Şimdi Ara

No Man's Sky'ın İlk Büyük Güncellemesi Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Hello Games, uzun süren bir sessizliğin ardından geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile oyuna yeni bir güncelleme geleceğini duyurmuştu. Foundation adıyla duyurulan bu güncelleme PlayStation 4 ve PC platformları için yayınlandı.

Normal, Yaratıcı, Hayatta Kalma oyun modlarının eklenmesi dışında güncellemede oldukça fazla yeni özellik ve iyileştirme bulunuyor. Tüm yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz. Ek olarak Hello Games güncelleme için bir video da paylaştı. Ona da aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Hello Games'in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında dediğine göre bu güncelleme oyunun en büyük güncellemesi değil ancak bir şeyin başlangıcı ve uzun bir yolculuğun da ilk adımı.

No Man's Sky, Ağustos 2016'da PlayStation 4 ve PC için çıkış yapmıştı.

• Güzel iyileştirmeler var. Zamanla oyunu toparlayacaklardır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyun çıkalı daha kaç ay oldu. Oyunları çıkışından 1 1.5 yıl sonra aldığım için genelde benim için pek bir sıkıntı olmuyor. Ben alana kadar oyun zaten olması gerekene ulaşır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Online oyun ile ilgili bir gelişme yok bu güncellemede. Bence yapacaklarsa bunu yapmalılar öncelikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bütün suç SONY de
  • yeniden videolarda gösterdikleri şeyler oyunda olmazsa kafama sıkıcam
  • Suçun sony de olduğunu söylüyon da sony taragı bağımsız bir firma benle ilgisi yok diyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

Oyun çıkalı daha kaç ay oldu. Oyunları çıkışından 1 1.5 yıl sonra aldığım için genelde benim için pek bir sıkıntı olmuyor. Ben alana kadar oyun zaten olması gerekene ulaşır.

aynı olayı bende yapıyorum fiyat düşüyor mis gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dinazorkulagi

Suçun sony de olduğunu söylüyon da sony taragı bağımsız bir firma benle ilgisi yok diyor

Millet stüdyoyu linç etmesin diye Sony yaptı dediler. Sonuçta bir günah keçisi lazım.

• çok erken çıkış yapmış bir oyun bana göre. oyunun çıktığı hali alpha beta bile değildi.

1 yıla bu tür güncellemelerle ancak adam olur. bi umut bekliyoruz bakalım o günleri :D

• Hiç kızmıyorum bu arkadaşlara. Yapmayın arkadaş pre order.

• Kaynak topla upgrade yap mantığını değiştirmeleri gerek. Base kurmayı gerektiren bir durum yok oyunda düşman yok bişey yok, sadece topladığın kaynakları koyucağın bir alandan ibaret olucak.

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

Orjinalden alıntı: dinazorkulagi

Suçun sony de olduğunu söylüyon da sony taragı bağımsız bir firma benle ilgisi yok diyor

Millet stüdyoyu linç etmesin diye Sony yaptı dediler. Sonuçta bir günah keçisi lazım.

İşte anlamadığım şey bu sony benim alakam yok diyor adamlar sony diyor. Kafa karıştırıp kaçmak için iyi bir fırsat anı bulmuşlar desene ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence oyun Sony e özel olsa başka platforma çıkmaz . 2. türkçe dil desteği sunardı .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.