Şimdi Ara

Fruit Ninja ekibinden Dan the Man

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi ikonik oyunlarla adını duyduğumuz Halfbrick Studios, yine sürükleyici bir platform oyunu ile karşımızda. Ücretsiz olan ve geçen ay indirmeye sunulan Dan the Man, piksel tabanlı grafikler ile keyifli bir macera sunuyor.

Piksel Tabanlı Grafikler

Dan adındaki bir kahramanı canlandırdığınız oyunda 12 zorlu bölümü kazasız belasız tamamlamanız gerekiyor. Sağa veya sola ilerleyerek oynayabildiğiniz oyunda giderek zorlaşan düşmanlar ve bulmacalar sizi bekliyor. Yumruk dışında silahlarınız kısıtlı cephaneye sahip olduğu için stratejik hamleler yapmanız gerekiyor. Her bölümde küçük gizli bölümler olduğu için birkaç saatlik bir tecrübe ortaya çıkıyor. Bölümlerde ilerledikçe silah gücünüz ve canınız artıyor.

Piksel tabanlı grafikleri başarılı bir şekilde işlenen oyun, kilidi açılabilen ve kendine özgü yetenekleri olan farklı karakterleri kullanmanızı da sağlıyor. Ayrıca bölüm sonu canavarları da unutulmamış. Oyunun kontrolleri ekran üzerindeki tuşlarla sağlanıyor. Oyunu bitirdiğinizde Halfbrick’in maskotu Barry Steakfries karakteri için indirim de kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca Bkz.Pixel İstilası: Sade ve zorlayıcı bir bulmaca oyunu

Ayrıca oyunu bitirdiğinizde iki mod daha açılıyor. Savaş modunda arena tarzında pek çok düşman ile kapışırken, günlük modda da farklı ödüller kazanma şansınız oluyor. Kayıt noktaları ile işinizi biraz daha kolaylaşırken, zorlaşan bölümlerde güçlendirme satın almadan ilerlemek haliyle zorlaşıyor.

Google Play linki için tıklayınız

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Şaka mı bu?

2 ay once yuklemistim Play Store dan

Lutfen,haber limitinizi doldurmak icin uydurma haber yapmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metal sulug var mı ? süper mario tam giderdi ios da yok olanda saçma şeyler alakası yok yani

• oyunu 3 hafta önce yükledim. Daha yeni giriş yapmış gibi haber yapıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Şaka mı bu?

Nesi uydurma haberin?

quote:

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi ikonik oyunlarla adını duyduğumuz Halfbrick Studios, yine sürükleyici bir platform oyunu ile karşımızda. Ücretsiz olan ve geçen ay indirmeye sunulan Dan the Man, piksel tabanlı grafikler ile keyifli bir macera sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Şaka mı bu?

Nesi uydurma haberin?

quote:

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi ikonik oyunlarla adını duyduğumuz Halfbrick Studios, yine sürükleyici bir platform oyunu ile karşımızda. Ücretsiz olan ve geçen ay indirmeye sunulan Dan the Man, piksel tabanlı grafikler ile keyifli bir macera sunuyor.

Oyun geçen ay çıkmadı, daha önceki ay çıktı. Ben bile yükleyeli 1 ayı geçti. Haber biraz boşluk doldurma amaçlı gibi olmuş. Gören de yeni çıktı sanacak.

• Cidden haber yapmak,için eski haberleri sunuyorsunuz biraz daha dikkatli olursanız daha iyi olur.

• Ciddi ciddi soruyorum makara değil valla bu editörler (özellikle ekrem denen arkadaş) maaş fln alıyor mu acaba burdan? Alıyorsa da bu arkadaşa maaş vereni birebir tebrik! etmek gerek

• Nokia'da Bounce diye bi oyun vardı bütün platform oyunları bana onu hatırlatır..

• Oyunu bu haber sayesinde edimdin. Yalnız bana epey kısa geldi. Oyun bitince hard mode açıldı. Tüm skiller full olmadan oyunu bitmesi abes geldi.

• İdare

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.