Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.206
Cevap
272
Favori
617.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende 1 yaşındaki kızıma araba koltuğu almaya calişiyorum
    Britax römer king 2 ats ile everday arasında nasıl bir fark var anlayamadım birisi ats 900 tl civarinda everday 600 tl hepsiburada da
    römer king 2 ats

birde şu model var hem isofix li hemde fiyatı iyi gibi epey de yorumu var hb de markasıda pek tanıdık değil sanırım hep römer cybex bakınca bunun fiyatı uygun geldi
    bolenn hug

römer 9-18 bolenn hug 9-36 ne dersiniz arkadaşlar?

• İkinci koltuk farklı isimler altında satılıyor. Sizin için güvenlik ön plandaysa birinci koltuk kıyas edilmez şekilde daha iyidir. Tek eksiği isofix gerçi o olsa bu fiyarlara satılmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilaksali

Merhaba arkadaşlar bende 1 yaşındaki kızıma araba koltuğu almaya calişiyorum
    Britax römer king 2 ats ile everday arasında nasıl bir fark var anlayamadım birisi ats 900 tl civarinda everday 600 tl hepsiburada da
    römer king 2 ats

birde şu model var hem isofix li hemde fiyatı iyi gibi epey de yorumu var hb de markasıda pek tanıdık değil sanırım hep römer cybex bakınca bunun fiyatı uygun geldi
    bolenn hug

Atsde cocugu baglayinca uyari veren bir sistem var ve kemer gevyesince 7cm sıkabiliyor. Baglanti hatali olursa sesli ve gorsel uyari var. Tek farki bu. Internetten satin almak yerine magazalara bakarsaniz daha uygum fiyata alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nesl-i Fatihan

Her koltuk almaya gidişimde karar değiştirip almadan geliyorum.Başlıyorum tekrar araştırmaya

Şimdi Britax-Römer Trifix hoşuma gitti.Çocuğu oturttuğumuzda diğerlerine nazaran gözüme iç hacmi daha geniş göründü.Fiyat biraz beni aşıyor 1100 TL civarına alınabiliyor.
    Birde Römer King 2 ATS var sanırım yapısı aynı ve isofixsiz modeli ve 700 TL ye alınabiliyor.
    Sanırım trifix için bir fırsat bulamazsam King 2 ATS alacağım.
    2 modelinde malumunuz test sonuçları başarılı
    Sizlerin görüşü nedir?

Ats yi direkt alabilirsiniz. Eger farkli bir urun isterseniz maxi cosi tobi urununede bakmanizi oneririm

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    öncelikle teşekkür ederim bilgi için. Bulunduğum bölgede e-bebek, joker, faln var onlarda fiyat pek uygun olmuyor. internetten fırsat araştırıyorum sürekli
  • quote:

öncelikle teşekkür ederim bilgi için. Bulunduğum bölgede e-bebek, joker, faln var onlarda fiyat pek uygun olmuyor. internetten fırsat araştırıyorum sürekli

babymall ile fiyat rekabetleri var istediğiniz herhangi bir ürünü bildirin ben burdan size görsel atarım sizde o fiyattan alırsınız.

joker gülümseten fiyat kampanyasını kullanabilirsiniz.
  • Merhabalar, konuyu hemen hemen baştan aşağıya okudum sayılır. Sonuç itibariyle, bütçem gereği aşağıdaki linkte yer alan ürünler arasında kaldım. Fikir verme açısından yardımcı olabilirseniz sevinirim.

http://www.hepsiburada.com/kiyasla/AILEBLH12312B,AILEOZANCAPISOBEJ,AILEAKLE00539
  • Arkadaşlar cift yönlü kullanilabilen ve kemerle bağlantı özelliğine sahip bir oto koltuğu var mıdır? Ben aradım ama bulamadım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Merhabalar, konuyu hemen hemen baştan aşağıya okudum sayılır. Sonuç itibariyle, bütçem gereği aşağıdaki linkte yer alan ürünler arasında kaldım. Fikir verme açısından yardımcı olabilirseniz sevinirim.

http://www.hepsiburada.com/kiyasla/AILEBLH12312B,AILEOZANCAPISOBEJ,AILEAKLE00539

Bolenn Hug Multi Safe ISOFIX/SPS Oto Koltuğu (9-36 kg) benim de dikkatimi çekti. Acaba menşei nedir?
    ECE R44/04 sertifikası yeterli mi?

https://www.kablosuznet.com/blog/bolenn-hug-multi-safe-isofix-oto-koltugu-inceleme.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 20 Mart 2016; 19:25:01 >

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla çin malı testlere katıldığını duymadım farklı markalarda üretimde olabiliyor koalalarla aynı modellerin olduğu söyleniyor. Sizin için güvenlik ön plandaysa testlere girmediğinden tavsiye etmem.

• Recaro monza nova 9-36 aldım oğlum için. Henüz 12 aylık. Çok memnun, oturur oturmaz öndeki barı kendisine çekiyor. Sever mi sevmez mi dedik ama çok sevdi, kemer takmayı sevmiyor böylesi daha iyi oldu. Almak isteyen herkese tavsiye ederim.

• Bildiğim kadarıyla Çin malı. ECE R44/04 sertifika sahibi olduğunu da biliyorum. Bana kalırsa yeterli bir sertifika. Başka sertifikalara sahip oto koltuklarının başkaca ne gibi marifetleri olabilir ki?

http://www.maxi-cosi.com/tr-tr/oto-koltugu-guvenligi/oto-koltugu-mevzuati/ece-r4404-onay-etiketi.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Bildiğim kadarıyla Çin malı. ECE R44/04 sertifika sahibi olduğunu da biliyorum. Bana kalırsa yeterli bir sertifika. Başka sertifikalara sahip oto koltuklarının başkaca ne gibi marifetleri olabilir ki?

http://www.maxi-cosi.com/tr-tr/oto-koltugu-guvenligi/oto-koltugu-mevzuati/ece-r4404-onay-etiketi.aspx

sertifika olarak yeterli.

avrupada şuanda r129 standartı var ekstra olarak..

( adac,öamtc ,tcs ) gibi bağımsız test kuruluşları tarafından yapılan kaza testleride oldukça önemli.

• arkadaşlar bendehttp://urun.n11.com/oto-koltugu/koala-ino-fix-oto-koltugu-9-36-kg-isofixli-P70017982 ilandaki ürünü aldım. gerçi ben 669 a aldım( 19 martta elime ulaştı) 2 gün içinde (22 mart) 1000 tl olmuş :))
    aldıktan sonra http://www.hepsiburada.com/bolenn-hug-multi-safe-isofix-sps-oto-koltugu-9-36-kg-gri-p-AILEBLH12312G bu ürünü gördüm. ürünler birebir aynı ve aynı firma üretimi. sadece kumaş farkı var.
    yukarıda da yazdığım gibi benim ufaklık 7 ci aya girmek üzere ve 10 kiloya yaklaştı. şimdilik koltukla aramız iyi. camdan da rahatlıkla dışarısını izleyebiliyor. koltuk çocuğu iyi bir şekilde sarıyor.
    bu arada kola marka olan alman patentli çin üretimi, bolenn hug çin patentli çin üretimi.

• axellus1 A kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, aldığınız ürün buysa (http://www.hepsiburada.com/koala-ino-fix-9-36kg-isofix-oto-koltugu-kahve-p-AILEAKLE00539) HB'da da 799 TL.

Size şöyle bir sorum olacak. Anladığım kadarıyla sizin de yavrunuz benim tosunum gibi iri kıyım. :) E-bebek'te birkaç markanın ürününü deneme şansımız oldu. Birisi Casual diğeri de yanlış hatırlamıyorsa maxi-cosi'ydi. Her ikisinde de benim tosun, sıkış tepiş oturdu, çok da mutlu olmadı açıkcası. Almış olduğunuz oto koltuğunda 10 kilo olarak belirttiğiniz yavrunuz nasıl, rahat mı? Montla falan oturtmuşsunuzdur mutlaka, montla rahat ediyor mu? Ben de oto koltuğu alma arefesindeyim, koala ve heyner arasında gidip geliyorum. Aralarında da önemli miktarda fiyat farkı var. O yüzden kararsızım. Aydınlatırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

römer king 2 ats

bolenn hug

Atsde cocugu baglayinca uyari veren bir sistem var ve kemer gevyesince 7cm sıkabiliyor. Baglanti hatali olursa sesli ve gorsel uyari var. Tek farki bu. Internetten satin almak yerine magazalara bakarsaniz daha uygum fiyata alabilirsiniz.

tek farkı uyarı sistemiyse king 2 everyday alınabilir, hem fiyat uygun(600TL) hem de yedek kılıf hediye veriyorlar.

• Merhaba

karar vermeden öncewww.kiddy-shop.com.tr'yi incelemenizi tavsiye ederiz.

Maksimum güvenlik, mükemmel kalite ve yenilikçi tasarım sloganıyla; Almanya'da kurulan Kiddy, günümüzde 50den fazla ülkede ailelerle buluşmaktadır.

Avrupa birliği uyum standartları gereği oto koltuk kategorisinde başarı ile geçtiği ECE R44/04 ile bebek arabaları ve pusetler kategorisinde EN 1888 testlerinin yanı sıra, ADAC, Stiftung Warentest, TCS ve OAMTC gibi bağımsız test kuruluşlarından aldığı mükemmeliyet ödüllerinin sertifikalarının haklı gururunu ailelerle paylaşmaktadır.

Ödüllü Alman markası Kiddy; "Ana Kucağı, Oto Koltuğu, Bebek Arabası, Puset, Seyahat sistemleri (Travel Setler) ve Aksesuarları" konusunda bebeğinizin ve onun bakımı esnasında sizin duyacağınız ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır.

Türkiye’de en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla son kullanıcıya ulaştırmak adına daha çok direkt satışı benimseyen Kiddy ürünlerini dilerseniz görerek ve deneyerek satın almak içinwww.kiddy-shop.com.tr de belirtilen seçkin satış noktalarını ziyaret edebilir, ya dawww.kiddy-shop.com.tr üzerinden; güvenle, mesafeli satış sözleşmesi kapsamında iade özgürlüğü, taksit ve ücretsiz kargo imkanları ile satın alabilirsiniz.

Kiddy tüm PRIMA.COM.TR üyelerine bütün KIDDY ürünlerinde geçerli ekstra %30 İNDİRİM sağlıyor.

KAMPANYA detayları için TIKLAYIN:http://www.kiddy-shop.com.tr/kiddy-prima-oto-koltuk-bebek-araba

http://www.prima.com.tr/arama?q=kiddy

SOSYAL MEDYA HESAPLARI:
    facebook.com/KiddyTR
    Instagram.com/KiddyTR
    Twitter.com/KiddyTurkiye

M: musterihizmetleri@kiddy.de
    T: 0850 203 17 15

#travelsistembebekarabası #seyahatsistemi #bebekkoltuğu #çocukotokoltuğu #bastonbebekarabası #anakucağı #adacşampiyonu #testşampiyonu #testwinner #yatarlıbebekkoltuğu

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: controlf5

quote:

quote:

römer king 2 ats

bolenn hug

tek farkı uyarı sistemiyse king 2 everyday alınabilir, hem fiyat uygun(600TL) hem de yedek kılıf hediye veriyorlar.

Tabiki soyledigim seyler disinda fark yok.

Birde king 2 ls modeli var onda uyari sistemi var ama 7cm otomatik kemer sıkma ozelligi yok.

3 farkli model var bildigim kadariyla

King 2 everyday
    King 2 ls
    King 2 ats

• quote:

quote:

quote:

quote:

römer king 2 ats

bolenn hug

Birde king 2 ls modeli var onda uyari sistemi var ama 7cm otomatik kemer sıkma ozelligi yok.

King 2 everyday
    King 2 ls
    King 2 ats

hocam "7cm otomatik kemer sıkma ozelligi" nedir tam olarak?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

römer king 2 ats

bolenn hug

King 2 everyday
    King 2 ls
    King 2 ats

hocam "7cm otomatik kemer sıkma ozelligi" nedir tam olarak?

iç emniyet kemeri eğer çocuğun omzundan sıyrılırsa veya gevşerse otomatik olarak sıkıyor 7cm'e kadar.

Sadece Römer king 2 ats ye özgü bir özellik diğer hiçbir koltukta yok. güzel birşey aslında.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.