Şimdi Ara

Google Pixel XL kutu açılışı ilk izlenim videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android severlerin merakla bekledikleri telefon Google Pixel XL'i kurusundan çıkartıyor ilk izlenimlerimizi paylaşıyoruz. 

• Tasarım iPhone 7'den bile ucuz duruyor

• Detayli mimix incelemesi ne zaman
  • Kameranın karanlık çekimi ile ilgili bence s7 ve iphone 7plus ve pixel karşılaştırması yapsanız güzel olur gündüz çekimlerinde hepsi iyi zaten.

• Tasarım göreceli bir kavram ama cidden çok itici olmuş :/ . Saf android olduğu için 3 sene net kasmadan kullanılır bu telefon. Nexus4 halen gidiyor bu devirde. Kamera performansı çok iyi diyorlar yabancı siteler. Gece çekimlerinde s7 Edge den iyi diyenler var. F2.0 diyafram var birde sanırım bunda. Bence çok büyük başarım. Ses performansına dikkat çekilmemiş hiç. Pek iyi olmadığı belirtiliyor. Gelsin görelim neymiş. Merak ediyor insan.

• Kamerayı açarsın diye bekledim ..

Cidden merak ettim umarım yakın bir zamanda çıkar incelemesi

• 2012 den bu yana Galaxy Nexus kullanıcıs olarak ''Pure Google'' deneyimini yaşamak mükemmel olduğunu söyleyebilirim ancak elimdeki cihaz teknik nedenlerden ötürü ve yazılım desteği göz önüne alındığında emekliye ayrılacak bir cihaz oldu. Pixel serisinin lansmanı heyecanla izlemiş biri olarak bu cihazın 2018 Model Pixel tanıtılana kadar sorunsuz bir şekilde kullanılabileceğine eminim ancak önümüzde Snapdragon 835 diye bir gerçek var.

ilk bilgiler ki 835 te 4+4 tasarımının olacağı ve performans noktasında ciddi atılımlar yapılacağı yönünde 10 nm olması x16 modem ile gelmesi de diğer detaylar.

diğer bir nokta 2020 gibi 5G nin resmi olarak başlayacağını var sayarsak Snapdragon 820 serisi SoC çözümlerinin rahatlıkla 5G gelene kadar iş göreceğiniz öngçrebiliriz ama 835 in içerisindeki X16 Modemin 1 Gbit bağlantıya olanak tanıması aklı kurcalayan bir nokta

yeni Pixel Launcheri apk olarak bir müddet deneme şansım olmuştu gerçekten güzel ama birebir pixel cihazında olduğu gibi cihazla entegre çalışmadığı gözlemlemiştim.

Nexus serisine gönül vermiş biri olarak detaylı incelemeyi heyecanla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 25 Kasım 2016; 16:33:17 >

• Ekranın altında kocaman bi boşluk var ve hiç bir işe yaramıyor. Tuşları ekrana koyup hem ekran alanından kaybettiriyorlar hemde kullanim pratikligini yok ediyorlar.

Bu mu harika telefon?

Koy oraya tuşları ve parmak izi okuyucusunu o zaman bu ücretleri verelim.

Bu tasarımla bu fiyatın ancak yarısını veririm ben.

• Pixel iyi güzel de alt tarafı kötü görünüyor maalesef. HB'den fiyatın da maşallahı var zaten.
  • telefonun ekranın yarısı menü ve sabit tuş :S açıkca google demiş ki sizin büyük ekran tercihinizin tam ortasına ederim.

• mi mix'ten gerisi yalan

• Telefonu almadan önce fotoğraf ve videolardan bana da kibar bir telefon gibi gelmiyordu ama görseller baya yanıltıcıymış. Çok hoş bir telefon olmuş. Özellikle malzeme kalitesi ve elde tutuş hissiyatı çok iyi. Çok abartı olmadığı sürece kasa ekran oranı benim için bir seçim kriteri değil. 5 inç ekranlı Pixel'i kullanıyorum, %70 kasa ekran oranı var. E bugün 7 saate yakın ekran süresi aldım, işletim sistemi zaten stock android uçuyor. Kamerayı pek test etme şansım olmadı ama bütün incelemelerden çok iyi not alıyor. Özetle tasarımını beğendim, malzeme kalitesi, hızı, pil ömrü ve kamerası çok iyi. Benim için 4 4'lük telefon. Başkasını bilemem. :)
  • Keşke kutudan hiç çıkmasaydı. Mİ5S havada karada tokatlar.
  • Google büyümüşte telefon üretmiş

• @outside

kaç bin TL satın aldınız ? :)))))

128gb iphone 7 F/P daha iyi diyebilirim ( kayıtsız ) hem gpu hemde güncelleme süresi daha uzun olacaktır.

• Beyaz modeli öncen çok kötü görünüyordu ama siyah modeli gayet güzel görünüyor.
    Arama, rehber, google asistan android 7.1 kullanan tüm cihazlara gelecek.
    Sadece pixel launcher bu cihaza özel olacak.

• tasarım güzel

• Güzel telefon olmuş arayüzü özellikle çok hoş.

• Mi mix in 5.5 inc versiyonu gelip şunla yanyana dursa gelecekten gelmiş bir cihazla karsi karşıya kalir teknoloji devi Google

• haber goole pixel... trend xiaomi... birde xiaomi redmi note 4 incelemesi istiyoruz

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.