Şimdi Ara

Microsoft Solitaire mobil platformlarda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft Solitaire mobil platformlarda

Microsoft’un artık efsane haline gelen masa oyunu Solitaire, uzun süredir sadece Windows cihazları için erişilebilir durumdaydı. Bu bakımdan Android ve iOS platformlarında çok sayıda benzerleri ile yetinmek durumundaydık. Microsoft buna bir son veriyor.

Oyunun 25. yılı anısına Microsoft Solitaire Collection adı verilen Solitaire paketi Android ve iOS için indirmeye sunuldu. Dünyanın bir  numaralı solitaire oyunu olarak gösterilen Microsoft Solitaire, meraklılarına eğlenceli saatler yaşatacak.

Ayrıca Bkz.Pixel İstilası: Sade ve zorlayıcı bir bulmaca oyunu

Emek verilerek hazırlandığı görülen oyun Xbox Live entegrasyonu ile geliyor. Böylece buluta yüklediğiniz kayıtlarınıza farklı cihazlardan da erişebiliyorsunuz. En iyi 5 solitaire türünü bir araya getiren oyun ayrıca farklı zorluk seviyeleri de sunuyor. Ayrıca tüm türleri oynayarak puanlar biriktirdiğiniz ve sonrasında ödüller kazanabildiğiniz turnuvalar da mevcut. Oyun ücretsizken reklamsız ve iki kat bonuslu versiyon 7TL fiyat etiketine sahip.

Google Play linki için tıklayınız

App Store linki için tıklayınız

• memurlar bu habere bayılacak
  • Patronlarin vazgecilmez oyunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Green Panda Games'in solitaire oyunları hem görsel olarak hem kullanım olarak (reklamsız olması da ayrı bir güzelliği) çok daha güzel.

• Ücretili ama Solitaire City, yağ gibi akıyor animasyonlar 10 numara.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Patronlarin vazgecilmez oyunu

MEmurların diyecektin
  • 1ses1 kullanıcısına yanıt
    Valla ben hep patronları oynarken görüyordum ama doğrudur memurlar ve özellikle muhasebeciler çok oynuyor. Benim vazgeçilmezim Uno zevkler işte :D
  • Adı zaten Microsoft Solitaire Collection idi. Yani 25. yıl anısına böyle bir isim verildiği gibi bir durum yok.

• "Native" olmadığı için baya tırt olmuş. Uygulama içi akıcılık yok. Direk sildim.

• Bunun Windows Phone 8.1 versiyonunda dili İngilizce yapmadan açılmıyordu en son. O kadar yalvardık Microsoft'a Türkçe dil desteği için adamlar dikkate bile almadı. Şimdi diğer platformlarda eksiksiz gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10 PC ve mobile linkiwww.microsoft.com/en-us/store/p/microsoft-solitaire-collection/9wzdncrfhwd2

Microsoft Solitaire mobil platformlardaMicrosoft Solitaire mobil platformlardaMicrosoft Solitaire mobil platformlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 7 Aralık 2016; 0:26:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.