Şimdi Ara

2si1 'Yorgun' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • New York'ta katıldığım bir etkinlik nedeniyle bu hafta 2si1'i Cumartesi günü ekranlarınıza taşıyoruz. Son 1 haftada olan teknoloji ve oyun dünyasındaki gelişmelerden seçme konular sizleri bekliyor.

İyi seyirler. 

• 80 dakika video mu olur . Ben 2 kilo mısır patlatıp geleyim

• Yarın izlerim :)

• Biraz hızlı oldu ama..

• Bu gün geç kaldı diyordum ki geldi elon musk Ta var mı ? ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

80 dakika video mu olur . Ben 2 kilo mısır patlatıp geleyim

ben kısır yapacam :DD
  • - Aral'a gelen cezanın hala az olduğunu düşünüyorum.
    - Bu arada videoda bir ara siyah ekran sorunu oldu, bilemedim sadece bende mi oldu değilse dakikalarını yazarım.
    - Ek olarak 02.16'daki arabanın modelini bilen var mı?

Bu arada 48 saatlik uykusuzluk ne demek üstat, dikkat et kendine, lazımsın bu ülkeye, sağlıktan önemli değil Dh tayfası (en azından baya bi bölümü ) anlayışla karşılardı Pazar'a kalmış olsada.

İyi yayınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al-ozaria -- 20 Kasım 2016; 0:52:29 >
  • 90 dk olmalı en az

• 2si1 'Yorgun' Teknoloji ve Oyun Programı

Burda bir takılma var sandım,unchartedten bahsederken uzunca bir süre görünüyor.

Doların sürekli yükselmesi,internetin yavaşlığı,kısıtlamaları vs bu ülkede son zamanlarda özellikle bizde çok yorulduk.

Keşke Elon'ın teknolojilerinden tüm dünya özgürce faydalanabilse ama bazı ülkelerin politikaları yüzünden bu çok mümkün görünmüyor,keşke kendi ülkelerinden cihazlarla mesafeyi uzatıp tüm dünyaya yayabilseler o zaman çok daha kolay olurdu özgür net projesi.
  • HTML5 ile izlemede sıkıntı yaşıyorum. Note 7 Vietnam sözlerinden sonra dondu. Tekrar oynatınca kabaca 13-18 dakika arasına ileri geri sarmak için tıklanmıyor dahi.

• uzun video iyidir, fakat tunahan'ın ara anlatımları iyi değil, tunahan tam spiker gibi sunuyor profosyonel bile diyebilirim, iyi olmayan tam sohbete dalmışken araya girmesi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTML5 izlerken takılma ve donma sorunu var, bilginize..

• The Witcher The Last Wish hakkında vediğiniz bir bilgi yanlıştı. Kitap 2007 yılında değil 1993 yılında çıktı.
    Film, kitap veya çizgi roman gibi konularda yanlış bilgi verebiliyorsunuz. Bu konularda haber yaparken biraz daha araştırırsanız sevinirim.

(Uzayda çöp toplama konusunda bahsedilen anime PlanetES)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 20 Kasım 2016; 1:18:36 >
  • Adamlar yorgun ama napacan patron her hafta en az 1 saatlik film çekin diyor çekecen. Yapacak birşey yok, ekmek arslanın ağzında.
  • Reklam çok uzun.

• video bulunamadı diyor. hep sorunlu teknoloji ve oyun programı
  • Vay arkadaş ya, Watch Dogs 2 'yi ön sipariş geçtim. Hiç bir gameplay videosu izlemedim ya da bir eleştiri yazısı okumadım sırf spoiler yemiyeyim diye. Burda videoda sağolsun Allah 'ını yedim. Çok teşekkürler ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitliKene

The Witcher The Last Wish hakkında vediğiniz bir bilgi yanlıştı. Kitap 2007 yılında değil 1993 yılında çıktı.
    Film, kitap veya çizgi roman gibi konularda yanlış bilgi verebiliyorsunuz. Bu konularda haber yaparken biraz daha araştırırsanız sevinirim.

(Uzayda çöp toplama konusunda bahsedilen anime PlanetES)

İngilizcesi 2007'de çıktı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.