Şimdi Ara

The Witcher 3 Yapımcısı Cyberpunk 2077'nin Çok Sağlam Olacağını Belirtiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •    34. Golden Joystick Awards etkinliği esnasında CD Projekt RED; Blood and Wine genişleme paketi ile En İyi Görsel Tasarım, En İyi Hikaye Anlatımı ve Yılın Stüdyosu dalında ödüller aldı ve bu ödüller sonucu yapılan röportajda muhabir Cyberpunk 2077 ile ilgili araya bir soru sıkıştırmayı başardı.

CD Projekt Red'ten John Mamais, stüdyodaki kişilerin uzun süredir The Witcher serisi için çalıştıklarını ve onların da Cyberpunk 2077 üzerinde çalışırken heyecanlı olduğunu belirtti.

Ayrıca yapımcı çok fazla sayıda kişinin Cyberpunk 2077'nin geliştirme sürecinde çalıştığını belirtti ve oyunun gerçekten çok sağlam ve iyi olacağını belirtmek adına "The game is going to be really, really, really fucking badass.” açıklamasını yaptı.

Cyberpunk 2077 ne zaman hazır olursa o zaman çıkış yapacak.

• Kahretsin mi demiş :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bugün hep güzel haberler alıyorum.
  • Çıksada oynasak oh

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • şüphemiz yok zaten
  • İyi olacağına dair şüphemiz yokta,oyunu hakkında biraz bilgi verseniz,isminden başka hiç bir şey yok ortada.
  • Oyunu artık bi zahmet çıkarsanızda buna biz karar versek? 5 Senedir ha bugün ha yarın Sürekli nabız yoklayip " çok güzel olacak harika olacak, olm manyak olacak" diyip duruyolar.. En erken 2017 sonlarında çıkışı yapar bu gidişle..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 sonlarında bi gameplay görürsek şükret bence
  • Çok büyük beklentiye sokmasınlar milleti sonra balon olur oyun.

• Oyunun sağlam olacağı zaten yapımcıdan belli lakin umarım PRO ve Scorpio'nun hakkını görsel olarak verirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher 3 gelmiş geçmiş en güzel oyunlardan biriydi , hiç alakam ve ilgim olmayan gelecek temasını bu adamlar yaparsa oynarım

• Umarım Witcher kadar başarılı olur .

• quote:

Orjinalden alıntı: CheKD

İyi olacağına dair şüphemiz yokta,oyunu hakkında biraz bilgi verseniz,isminden başka hiç bir şey yok ortada.

oyunun sinematik videosunda kafandaki basit soru işaretlerini giderecek şeyler var, isminden başka şey yok ortada demek biraz boş sıkmak oluyor
  • Witcher 3'ü düşünün, ona devasa şekilde binalar yerleştirildiğini ve silahların yığınlarca özelleştirilebilir seçeneklerinin olduğunu, muhtemelen robot-insan teması işleneceğini ve bunu Blade Runner filminde ki gibi atmosferle birleştirildiğini düşünün. Ben şahsen böyle bir oyun bekliyorum. Ne kadar güzel gözüküyor demi.
  • Muhtemelen 2018 sonunda falan çıkar, belki 2019 ortalarına kadar da sarkabilir. Açıkçası daha önce çıkması benim için büyük sürpriz olur.

Oyunun yapımcısı The Witcher gibi hayvani bir serinin mimarı olunca, insan ister istemez hype'lara geliyor. Cyberpunk temalı bir RPG öyle her gün karşımıza çıkan bir oyun türü değil, geçmişte çok güzel örnekleri olabilir ama bu iki nesildir Deus Ex'leri saymazsanız adam gibi bir şey göremedik. Merakla beklemeye devam ediyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: CheKD

İyi olacağına dair şüphemiz yokta,oyunu hakkında biraz bilgi verseniz,isminden başka hiç bir şey yok ortada.

oyunun sinematik videosunda kafandaki basit soru işaretlerini giderecek şeyler var, isminden başka şey yok ortada demek biraz boş sıkmak oluyor

Boş sıkmak mı,bahsettiğin video yaklaşık 3 sene önce yayınladı,o dönem adamlar The Witcher 3 üzerinde çalışıyorlardı ve sadece Cyberpunk'ı tanıttılar,herhangi bir bilgi vermediler.Yayınladıkları videoda klasik bir Cyberpunk havası vardı bu yüzden videoya herhangi bir anlam yüklemek mantıksız.Oyunun nasıl olacağı,karakterin nasıl olacağı gibi şeylerle alakalı hiç bir şey yok yayınlanan Teaser videosunda,klasik bir tanıtım videosuydu farklı bir şey yoktu,ben bu adamlardan The Witcher serisi oyunları gibi farklı ve harika bir şey bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 19 Kasım 2016; 17:36:19 >

• canımı çektirdiniz hocam öyle anlattınız ki witcher serisini oynadıktan sonra diğer oyunlardan haz alamadım maalesef niye öyle oldu bende bilmiyorum
  • O devasa dünyayı ve senaryoyu gördükten sonra diğerleri yavan kalıyor.

• Bu adamlar diyorsa doğrudur, ubisoft dese yav he he der gecerdim.

• aynen öyle hocam. En etkilediğim ve ana karaktere büründüğüm dünyanın içinde bulduğum oyunlardan birisi olmuştu bittikten sonra baya bi boşlukta hissetmiştim oynamayanları görünce özeniyorum keşke hafızam silinsede tekrardan oynasam diyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.