Şimdi Ara

Avatar 2 filminin vizyon tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avatar 2 filminin vizyon tarihi açıklandı 
    2009 yılında beyaz perdede boy gösteren bilim-kurgu türündeki Avatar ilk beş gün içerisinde 232 milyon dolar, gösterimde olduğu üçüncü haftada ise 1 milyar dolar hasılatı geride bırakmayı başarmıştı. Altıncı haftaya gelindiğinde Titanik’in 2 milyar 185 milyon dolarlık rekorunu geçen destansı yapım, devam filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Fox Stüdyosu’nun yayınladığı takvime göre Avatar 2'nin 21 Aralık 2018 tarihinde vizyonda olacak. James Cameron’ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin çekimleri -Cameron’ın şirketi- Lightstorm Entertainment tarafından gerçekleştirilecek.

En iyi 3D filmlerden birisi olan Avatar’ın devam filminde Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver ve Stephen Lang gibi oyuncuların yer alacağı biliniyor. Hatırlayacağınız gibi Cameron daha önceki bir açıklamasında Avatar’ın 3D formatında gözlük kullanmadan izlenebileceğini dile getirmişti.

İkinci film için henüz fragman yayınlanmış değil. Dilerseniz ilk filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

• Tarihin en saçma filmi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk filmi gayet güzeldi.

• Gelsin sinemada 2-3 kere izlerim yine .

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Tarihin en saçma filmi.

Senin yorumun kadar deil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hanımneder kullanıcısına yanıt
    Benim yorumum çok kıymetlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mikimmil bir film bizliri biklir

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Benim yorumum çok kıymetlidir.

Daha kıymetlisi filmin kendisi

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Nasıl olduysa vizyona girdiği Cuma günü hem de gişeden bilet alarak yer bulabilmiştim özgün bir hikayeye sahip olmasa da ben çok beğenmiştim.

Domestic: $760,507,625
    + Foreign: $2,027,457,462
    = Worldwide: $2,787,965,087

Bu nasıl bir gişe ya

Banka gişesi değil ondandır

• Görsel olarak 10 numara, konu olarak çöp bir filmdi. İkinci filmde biraz konuya da odaklanırlarsa iyi olur. Bir de çok geciktirdiler 2.filmi.

• Bu aralar beklediğim tek film. Şöyle bakıyorumda ortalık Marvel karakterlerinden geçilmiyor. Hatta iyice artık leşe bağladı. Bence Avatar müthiş bir filmdi.

• Sinema da ilk 3D film akımını başlatan filmdi ilki. Xpand 3d gözlükler vardı o zamanlar sinema salonlarında.Hem çok ağırdı hemde inanılmaz baş ağrısı yapıyordu.Üç saatlik filmin sonunda bende dahil herkes salondan şaşı olarak çıkmıştı.Ne günlerdi bee...

• Konu olarak klişe gelmişti birkaç olay dışında. Yine de oldukça güzel bir filmdi.

• Yine seneleri geçirdi Jim ama hikayeyi derinleştirmiş olacak ki başta beklenen 3lemeden 5lemeye kadar çıkardı olayı. Hoş benim izleme amacım o ortamı tekrar deneyimlemek, geceyi aydınlatan ormanın içinde olabilmek olacak. Yegane heyecanımı oraya saklıyorum, Pandora'ya.

"Altıncı haftaya gelindiğinde Titanik’in 2 milyar 185 milyon dolarlık rekorunu geçen destansı yapım, "

Film gösterimde olduğu vakit Titanic tekrardan gösterime girmemişti. Daha 3 yılı vardı önünde. O nedenle de hasılatı aslında 1,8 milyar dolar civarındaydı. Elbette Jim rekorunu egale etti ama Titanic re-release ile 2,186 ya tırmandı.

• Aralik 2018 mi ? daha cok var.

ilk filmi izleyemedim. bu filmi IMAX'da 3,4 izlerim artik
  • Yanlis mi okudum ? Film daha cekilmeye basmanlamis. Bunca yil ne yapmis James Cameron ???
  • Marvel ve DC sıktı avatar iyi gelecek

• Bu film de yeni bir Duke Nukem Forever olma yolunda..kaç senedir bu haberler yapılıyor , tarihler veriliyor....
  • Bu günün teknolojisiyle efektler muazzam olacak kesin.Umarım filmi 8K formatında çekerler

• Avatarı beğenmeyen gitsin kumda oynasın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.