Şimdi Ara

Huawei: Akıllı telefonlarınızı bir kenara bırakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei: Akıllı telefonlarınızı bir kenara bırakın

Nomofobi, cep telefonu bağlantısını kaybetme korkusu olarak tanımlanıyor. Bunu kabul etmesek de hemen hemen hepimizde olduğu bir gerçek. Çoğumuz cep telefonsuz bir günü bile düşünemiyoruz. Telefon üreticileri de bunun farkında ve işlerinin sürekli büyümesinden dolayı duydukları mutluluktan bahsetmeye gerek yok. Ancak Huawei bu sezon farklı bir strateji benimsedi.

Ayrıca Bkz.Microsoft'tan Android uygulamaları için önemli güncellemeler
    #BePresent olarak adlandırılan kampanya, kullanıcıların yılbaşında telefonlarını bir kenara bırakarak aileleri ve arkadaşları ile vakit geçirmelerini istiyor. Şirketin bu kampanya için hazırlamış olduğu video Huawei Polonya tarafından yayınlanmış durumda. Video teması yılda bir kez de olsa telefonların bir kenara bırakılması gerektiği üzerine kurulu.

Büyük ilgi gören video 21 Kasım tarihinde yayınlanmaya başlandı ve şu an itibariyle 6 milyon izlenme sayısına ulaşmış durumda. Elbette bunun bir pazarlama stratejisi olduğunu biliyoruz ve Huawei'in reklamlarındaki cihazların birçoğunu sergilediğinin de farkındayız. Ancak verilen mesajı herkesin aklının bir köşesinde bulundurması gerektiği de bir gerçek. Bazen telefonlarımızı bir kenara bırakıp hayatımızda önem taşıyanların yanında olmamız gerekir. Zira onların sonsuza kadar yanımızda olamayacağı da bir gerçek.

• satin almayi ihmal etmeyin sonra kenara birakabilirsiniz diyorlar

• Black mirror isminde toplam 9 bölümlük bir dizi var teknoloji ve insan hayatı üzerine başka bir bakış açısıyla bakıyor.

• Almayın demiyoruz. Hobi olarak yine alın

• Fazla siradan..

• quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

Almayın demiyoruz. Hobi olarak yine alın

hahaha
  • sen parasını ver ama fazla kullanma
    iyi taktik kabul

• Alin dursun kenarda bigun lazim olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • reklamı izlemek için reklam izledim

• az kullanın da bozulmasın demişler

• Hey yavrum bizim millet ne kadar zekiymiş yorumlara bak yeter!

• Geçen 2 saate yakın elektirikler gitti telefonları alıp bi köşeye koydum mumları yaktık o iki saat gercekten ama gercekten harikaydı eskiler acıldı babamın askerlik anıları neler neler keske teknolojiye bu kadar alıstırmasaydık yeni gelen nesile

• Hey hey hey dostum simdi yavasca o telefonu masaya birak

• quote:

Orijinalden alıntı: fakir-bir-kul

Black mirror isminde toplam 9 bölümlük bir dizi var teknoloji ve insan hayatı üzerine başka bir bakış açısıyla bakıyor.

ben de diziyi izledim. Gelecek korkuttu gözümü. Beni en ürküten yani da dizideki hayatlarin fantaziden ziyade öngörü olmasi (teknoloji acisindan bakarsak)
  • bir teknoloji firmasının bunu demesi oldukça ilginç...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.