Şimdi Ara

Giriş seviyesi HTC Desire 650 duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Giriş seviyesi HTC Desire 650 duyuruldu

Kısa süre önce üst seviyeye Bolt / 10 Evo adında yeni bir akıllı telefon hediye eden HTC, şimdi de giriş seviyesine yöneldi. Firma diğer markası olan Desire ailesine yeni bir modelin duyurusunu yaptı.

Giriş Seviyesi

5 inçlik 1280x720 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olan akıllı telefona alt seviye bir Snapdragon yonga seti güç veriyor. 2GB RAM ile desteklenen sistemde 16GB arttırılabilir kapasiteye yer verilmiş. Gerekli enerji 2200mAh kapasiteli bataryadan sağlanıyor.

Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde, ön kısımda da 5MP çözünürlüğünde bir kameranın olduğu modelde BoomSound teknolojisi yer alıyor ancak sadece kulaklık çıkışına verilmiş. Harici hoparlörlerde bu teknoloji yer almıyor. Kasa kalınlığı 8.4mm iken Android 6.0 işletim sistemi kullanılıyor.

Ayrıca Bkz.LG V30 ile ikinci ekran değişebilir
    Telefonun arka kısmı Pixel serisinden hatırlayacağımız iki farklı desen tasarımına sahip. Arka kısmın üst yarısı düz bir alana sahipken alt yarısı ise tutuşu kolaylaştıran oluklu bir yapı arz ediyor. Kamera halkası, güç tuşu ve HTC logosu ön panelin rengine bürünmüş. Tayvan’da Aralık ayında piyasaya çıkacak olan model 170$ civarında bir fiyat etiketine sahip. 

• Geldi gene tipini...

• Mühendis:"Efendim ekranı biraz büyük yapalım."
    HTC CEO:"Ekran mı! Ne ekranı olum.Koy Koy kullanıcı çerçeve sever.Çerçeve koyduğumuz kadar fiyatta koyarız.Unutma biz kullanıcıların deneyimlerini kullanarak bunları yapıyoruz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mskblt -- 22 Kasım 2016; 23:57:23 >
  • Ben bu cihazda hiçbir yenilik göremiyorum aynı şeyleri 0,5GB ram ekleyip önümüze sürüyorlar. Huawei nasıl bu fiyat bandındaki cihazlarda 3GB ram, 32GB depolama sunmaya başladıysa htc'nin de daha göz alıcı özelliklerle cihazları donatması lazım.

• Nasıl batmadi hala bu firma anlamadim.

• İşlemcisi snapdragon 210 veya başımızın tatlı belası snapdragon 410 mu yoksa ?

• hadi tasarımı değiştirmez,sadece donanıma güncelleme yapmak istersiniz, eyvAllah. ama ne tasarım değişmiş ne de donanım. değişen sadece model numarası olmuş. htc deki insanlar ne yiyip içiyor anlamıyorum ki

• Giriş seviyesi bir modelde nasıl bir donanım bekliyor bu arkadaşlar anlamadım. S820 falan bekliyorlar herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC her zaman güzel telefonlar yapan bir firmaydı ama artık o da basmakalıplaştı. Kalıbın ölçüsünü değiştirip her telefonu aynı modelde basıyor sanki.
    Neydi o eskide HTC Touch Diamond 2, ne güzeldi yav. Bence HTC'nin en güzel telefonu idi.
  • Bu telefon olmamış,Alacak olan arkadaşlar fazla bir şey beklemesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 170$ giriş seviyesi ahahaha

• Kaba bir hesap ile 170 dolar +KDV ile kur 3.35 sabit olursa 670 gibi bir rakama geliyor. Tabi bunun üzerine kar payı ve diğer masraf ile telefon bin liraya ülkemize giriş yapar.

Fiyat konusunda Huawei, Xiaomi gibi markalar ile boy olcemeyecegi için yine zararlı çıkacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlemcinin adını vermeyim sadece snapdragon dediklerine göre çöptür ama 625 veya 650 ise güzel bi cihaz olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.