Şimdi Ara

OnePlus 3T ile tanışın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu yılın başlarında OnePlus 3 amiral gemi modelini piyasaya süren Çinli OnePlus, yılın sonuna geldiğimizde güncellenmiş bir OnePlus 3T ile tekrar karşımıza çıkıyor. Yeni model bazı açılardan önemli farklar barındırıyor.

Daha Güçlü Daha Kapasiteli

OnePlus 3T yine 5.5 inçlik Full HD optik AMOLED ekran ile geliyor. Super AMOLED paneli temel alan optik AMOLED ekran, kontrast ve renk sıcaklığı üzerinde çeşitli optimizasyonlar yapıyor. Ayrıca enerji verimliliği konusunda da öne çıkıyor.

Yonga seti Snapdragon 821 olarak belirlenmiş. 6GB LPDDR4 RAM ile birlikte performans orijinale göre yüzde 10-15 civarında artıyor. 64GB olan UFS 2.0 depolama kapasitesinin yanına bir de 128GB kapasite seçeneği eklenmiş. Arka kısımdaki 16MP çözünürlüğündeki Sony IMX298 sensör korunurken video yetenekleri geliştirilmiş. Ön kısımda ise 8MP çözünürlüğündeki kamera 16MP seviyesine yükseltilmiş.

Diğer bir gelişme ise bataryada. 3400mAh kapasitesine yükseltilen batarya, Dash hızlı şarj teknolojisi ile USB 2.0 Tip-C üzerinden 1 saatte yüzde 80 seviyesine kadar doluyor. Metal alaşımlı kasa, parmak izi okuyucu entegreli Home butonu gibi ayrıntıların değişmediği model yıl sonunda Android 7.0 işletim sistemine terfi edecek.

Ayrıca Bkz.Matrix PowerWatch ile akıllı saatlerde şarj sorunu tarihe gömülüyor
    22 Kasım itibariyle ABD’de piyasaya çıkacak model 28 Kasım tarihinde de Avrupa kıyılarına ulaşacak. 64GB kapasiteli versiyon için 439$ fiyat etiketi belirlenirken, 128GB kapasiteli versiyon ise 479$ fiyat etiketine sahip.  

• Fena durmuyor ama ne biliyim çin işte insan güvenemiyor :D

• bu konuyu okuyanlarn ifadesi sonra ulkemizde aynı fiyattan böyle bir cihaza sahip olamayacağımızı anlayınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delikli Nane -- 16 Kasım 2016; 0:01:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben alacağım bir sonraki ay

Öncekine göre snapdragon 821 olmuş 400 mah fazla batarya var öncekine göre

ve 16 mp selfie kamerası getirmişler

• Türkiyede olsa :(

• IMX398 ile gelecekti sözde niye aynı sensörü kullanmışlar ki

• Meizu Pro 7'den haber var mı?

• HTC şu firmayı biraz örnek alsa keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: UgandaBukalemunu

Meizu Pro 7'den haber var mı?

Mediatek'i bırakması lazım meizunun...

• Hocam sızıntılara göre Kirin 960'ı kullanacak ve %100 ekran kasa oranına sahip olacak deniyor. Müthiş bir telefon bizleri bekliyor olabilir. ... tayyare bir telefon da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 16 Kasım 2016; 0:52:43 >
  • Aynn bende şimdi hatırladım phonearenadaki haberi,ben inanamıyorum ama görücez. O bütçeye çıkamam büyük ihtimalle ama metal'in root olmaması canımı sıkıyor.

• Artık kullanıcılar RAM kapasitesi ve kamera çözünürlüğü çok yüksek telefonlar istemiyor. Bu telefon da tutmayacak demedi demeyin. Hüç kimse Samsung veya Apple'ın gibi kendini kanıtlamış bir firma yerine yeni yeni üst seviye telefonlar çıkaran bir firmadan telefon almaz.

Artık kameranın hızlı açılması, çok hızlı odaklama yapması, renk ve kontratının iyi olması, uygulamaların hızlı açılmasını, arayüzün işlevli olması, Ekran/Kasa oranının yüksek olmasını, en son güncellemelerin hızlı bir şekilde yayınlanmasını son olarak da tasarımda farklı bir şeyler (kavis gibi) görmek istiyor.

• süper cihaz süper fiyat...

• OLDU MU ŞİMDİ,

Bomba gibi bir telefon geliyor dedik. Kamerasıyla efsane olacak dedik fiyasko çıktı. IMX298 sensör ne ya! Yav bu saatten sonra bu sensöre yatırım yapılır mı ? Zaten daha 5 ay önce One Plus 3 'te kullandın aynı sensörü. Telefonun bütün cazibesini alaşağı ettin kendi elinle. Büyük hayal kırıklığı.

One Plus kardeş olmadı olmadı olmadı.

• Sonunda teknik olarak one plus 3 u bekledigimiz bu telefonda cikti on numaraaaaaaaaa. Bu isi biliyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnePlus 3 alanlara yazik veya alinmayacak eskidi oldurduler suan itibariyle .

One Plus 3 RIP ! ...

Hos geldin yenisi ...

• oneplus3 kullanıcısı olarak bu cihazın çıkmasına üzülmedim aksine sevindim.çünkü yaptıkları açıklamada 2 cihazın tamamen aynı işletim sistemine sahip oldukları aynı zamanda güncelleme alacaklarını söylediler.bu durumda stabil 7 roma çok az kaldı demektir.

Ayrıca OnePlus ın beta programı var,buna katılma dereceleri var. eğer closed beta kullanıcısı olmak isterseniz ayda 4 (dört) güncelleme, community beta kullanıcısı olursanız ayda 1 (bir) yok kardeşim ben en stabil romu istiyorum derseniz 1.5-2 ayda 1 (bir) güncelleme garantisi veriyor. ve inanın bulduğum buglara verilen hızlı tepkiler ve teşekkür inanılmaz.

herhangibir satış ağıyla ortaklıkları olmadıkları için,sadece kendileri sattıkları için Türkiyeye gelmesi mevcut vergi sisteminde imkansız.Ama almak isteyenlere en kolay yol yavru vatana gitmek.Oraya gönderi yapıyorlar.KKTC de 1 haftalık kafa izni+önceden alınmış uçak bileti+ imei kayıt vergisi herşeyiyle en fazla 2 lira tutacak cihaz.Hemde gezmiş olursunuz. Kek gibi samsunga avuçla para vermeyin.

Yada verin,herkeste olmayan telefonu kullanma keyfi bize kalsın.

NEVER SETTLE ULAN hahahha :D

• İyi bari TR şebeke uyumlu modelide varmış.

Europe / Asia modelWCDMA: Bands 1/2/5/8
    FDD-LTE: Bands 1/3/5/7/8/20
    TDD-LTE: Bands 38/40

Ama bunların satışını xiaomi mi mix ve xiaomi mi note 2 bayaa törpüleyecek. Çünkü genelde OnePlus farklı kaliteli telefonlar arayanlar seçiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

quote:

Orijinalden alıntı: UgandaBukalemunu

Meizu Pro 7'den haber var mı?

Mediatek'i bırakması lazım meizunun...

huaweinin işlemicisi krin 960 ile devam edecekler galiba
  • WoXeD kullanıcısına yanıt
    One Plus 3 artik satilmayacak.

Kaynak :

https://www.xda-developers.com/oneplus-discontinues-sales-of-the-oneplus-3-in-the-us-and-europe/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.