Şimdi Ara

Türkiye'nin tamamen oyun bilgisayarlarına ayrılmış ilk mağazası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürettiği birbirinden iyi modellerle ve katıldığı uluslararası etkinliklerde Türkiye’yi temsil ederek adından söz ettiren Monster, hâlihazırda Kadıköy’de bulunan mağazasını, artan talebe karşılık vermek ve kullanıcılara ulaşım kolaylığı sunmak için daha büyük ve merkezi bir noktaya taşıdı.

Yeni mağazasının açılışını cosplayer’ların, müzik şovlarının ve Kuzgun Akademi ekibinin yer aldığı renkli bir gösteriyle yapan marka, bundan böyle oyun tutkunlarına Kadıköy Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak’taki yeni mağazasına hizmet verecek. Ziyaretçiler üç katlı mağazanın giriş katında en yeni Monster oyun bilgisayarı modellerini deneme ve tüm modeller hakkında bilgi alma şansına sahip olacaklar. Sanal gerçeklik dünyasına Monster’ın VR Ready notebookları ile adım atmak isteyen mağazada özel olarak ayrılmış alanda Monster’ın VR performansına ilk elden şahit olabilecekler.

Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz yeni mağazanın açılışıyla ilgili olarak şunları söyledi, “Monster Notebook olarak 2005 yılından beri oyun bilgisayarları üretiyoruz. Bu güne kadar pek çok ilke imza attık. Oyun bilgisayarı üreten ilk yerli markayız, Las Vegas’ta düzenlenen tüketici elektroniği fuarı CES 2016’ya katılan tek Türk markasıydık, üreticilere yönelik dünyanın en büyük fuarı olan COMPUTEX’te yer aldık, ardından E3’e katılıp ülkemizi temsil ettik ve son olarak Gamescom 2016’da ürünlerimizi tüm dünyaya gösterdik. Bugün de Türkiye’nin yalnızca oyun bilgisayarlarına ayrılmış tek mağazasını açtık. Aslında zaten bir mağazamız vardı fakat kullanıcılardan gelen taleplere yanıt vermek ve onlara daha iyi bir hizmet sunmak için Monster’ın adına yakışan, oldukça şık ve yeni bir mağaza hazırlamaya çalıştık. Türkiye’deki oyun oynamayı seven, oyunculukla ilgili herkesi mağazamıza bekliyoruz.”

Kadıköy’deki mağazasını Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 6 adresine taşıyarak kullanıcıların daha kolay ulaşabilecekleri merkezi bir konuma yerleşen Monster Notebook’un performans canavarı oyun bilgisayarlarına şirketin Dubai, Lefkoşa ve Kadıköy mağazalarından veyawww.monsternotebook.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• abi cd lazım mı?

• Desktop'ta üretseniz keşke,https://www.cyberpowerpc.com/ gibi su soğutmalı sistemler toplayabilsek, bütçemiz yettiğince harika olurdu

• yerli üretici falan değil, clevo cihazlara isim yazıp getirip satıyorlar. yurt dışından bir şeyler getirip yerli diye millete satmak moda oldu.http://www.clevo.com.tw/clevo_prodetail.asp?id=907&lang=en

• Ülkemizde bu tip teknolojik atılımların yapılması, konseptlerin bulunması gerçekten harika. Canı gönülden tebrik ediyorum kendilerini.Dünya çapında yaptıkları işler ülkemiz adına çok önemli başarımlardır.Maliyetinin 2 katına satılan notebooklarla eşdeğer kalitede Türk ürünlerinin de bulunması artık bizlerin de birşeyleri başarabildiğininde kanıtıdır.Tekrar tebrikler Monster!

• Kendi bilgisayarını dizemeyenler kazık yemeye mahkumdur

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

yerli üretici falan değil, clevo cihazlara isim yazıp getirip satıyorlar. yurt dışından bir şeyler getirip yerli diye millete satmak moda oldu.
    http://www.clevo.com.tw/clevo_prodetail.asp?id=907&lang=en

Barebone cihazları doldurup veriyorlar desek daha doğru olur. Casper da aynı şeyi yapıyor. Almanyada Medion var Casper ile 1-1 ürünleri baktım onların ki da barebone laptop çıktı

https://www.sagernotebook.com/Sager-Gaming-Notebooks/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Php -- 14 Kasım 2016; 17:19:21 >
  • şu yerli lafına ne kadar meraklısınız arkadaş. bu kadar globalleşen dünyada yerli diye bir mantık olabilir mi. öyle önüne gelene yerli deyip de yerli olmadığı ortaya çıkınca nasıl bir algıya yol açıyor bu durum biliyor musunuz.

• Afferdersiniz ama zaten Kadıköy'de yerleri vardı. İlk mağaza olayı?

• kapak fotoğrafından Sedat Peker sananlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

şu yerli lafına ne kadar meraklısınız arkadaş. bu kadar globalleşen dünyada yerli diye bir mantık olabilir mi. öyle önüne gelene yerli deyip de yerli olmadığı ortaya çıkınca nasıl bir algıya yol açıyor bu durum biliyor musunuz.

türkiye CPU GPU, RAM, Anakart işinemi girdi?? exper işlemci mi üretti??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Sipariş geçerken istediğin donanımı eklemek var mı? Var. RAM ve HDD değiştirmek garanti dışı bırakıyor mu? Bırakmıyor. Rakiplerine göre en iyi fiyatı sunuyor mu? Sunuyor. Paran yerli firmada kalıyor bir kere bundan iyisi var mı? Üstüne yurt dışındaki bir firma üründen örnek veriyorum 500 lira kazanırken bunlar 200 lira kazanıyor.

hocam para ülkede kalıyor diyorsun ama .. firma CPU,GPU RAM HDD vb.. parçaları kadıköyde üretmiyor.. yurt dışından satın alıyor.. ya ben yurt dışından alıp taktım ya onlar birararya getirip bana sattı.. bunun adı yerli olmuyor hocam.. eğer bilgisayar toplamak yerli üretimse o halde forumdaki arkadaşların tamamı yerli üretim yapıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankaland

quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Sipariş geçerken istediğin donanımı eklemek var mı? Var. RAM ve HDD değiştirmek garanti dışı bırakıyor mu? Bırakmıyor. Rakiplerine göre en iyi fiyatı sunuyor mu? Sunuyor. Paran yerli firmada kalıyor bir kere bundan iyisi var mı? Üstüne yurt dışındaki bir firma üründen örnek veriyorum 500 lira kazanırken bunlar 200 lira kazanıyor.

hocam para ülkede kalıyor diyorsun ama .. firma CPU,GPU RAM HDD vb.. parçaları kadıköyde üretmiyor.. yurt dışından satın alıyor.. ya ben yurt dışından alıp taktım ya onlar birararya getirip bana sattı.. bunun adı yerli olmuyor hocam.. eğer bilgisayar toplamak yerli üretimse o halde forumdaki arkadaşların tamamı yerli üretim yapıyor..

Amaç bir marka ortaya çıkarmak, yerli üretmek vs. değil
  • Monster eskisi gibi ucuz değil.

• Dubaide ofisleri varmış. O zengin ülkede bile Turkiyeden ucuza satıyorlardır. (Vergiden bağımsız)

• clevo :D

• quote:

yerli üretici falan değil, clevo cihazlara isim yazıp getirip satıyorlar. yurt dışından bir şeyler getirip yerli diye millete satmak moda oldu.

"Monster" ismi dünyada nam salarsa o Laptoplar üstünde Monster yazmadıkça çöp anlamına gelicek.

Az maliyetle algı ve fikir yaratıyorlar.Çindeki gibi bi üretim fabrikasını buraya kurmak milyon dolarlar demek o parayı P.R'a harcadıklarına Marka globalleşiyor.Bu seferde Monster clevoya değil Clevo monster a geliyor laptoplarınızı biz üretelim diye anladın mı ?

Bugün Amerikan ekonomisinde büyük payı olan Apple bütün üretimi çinde yaptırıyor.Kısaca tek bir "Tanınmış Marka İsmi" , "Milyon Dolarlık Beton Çöplüğü Fabrika" ya bedeldir.
  • Bizim milletimiz ne merakli kendi topuguna sıkmaya tamam o zmn hersey yurtdisindaysa biz pc pazarindan cekilelim. Adamlar marka yaratmaya calisiyor dolarin 3 liranin uzerinde oldugu bir ulkede fazlasini bile yapiyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gtx 1060m laptopu 5700 tlden satan firma

• quote:

Orijinalden alıntı: Johannes Kepler

quote:

"Monster" ismi dünyada nam salarsa o Laptoplar üstünde Monster yazmadıkça çöp anlamına gelicek.

Az maliyetle algı ve fikir yaratıyorlar.Çindeki gibi bi üretim fabrikasını buraya kurmak milyon dolarlar demek o parayı P.R'a harcadıklarına Marka globalleşiyor.Bu seferde Monster clevoya değil Clevo monster a geliyor laptoplarınızı biz üretelim diye anladın mı ?

Bugün Amerikan ekonomisinde büyük payı olan Apple bütün üretimi çinde yaptırıyor.Kısaca tek bir "Tanınmış Marka İsmi" , "Milyon Dolarlık Beton Çöplüğü Fabrika" ya bedeldir.

Dediğiniz, Clevo sadece Monster'a üretim yapıyor olsa geçerli olur.Ama Monster ile birebir aynı,başka isim altında laptoplar yurtdışında zaten satılıyor.Almanya'da Schenker diye bir marka mesela,Monster'ın alman versiyonu.Buna benzer en az 1-2 firma daha var.Genede tabi Türk menşeili bir firmanın bu işe girişmiş olmasına burun kıvıracak değiliz ama abartılacak bir tarafı da yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.