Şimdi Ara

Sanal dünyadaki hesaplarınızı tek tıkla silin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanal dünyadaki hesaplarınızı tek tıkla silin 

Facebook, Twitter, Instagram, WordPress, SoundCloud ve Tumblr gibi platformlara üye olmak sadece basit birkaç adımdan oluşan kolay bir işlem fakat konu hesap silmeye geldiğinde ise ne yazık ki aynı şeyi söyleyebilmek pek mümkün değil.

Ayrıca Bkz.Instagram hesap silme linkiyle Instagram hesabı kapatma  

Sosyal ağların yanı sıra bilinen web sitelerinin büyük bölümü kullanıcılarını kaybetmemek için profil silme sayfasına ulaşımı oldukça zorlaştırıyor ya da öncelikle üyelik dondurma teklifinde bulunuyorlar. Çoğu zaman adeta işkence halini alan hesap silme işlemlerini aslında tek çatı altında yürütebilmeniz mümkün.

Üyelik silme bağlantıları tek sayfada toplanıyor 

İsveçli Wille Dahlbo ve Linus Unnebäck tarafından geliştirilen "Deseat.me" isimli web sitesi, sanal dünyadaki profillerinizi kolaylıkla silmenize yardımcı oluyor. Siteye Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra uygulama ve servisleri tarayan platform, üye olunan sitelerin hesap silme bağlantılarını listeliyor.

Böylelikle saatler alabilecek üyelik iptalleri çok daha kısa bir sürede tek merkezden gerçekleştiriliyor. Vakitten önemli oranda tasarruf sağlayan site, basit yapısıyla kullanıcıları büyük bir zahmetten kurtarıyor. İşleminiz bittikten sonra dilerseniz buradaki sayfadan uygulama izinlerini kaldırabilirsiniz.

• steam hesabını nasıl silcek ?
    steam hesabını kullanıcı adını şifresini mailini başka birinemi veriyordur kesin uygulama

• Mükemmel bi istihbarat programı gibi geldi bana.

• Üyelıgımı sılmek ıcın uye oluyorum

• Herkes üye olduğu yeri bir kağıda not etsin. Sonra başınız ağrımasın nerelere üye olmuştum ben diye.

• Konu dışında görmüş haber yapmış hemen ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence çok tehlikeli bir uygulama. Google hesabınızla giriş yapıyorsunuz, yani uygulamaya google hesabınızı veriyorsunuz. Diğer tüm hesaplarınıza (Facebook, vs ...) şifremi değiştireceğim diyip yeni şifre resetleme linki alıyor. Nereye Gmail'inize. Sonra bu şifre ile bağlanıp diğer hesaplarınızı sözde kapatıyor. Yoksa nasıl bağlanacak da kapatacak Facebook vs hesaplarınızı. Resetlediği şifreler belkide (bence kesin) uygulamayı yazanların ilinde. En önemlişi Google (Gmail) şifrenizi elde etmiş oluyor. Bir hafta sonra Google (Gmail) şifrenizi de resetlese artık Gmail'e girmeyi de unutun. İnterneti toptan kapattırın, hatta bilgisayarınızı telefonunuzu tabletinizi kırın atın daha iyi :))

• Google ile girişi görünce şüphelendim. Youtube kanalım, android tablet yedeklemem var. En iyisi hiç bulaşmamak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google arama motorunda ne aradığınızı, nerelere girdiğinizin çetelesini tutuyor mesela. Güvenlik isteyenin zaten baştan Google ile işi olmaz.
  • Yağmurdan kaçarken doluya tutulma sitesi yapmışlar adını "Deseat" koymuşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Google ile girişi görünce şüphelendim. Youtube kanalım, android tablet yedeklemem var. En iyisi hiç bulaşmamak.

2 subsunamı kaldı adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalışmıyr ki bekliyor ekranı sürekli dönüp duruyor

• çok iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.