Şimdi Ara

Google PhotoScan ile eski fotoğraflarınızı saniyeler içerisinde dijital ortama aktarın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google PhotoScan ile eski fotoğraflarınızı saniyeler içerisinde dijital ortama aktarın
    Her geçen gün bir adım daha dijitalleşen insan hayatına ait hatıraların geleceğe sağlıklı şekilde ulaştırılmasını isteyen Google, bu düşünceyle geliştirdiği "PhotoScan" isimli mobil uygulamasını görücüye çıkardı. Google Fotoğraflar ekibinin ellerinden çıkan yazılım, baskısını aldığınız eski fotoğrafları dijital ortama aktarmanızı sağlıyor. Klasik tarayıcılara nazaran çok daha pratik ve hızlı işlem imkanı sunan uygulamanın çalışma mantığı ise oldukça basit.

PhotoScan’e tıkladığınızda kameranız aktifleşiyor ve fotoğrafı ekrandaki çerçeveye sığdırmanız isteniyor. Ardından telefonunuzu fotoğraf üzerinde beliren noktaların üzerinde gezdirmeniz yeterli. İşte bu kadar! Fotoğrafınız saniyeler içerisinde, parlama olmadan ve yüksek kalitede artık dijital ortamda. Üstelik kesme, döndürme ve renk düzeltme fonksiyonlarına da sahip yazılım ortaya gerçekten güzel sonuçlar çıkarıyor. 

Böylelikle fotoğraflarınıza zarar gelmeden, güvenli şekilde dijital ortama aktararak çok daha uzun bir süre saklayabilmeniz mümkün. Elbette tarayıcılara nazaran kalite biraz daha kötü ancak mobil cihazlar için kabul edilebilir seviyede. Aktarılan fotoğrafları galeriye kaydeden PhotoScan’de dilerseniz görselleri tek tıkla Google Fotoğraflar hesabınıza da yükleyebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulamanın Android sürümünü buradan, iOS sürümünü ise buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

• süper

• Eski fotoğrafları tarayıcıda tararken bu haber ilaç gibi geldi.

• İphone 5s ve üstü gerektiriyormuş :(

• "Telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflarınızı yıllardır gözden geçiriyoruz. Akıllı telefon ve internet öncesi fotoğraflarınızı da görmemiz lazım." demenin yolu :)

• Normal kamere daha iyi çekiyor, gündüz güneşli havada eski fotoları resim çekiyorum bundan daha iyi çekiyor,
    ben mi bi özelliğini göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkhair

İphone 5s ve üstü gerektiriyormuş :(

Güncellemeleri düzgün alıyor Apple cihazlar alıyor bu cihaz bir harika dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henüz playde gözükmüyor. Bölgesel.

• Deneriz.

• Adamlar sorunu bizimle birlikte yaşayıp bizsiz aşıyorlar ve biz kullanıcılara sadece kullanmak düşüyor. Google'ın fikirleri ve çözümleri harika.

• Çok değerli uygulama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geç kalan bir uygulama idi ofis lens e rakip olur

• CS bundan daha iyi

• çözünürlük çok kötü tarayıcıyı bırak normal foto çekmenin yakınında bile değil şuan.

• Office lens bunu aylardır yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

quote:

Donanım gereksinimini Google 5s belirlediyse, Apple'ın suçu nedir? Ayrıca, 4 yıllık bir android cihaz göster ki resmî olarak 7.0 güncellemesi alsın.

• 2.4 mp çözünürlükte çekiyor fotoğrafları ne anladım ben bu programdan? Noktaları birleştirince 4 tam çözünürlük çekip devasa fotoğraf boyutu yaratıcak sanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

quote:

Donanım gereksinimini Google 5s belirlediyse, Apple'ın suçu nedir? Ayrıca, 4 yıllık bir android cihaz göster ki resmî olarak 7.0 güncellemesi alsın.

Ne fark eder getir 4 yıllık cihaz kurayım istediğin programı

• Güzelmiş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.