Şimdi Ara

Yenilenen Seat Leon Cupra artık daha hızlı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yenilenen Seat Leon Cupra artık daha hızlı! 
    Seat duyuruyla Leon Cupra modelinin yeni bir versiyonunun yolda olduğunu onayladı. Güncel versiyonda olan 290 beygirlik güç ünitesi yeni versiyonla birlikte 300 beygir güç üretecek.

Firma aynı zamanda dört çeker station wagon ST versiyonun da yolda olduğunu müjdeledi, araç VW Golf R Estate ile aynı alt yapıyı kullanacak. Sözü geçen araç 0-100 km/h hızlanmasını 5,1 saniyede tamamlarken, yeni Leon Cupra ST'nin de bu süreye benzer bir değere sahip olacağını söyleyebiliriz.

Yeni Cupra ST'de yer alacak ve Leon X-Perience ile Leon ST versiyonları için özel olarak geliştirilen Haldex 4-çeker sisteminin bu nedenden dolayı hatchback Cupra'da kullanılamadığı düşünülüyor.

Geçtiğimiz Ekim ayında Leon'un makyaklanmasıyla gelen yenilikler Leon Cupra modeline de aktarılmış. Dış kısımda yeni ön tampon ve ızgara tasarımı ile yeni LED farlar yer alırken iç tarafta ise güncellenen 8-inç boyutlu dokunmatik bilgi/eğlence ekranı bulunuyor.

Yeni versiyonla birlikte daha da güçlenen Seat Leon Cupra 300'ün Mayıs 2017'de satışa sunulması bekleniyor.

• yeni ötv ile sekiz katrilyon liraya filan geliyordur bu araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

yeni ötv ile sekiz katrilyon liraya filan geliyordur bu araba.

en fazla 250.000
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

en fazla 250.000

Kredi çeker alırlar, sıkıntı yok.
  • bi okadar ulaşılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydi diyelim bir şekilde aldık. Bunun bir de yürütme maliyeti var. Neyse 1.4 tsi ile devam...

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    şu vergilere bak maşşallah.vergiler arabanın net fiyatından çok daha fazla.
    LEON 2.0 TSI 290 HP DSG S&S CUPRA
    Net Fiyat: 66.496
    ÖTV5(%45)(%90): 59.846 ₺
    KDV5(%18): 22.742 ₺
    Motorlu Taşıtlar Vergisi: 1.386,0 ₺
    Trafik Tescil vd.: 249,5 ₺

• cosica C kullanıcısına yanıt
    %90 ötv nedir Allah aşkına ya

• Yenilenen Seat Leon Cupra artık daha hızlı!

• quote:

Orijinalden alıntı: mithrandir24

%90 ötv nedir Allah aşkına ya

nakit parayla araba almayı düşünüyordum vaz geçtim. düşündüm arabasız da yapabilirim. ileride araba alırsam kendim için almam kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

en fazla 250.000

250 bin lira 8 katrilyon arasında benim açımdan hiç fark yok. ikisi de çok uzak rakamlar.

• Honda Type-R bundan çok daha güzel ve güçlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Mask

Seat ın Subaru dan öğrenecek bir şeyi yok.
    Neden derseniz VW grubu bünyesindeki AUDI markası zaten 80 li yıllarda dünyanın en iyi 4x4 yarış arabalarını üretiyordu.
    Aşağıdaki video yu izlemenizi öneririm.
    https://www.youtube.com/watch?v=cDRkHXMHqFo

Hocam sen 80'li yıllardan bahsediyorsun, Subaru 1954 yılından beri 4 çeker ve 1966 yılından beri Boxer Motor teknolojisi kullanan bir marka vede ayrıca 1974 yılında da Sürekli Simetrik Dört Çeker teknolojisini geliştirdi, Subaru teknoloji yapar ve belli bir müşteri kitlesi vardır alıcısı vardır, kendinden ödün vermez.

Ayrıca yarış otomobili yapmak bir marifet değildir, önemli olan o teknolojiyi standadrt bir yol aracında sunmandır, Subaru yıllardır yarışlarda geliştirdiği motor ve çekiş sistemi teknoljisini yol otomobillerine de aktaran bir markadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_kolay -- 21 Kasım 2016; 13:4:29 >

• Cupra değil de Leon peynir ekmek gibi satılıyor.
  • quote:

Ben Subaru nun geçmişini ve ne olduğunu biliyorum bu kadar açıklama yazmasanız da olurdu.
    Yarış otomobili yapmak marifet değilse marifet nedir onu merak ettim.
    Sonuçta Audi mühendislik altyapısına sahip VW grubunun değil Subaru hiçbir markadan öğreneceği şey (bana göre) yok.

Ağır VW hayranı.
  • bi ara ibiza cupra falan ucuzdu oyle bi kampanya yapsalar ne guzel olur yine ama artık bıturbo aracların fıyatları uctu
  • 160.000 olur fiyatı
  • quote:

Sen daha dünyada değilken Alman ne araba yapmış izle gör diye video bile koydum
    Ama yok kapasite yok, zorla olmuyor.

Bu arada Subaru Impreza 4x4 ne Seat mühendisi dönüm bakmaz bile önünde örnek alacağı şu arabalar var çünkü :
    Vakti olan arkadaşlar inceleyip feyz alsın

https://www.sahibinden.com/audi-s-serisi

https://www.sahibinden.com/audi-rs

Alman arabalarında sadece Mercedes diyorum ben.

• quote:

Ben Subaru nun geçmişini ve ne olduğunu biliyorum bu kadar açıklama yazmasanız da olurdu.
    Yarış otomobili yapmak marifet değilse marifet nedir onu merak ettim.
    Sonuçta Audi mühendislik altyapısına sahip VW grubunun değil Subaru hiçbir markadan öğreneceği şey (bana göre) yok.

mesela ilk başta sağlam otomatik şanzıman yapmayı öğrenebilirler..
    sonra hilesiz hurdasız emisyon değerlerini tutturmaya çalışabilirler.
    1,4tsi motorun beygirini sabit tutmaya çalışabilirler.(türk lirası gibi geçen her sene hp kaybediyor)
    araçların kronik sorunlarını halledebilirler.( sunroof arızaları,debriyaj balataları vs.)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.