Şimdi Ara

NVIDIA GeForce GTX 1080 ve 1070 alana Watch Dogs 2 hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NVIDIA GeForce GTX 1080 ve 1070 alana Watch Dogs 2 hediye 
    21 Kasım tarihinde biten Gears of War 4 bundle kampanyasının hemen ertesi gününde yeni kampanyasını başlayan NVIDIA, Watch Dogs 2'nin GeForce GTX 1080 ve 1070 ürünleri ile hediye edileceğini açıkladı. Battlefield 1, Overwatch, Gears of War 4, Paragon, Civilization 6, Titanfall 2 ve Forza Horizon 3 gibi 2016 yılına damga vuran yapımların ardından üstün görsel kalitesiyle dikkat çeken Watch Dogs 2, oyunseverlere gelişmiş 4K deneyim imkanı sunuyor.

VR ve 4K teknolojilerinin PC’nin performans gücünü kanıtladığını belirten NVIDIA, Watch Dogs 2'de HBAO+ (zengin, detaylı ve gerçekçi gölgeler), TXAA (düzgün ve berrak görseller), HFTS + PCSS (doğru gölgelendirme) ve NVIDIA ANSEL (muhteşem oyun içi fotoğraflar) gibi GameWorks teknolojilerinin yer aldığını ifade ediyor.

GeForce GTX 1080 ve 1070 ile güçlendirilen masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için geçerli olan kampanyanın yanı sıra sürpriz hediyelerin yer aldığı Watch Dogs 2 yarışması da başladı. Kampanya hakkındaki tüm detaylar için buraya, yarışmaya katılmak için buradaki sayfaya göz atabilirsiniz. 

• Bende iki ay önce gtx 1080 aldım yanında hiçbirşey yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamerYigit17

Bende iki ay önce gtx 1080 aldım yanında hiçbirşey yoktu

Aynısını ben yaşadım gtx 950m li laptop almıştım 1 ay sonra 950m li gpu alana star citizen verdiler kaçırdım

• 1070 Neyse de 1080 Alan Adamın Hediye Watch Dogs'a Pek İhtiyacı Olacağını Sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten kepçeyle alıyor,sonra aman gözünüz kalmasın alın size birer kaşık misali.

• 5 para etmez bi oyun,üzülecek birşey yok,açın incelemelerine bakın...
  • Gerçekten sabırsızlıkla bekleyen bir kitle varsa o kitle adına üzüldüm.

• o kartı alan adam watch dogs gibi bir oyunu küfür olarak algılar be, god of war verilmeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gears of war 4'ü kampanya kodu ile almıştım, bunda da aynı şartlar mı geçerli olacak.Tam detaylı bir bilgi verilmemiş.
  • quote:

endişe edilecek bir durum yok ürünün faturasını aldığın yere mail olarak atıyorsun istenilen şartları yerine getirerek oyun kodunu gönderiyorlar sana şimdi veya geçmişte alman önemli değil ama gears of war oyununu aldıysan önceki kanpanyadan bu kanpaya için hakkın olur mu bilmiyorum şartlara bakmak lazım ek olarak : detayli şekilde baktim nvdia sitesine sanırım bu kanpanya yeni kart alacaklar için eskiler için olmayacak sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 23 Kasım 2016; 15:14:20 >

• 1060 a neden yok biz insan değilmiyiz paramız buna yetti diye niye bu ayrımcılık eskiden 760 a verdiniz 660 a verdiniz şimdi ne değişti? cimrileştiniz iyice
  • gtx 1060 alanlarada bf1 versinler deli gibi satar

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

o kartı alan adam watch dogs gibi bir oyunu küfür olarak algılar be, god of war verilmeli

God of War'ı gtx1070/1080 le nasıl oynamayı düşünüyosunuz biraz açıklar mısınız ?
  • Nvidia farkı. Amd severler efkarlı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gray Code

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

o kartı alan adam watch dogs gibi bir oyunu küfür olarak algılar be, god of war verilmeli

God of War'ı gtx1070/1080 le nasıl oynamayı düşünüyosunuz biraz açıklar mısınız ?

Örnek vermek diye bir şey var, oyunların uç noktası o benim için bu kartlar da uç noktada ise o ölçekte bir oyun verilmeli babında. O oyunun pc ye çıkmayacağını söyleyecektin gaiba cevap olarak da, gerek yok..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakın tarihte 1080 aldım acaba başvurmamız mümkün mü? Bana gears of war falan kodu da çıkmadı içinden. Seri no ile mi başvurmak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

quote:

endişe edilecek bir durum yok ürünün faturasını aldığın yere mail olarak atıyorsun istenilen şartları yerine getirerek oyun kodunu gönderiyorlar sana şimdi veya geçmişte alman önemli değil ama gears of war oyununu aldıysan önceki kanpanyadan bu kanpaya için hakkın olur mu bilmiyorum şartlara bakmak lazım ek olarak : detayli şekilde baktim nvdia sitesine sanırım bu kanpanya yeni kart alacaklar için eskiler için olmayacak sanırım

Ben kartımı vatandan aldım ama yanında gears of war falan vermediler. 1 Ekim tarihinde vatanın vermesi mi gerekirdi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Yakın tarihte 1080 aldım acaba başvurmamız mümkün mü? Bana gears of war falan kodu da çıkmadı içinden. Seri no ile mi başvurmak lazım?

Hocam aynı şekilde banada hiçbir kod çıkmadı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Yakın tarihte 1080 aldım acaba başvurmamız mümkün mü? Bana gears of war falan kodu da çıkmadı içinden. Seri no ile mi başvurmak lazım?

Hocam aynı şekilde banada hiçbir kod çıkmadı

Kod çıkmıyor zaten, aldığınız kartın faturasının resmini çekip, ad soyad vs istenilen bilgileri yazıp, mail atıyorsunuz, sonra size kod gönderiyorlar.Bunu ilgili yere girip oyunu alıyorsunuz.

Yalnız bu kampanyada tam bir bilgi vermemişler, geow 4 gibi şu şu bilgileri yazıp, şu şu adrese gönderin diye bir bilgi yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

quote:

Ben kartımı vatandan aldım ama yanında gears of war falan vermediler. 1 Ekim tarihinde vatanın vermesi mi gerekirdi ?

NVIDIA GeForce GTX 1080 ve 1070 alana Watch Dogs 2 hediye

bu şekilde bir mail atmanız gerekiyor vatan computer a yoksa verilmez, sizin belirtmeniz isteniyor gears of war kanpanyası için de vatan computer aynı şartları istemişti şuan o koşullar sitede belirtilmiyor ama yine aynı şartların geçerli olduğunu düşünüyorum oyunu almak için, bende 1070 kullanıcısıyım vatan computere mail yoluyla fatura bilgilerimi yollayacağım watch dogs 2 için yani oyunu direk yanında vermiyorlar kartların not : bir süre bekleyin vatan computer nasıl olacağını açıklayacaktır ona göre hareket edersiniz en sağlıklısı bu sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 23 Kasım 2016; 23:3:47 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.