıcaklık ise 55-60 derece civarlarında herhangi bir soğutucu kullanmıyorum.Monster notebooklarını,notebook alacak arkadaşlara önerebilirim.Benim bir sorum var acaba videonun sol üst köşesindeki değerleri ben nasıl görebilirim?Hangi program ile gözüküyor?

"MSI Afterburner"

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Duygusallık be...
  • Monster Tulpar T7 V7.1 bilgisayarı var, diyor ki oyunları çok iyi oynuyorum hiç şikayetçi değilim.

Yahu söylediğin bilgisayar 6.200 lira ultra da oynamayacak da ne yapacak?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.