Şimdi Ara

Nokia N95 Çıkış Fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese selam.Fransada şuan itibariyle satış fiyatı 650 euro.acaba türkiyede ne kadara çıkar?

• 1800-1900 ytl, Eger böyle devam ederse zaten son model bi cep telefonu, kücük bi araba parası edicek
  • 1800 ytl civarında çıkacaktır

Eğer kamerasında şu kızıllık problemi olmasaydı forum bir haftadır incelemesini okuyor olacaktı

2200 ytl elden anlaşmıştık garantisizi için
  • turkiyede i cikis fiyati tam bir bilmece oldu valla
  • lensin önündeki yapiskandan oluyor olmasın o kızllık?

quote:

Orjinalden alıntı: over and under

1800 ytl civarında çıkacaktır

Eğer kamerasında şu kızıllık problemi olmasaydı forum bir haftadır incelemesini okuyor olacaktı

2200 ytl elden anlaşmıştık garantisizi için
  • Yahu Finlandiyada çıkmadı daha artı olarak bir kaç gün önce günü birlik sayılabilecek bir zaman zarfında Fransadaydım yok cihaz piyasaya verilmedi daha.Eğer birisi satmaya çalıştı ise prototiptir yada network testi için gönderilen telefondur (arkasında da içinde de yazar.Resmi olarak desteklenmez sw update bile yapılması son kullanıcı tarafından hemen hemen imkansızdır) Nokia orta avrupaya Martta vericek.En erken pazarlarına dahi haftalar içinde ancak verebilecek.
  • 2000 ytl olur die düşünüyorum ama eğer dendiği gibi kırmızılık problemi varsa hiç değmez...
  • Almanyada bile satisi mart ayinda baslanacak evet o araliklarda fiyatlar veriliyor ama bunlar ne kadar gercekci olur bilemem.fiyat verenler internet üzerinden satis yapan sirketler.en saglikli biraz daha beklemek ama o kadar ucuz olmasi aptallimk olur öyle bir telefon icin.N93 e göre kiyasliyorum ki N95 cok cok daha iyi bana göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KADOM -- 8 Şubat 2007; 19:34:02 >
  • bencede en az 2000olur
  • Yapmayın arkadaşlar fiyatı yukseltmeyin okadar.

Adamlar fiyatları formlara göre belirliyor.
  • 1750-1850 arası diyorum
    sırf multimedya özlellikleri için o cihaza 2000YTL çok
    kamerayı kameradan saymamak lazım verilen paraya göre
  • Açılmış olan diğer başlıklardan devam edelim lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.