Şimdi Ara

Playstore'dan büyük yıl sonu indirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Playstore'dan büyük yıl sonu indirimleri 
    Tüm dünyada devam eden Black Friday alışveriş çılgınlığı dijital oyun cephesinde de etkisini gösteriyor. Sony ve Steam’in ardından Türk Telekom da Playstore’da büyük yıl sonu kampanyası başlattı. Ubisoft, Electronic Arts, 2K, Sega, Bethesda ve Rockstars gibi yayıncıların yüzlerce oyununun yer aldığı kampanya kapsamında en iddialı oyunlar yıl sonuna özel fiyatlarla oyunseverlere sunuluyor.

Açıklanan 300 oyun arasında FIFA 17, XCom 2, Battlefield 1, Anno 2205, GTA V, Doom, Fallout 4, Mafia III, Far Cry Primal, Sid Meier’s Civilization VI, Need For Speed, NBA 2k17, Tom Clancy’s The Division, Tom Clancy’s Siege ve Assassin’s Creed: Syndicate gibi popüler yapımlar bulunuyor.

Türk Telekom kullanıcıları isterlerse diledikleri oyunu internet faturalarına ek 12 aya varan taksit avantajıyla satın alabilecekler. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ve güncellenen oyun indirimlerine buradaki sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

• Günahım kadar sevmediğim, ülkemizin yabancılara peşkeş çekilmiş internet tekeli oyun satışına da el atmış. Bizden oyun alanlara AK Kota yok diye kampanya yapmışlar: Her yıl vatandaştan söğüşledikleri milyarları altyapı yerine reklama harcayan firmanın bu kepazeliği haksız rekabet için kullanması...
  • İndirim var oyun 87 gb

Akk 50gb

Gelin indirin

• quote:

Orijinalden alıntı: filteke

İndirim var oyun 87 gb

Akk 50gb

Gelin indirin

Playstore da akk işlemiyor sanırım ama sadece tırt telekomlulara :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kotaları geçtim psn plus nasıl çalışıyor ? pc ye oranla ? yada xbox live ile kıyasla
    150 tl gibi bf1 var internette 175 tl gibi cd olarak var çok mantıklıymış digital almanın hesap yapıp 2 kişi kullanıcaklar için iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Günahım kadar sevmediğim, ülkemizin yabancılara peşkeş çekilmiş internet tekeli oyun satışına da el atmış. Bizden oyun alanlara AK Kota yok diye kampanya yapmışlar: Her yıl vatandaştan söğüşledikleri milyarları altyapı yerine reklama harcayan firmanın bu kepazeliği haksız rekabet için kullanması...

Vatandaş koyun kardeşim. Kimse hakkını savunmuyor. O benden iyi düşünür diyor geciyor karşıya. Ondan iyi düşünen biri çıktımıda veriyor kalayı. Telekom satma arkadaş özellikle lat yapıyı 20 şirkete paylaştır. Hersen şukadar alt yapıyı geliştireceksin şartı koy. Yok telekomun elinde olduğu sürece ne rekabet olur nede gelişme. Doğrular bellide yandaşların cebi dolması lazım daha doymadılar.
  • Playstoredan 2000Tl ye yakın dolandırılan binlerce kişiden biri olarak,kesinlikle ama kesinlikle uzak durun. Tek şifreyle asla Playstore'a giriş yapmayın ya da tekşifre kullanmayın." Şikayet var" ve "forumu" okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: hector_1990

şu uydu net ve super online bizim oraya bir gelsin tekme ile kovucam şu itleri

Ben geçtim uydunet e 50mbs 150gb tarifesine banamısın demiyor. Umarım gelir bulunduğun yere.
  • Data olayı eskisine göre o kadar ucuzladı ve kolaylaştı ki katrilyonları götüren firmanın hala kendince kurnazlık yapmaya çalışması içler acısı vahim durum. Her ay 15 tl alacağız diye sabit telefon abonelerine direttiniz ne oldu? Herkes iptal ettirdi. Devlet eliyle olmasa çoktan batıp gitmiştiniz. Hayır müşteri probleminiz yok bişey yok, müşteriyi ön planda tutarak daha da çok kazanır hem de gönülleri de kazanabilirsiniz. Ne sığ kafalı firma anlamadım ki!

• R-ES kullanıcısına yanıt
    hocam bir yıldır super online hattı caddeye çekti gerisi yok sorduğumuzda ellerinden geleni yapıyormuş gibi konuşuyorlar sonuçsuz kalıyorsun ttnet 50mb 200gb kotalı fiber değil ama 90 tl işin kötü yanı online oyunlarda pingler 16 mb ile aynı tabi arada alaksız kota aşımı diyorlar aradığında fırçayı atınca normale dönüyor
  • hector_1990 H kullanıcısına yanıt
    Dostum,senin süperonline ile yaşamış olduğun durumun aynısını bende yaşadım. Hattı çektik geliyoruz az kaldı dediler oyaladılar hep. TTnet kullanıyordum 16mbs di o zaman kullandığım paket hizmet ve memnuniyet sıfırdı. Ağustos ayında sözleşmem bitince tekmeyi koydum bunlara. Bizim apartmanda teledünyanın kutusu var altyapıda hazırmış.Öyle olunca bağlattım bende uyduneti iyi ki bağlatmışım diyorum. 50mbs 150gb kotalı paketim. Oyun,film,torrent banamısın demiyor. Torrent de indirme hızım 5,7mbs tabi bu seed ile alakalı. Multi oyunlarda da sorun yok pingimi 16-20 olarak gösteriyor. Banada daha önce forumda konuştuğum arkadaşlar tavsiye etmişti hiç düşünme dediler. İyi ki dinlemişim onları diyorum :)
    abi oda bizim orda yok işin komik yanı oturduğum ev eski müstakil ev
    bir ara hattı tamamen kapattım çanak ile olan sistem vardı kota vs yok tabi max 16mb ile 25 alabiliyorsun hava durumuna bağlı tabi verimsiz o şu kablolu olan sistemler arasında ttnet dışında malesef yok
    onlar benim telefonlarıma çıkmak bile istemiyor açtıklarında cila vakti diyorum sağlam bir güzel fırça atıyorum onlar da yola geliyor birkaç gün sonra yine aynı
  • hector_1990 H kullanıcısına yanıt
    Diyecek başka birşey yok kardeş. Beklemekten başka çaren yok gibi geliyor malesef.
    ya alıştık artık zaten xbox live ile nerdeyse güzel pc deneyimini alıyorum pingler orda pcde olduğu gibi deli farklar oluşturmuyor
    herkes eşit sayılıyor ama ben orda 10 oyunun 7-8 mvp zaten bir sürü davet alıyorum keyifli oluyor
  • Uydunet kullanıyorum.
    geçen cumartesi 100 mbitlik nitro hizmeti aldım (1 günlük- kota limitsiz).
    ortalama değer 90 mbit, 6 oyunu ps4 de (80 gb) indirirken aynı anda pc de 74 mbit i gördüm.
    Olması gereken hız, keyif budur.
    1. günün sonunda tabi rüya bitti ve kotaya devam.
    Kaldı ki şu anda uydunet en iyi internet ve hizmet kalitesi sunan ISS.
    Demek ki altyapımızda bir sıkıntı yok.
    Demek ki olabiliyormuş.
    AKK olmadan hızımızı tatminkar arttırarak insanların en azından işlerini,isteklerini,keyiflerini yerine getirebiliyorlar.
    Ama maalesef türlü türlü bahaneler ile insanları afedersiniz salak yerine koyup ceplerini doldurmaya devam ediyorlar.

TTNET (uzunca zamandır kullandım), Superonline (2 yıl kullandım) müşteriyi ne kadar sömürürsem kardır kafasındalar.

21.yy da hala AKK ve internet hızından bahsediyoruz.

Ciddi protestoya ihtiyaçları var. Bir de şimdi milletle dalga geçer gibi oyun satışlarına girmiş, oyun alırsanız AKK kaldırıyoruz diyorlar.

Bunlar ne yaparlarsa yapsınlar, rağbet edilmese ciddi düşüş yaşasalar belki akılları başlarına gelir.

• Bu haystiyetsizlere para kazandırmayın

• Şu soygunculara para kazandırmayın artık.

• Desenize oyunları bu hafta normal fiyatlarından satacaklar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.