Şimdi Ara

Yeni Game of Thrones dizisi için görüşmeler sürüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Yeni Game of Thrones dizisi için görüşmeler sürüyor
    Televizyon tarihinin en başarılı dizilerinden biri olan Game of Thrones, artık yavaş yavaş sona yaklaşıyor. Şu sıralar 7.sezonu çekilmekte olan dizi, 8.sezonunun ardından ekranlara veda edecek. Game of Thrones sonrası hayata hazırlanan HBO kanalı ise, Geoge R.R. Martin'in yarattığı bu eşsiz dünyadan vazgeçmek istemiyor. Amerikan kablolu televizyon kanalı HBO, Game of Thrones'un geçtiği dünyada geçen yeni bir dizi için çalışmalarını sürdüyor.

Geçtiğimiz günlerde Entertainment Weekly'e konuşan Casey Bloys, bir süredir gündemde olan yeni Game of Thrones dizisi için görüşmelere devam ettiklerini açıkladı. George R.R. Martin'in Buz ve Ateşin Şarkısı serisinde anlatılan dünyada geçecek ve Game of Thrones'ta anlatılan olaylardan daha eski bir tarihte geçecek olan bu yeni dizide tam olarak hangi dönemin işleneceği henüz kararlaştırılmış değil.

Ancak Martin'in yarattığı bu zengin dünya için koca bir tarih yazmış olması HBO'ya birçok seçenek sunuyor. Buz ve Ateşin Şarkısı tarihinde Aegon'un Westeros'u fethi, ak yürüyenlerin istilası ya da Robert'ın isyanı gibi birçok ilgi çekici konu mevcut.

Bloys ayrıca Game of Thrones'un son sezonları hakkında da merak edilen soruları cevapladı. 6 bölümden oluşacağı iddia edilen son sezon için kaç bölüm planladıkları sorulan Bloys; buna dizinin yaratıcıları olan David Benioff ve Dan Weiss'ın karar vereceği ama kendilerinin mümkün olduğunca fazla bölüm istediklerini ifade etti.

Özellikle George R.R. Martin tarafından zaman zaman gündeme getirilen Game of Thrones'un finalini sinemada yapma fikrine de değinen Bloys, bu konu hakkında net bir cevap vermekten çekinse de HBO'nun bu fikre pek sıcak bakmadığının sinyallerini verdi.

• Witcher dizisi çekin o da tutar

• magazin ve futbol haberi de koy gün kardeş hit gelir tık alırsın sonra reklam falan

• Robert in isyani ustune mini dizi cekseler fena olmaz fakat bazi seyleri tadinda birkamka gerek

• La daha kitapları bitmedi bu serinin alternatif dizi nerden çıktı :I

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Witcher dizisi çekin o da tutar

Vallahi mukemmel fikir. Wild hunt i sadece 3 sezon izletir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devlerin ve akgezenlerin bol olduğu bir dizi olsun. rating rekorları kırar.
  • Ondan daha iyi olan The Walking Dead var
  • her ne kadar beğenerek izlesem de dünyası nı çok araştırmadığım bir dizi.şimdiki olayların 150 200 sene öncesini de çekseler gayet kendini izletir açıkcası çok da fark etmez yeter ki yakın kalite bi şeyler olsun

• gözbebekleri dolar işaretine donmuş gene bunların.elenium, belgariad, zaman çarkı, olüm kapısı, elric destanı, yerdeniz büyücüsü gibi seriler varken hata ediyorlar.
    bunları geçtim halihazırda populer olan ve kendi fan kitlesini oluşturmuş witcher gibi bir seri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasezo

gözbebekleri dolar işaretine donmuş gene bunların.elenium, belgariad, zaman çarkı, olüm kapısı, elric destanı, yerdeniz büyücüsü gibi seriler varken hata ediyorlar.
    bunları geçtim halihazırda populer olan ve kendi fan kitlesini oluşturmuş witcher gibi bir seri var.

Game of Thrones evreni Robert'in İsyanı, Ejderhaların Dansı, Karaalev İsyanı gibi iyi malzemelerle dolu ve birbiriyle çok ilişkili. Kitaplar, romanlardan beslenen sinema ve dizi yapımcıları bunların cılkı çıkana kadar iyi suyunu sıkmadan diğer serilere atlayacaklarını sanmam.
  • Bence bu olayların başlangıcını anlatan bir dizide olabilir. Örnek olarak Silmarillion.
  • Arthur Dayne in çekilen zaman içinde olmasını isterdim.

• Mad King'in dönemiyle başlayan bir seri güzel olur. Kaliteden taviz verilmezse tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrilumut

Bence bu olayların başlangıcını anlatan bir dizide olabilir. Örnek olarak Silmarillion.

Hocam burada George Martin'e, Tolkien'den yaptığı iddia edilen intihalle ilgili bir gönderme mi yaptınız yoksa benim bilmediğim bir durum mu var. Zira Silmarillion ile Got arasında bir bağlantı kuramadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

quote:

Bence bu olayların başlangıcını anlatan bir dizide olabilir. Örnek olarak Silmarillion.

Hocam burada George Martin'e, Tolkien'den yaptığı iddia edilen intihalle ilgili bir gönderme mi yaptınız yoksa benim bilmediğim bir durum mu var. Zira Silmarillion ile Got arasında bir bağlantı kuramadım ?

Silmarillion, LOTR ve Hobbit'in öncesi işte. Arkadaş da GOT'taki hikayenin öncesi olabilir diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

quote:

Silmarillion, LOTR ve Hobbit'in öncesi işte. Arkadaş da GOT'taki hikayenin öncesi olabilir diyor.

Aynen öyle hocam.

• bence güzel mantık işin suyunu çıkaracaklarını sanmıyorum çünkü ellerinde çok iyi ilgi gören dizi var üstelik hikaye aslında hazır
    eğer bu dedikleri proje başarılı olursa sonra ki dizi için ilk insanlar valyrian şehri vs kadar giderler
    adamlar 10 bölüm yapıyor ama güzel bizim çöp aşk temalı atar yapan dandik dizilerimizden bin kat iyi
    dizi hiç kimsenin etrafında dönmüyor hatta bir oyuncu 3 bölüm üst üste oynarsa o oyuncuyu çıkarıyorlar
    dizi 180 ülkede yayınlanıyor milyonlara değil milyarlara hitap eden bir dizi başarı normal

• 2 karı kız sahnesiyle ergenlerin aklını çeler yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

2 karı kız sahnesiyle ergenlerin aklını çeler yine

diziyi seyrettinmi bilmiyorum ama dizinin karıkızdan oluştuğunu sanıyorsan ya seyretmedin yada anlayamadın derim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.