Şimdi Ara

Sniper: Ghost Warrior 3'ten 27 Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xboxdynasty adlı Youtube kullanıcısı Sniper: Ghost Warrior 3'ten 27 dakikalık bir oynanış videosu paylaştı. Paylaşılan bu videoya yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

CI Games (City Interactive) tarafından geliştirilen Sniper: Ghost Warrior 3'te Rusya sınırlarına yakın Kuzey Gürcistan bölgesine düşen Jonathan North adlı Amerikan askerinin rolüne gireceğiz. Sniper: Ghost Warrior 3 ayrıca açık dünya olarak sunulacak ve oyunda dinamik hava koşulları ile birlikte gece-gündüz döngüsü bulunacak. 

CRYENGINE ile geliştirilen taktiksel shooter oyunu Sniper: Ghost Warrior 3'te araç ve drone kullanımı da ek olarak bulunacak. 

Sniper: Ghost Warrior 3'ün çıkış tarihi ise geçtiğimiz ayın ortalarında ertelendi. Daha öncesinde 27 Ocak 2017'de sunulması beklenen yapım, aldığı erteleme üzerine 4 Nisan 2017 tarihinde çıkış yapacak. Oyunun çıkış yapacağı platformlar ise Xbox One, PC ve PlayStation 4. 

CI Games (City Interactive) patronu Marek Tyminski erteleme üzerine; takipçilerin beklentilerini karşılamak için ekstra zamana ihtiyaçlarını olduklarını ayrıca amaçlarının tüm platformlar üzerinde oyunun iyi bir performans vermesi olduğunu söylemişti.

• Siz buna sniper demişsiniz ama bu bildiğin far cry.Vuruş hissini sevmedim ama 1 ve 2 nazaran aşırı bir gelişme söz konusu sniper elite öyle değil her sene aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Siz buna sniper demişsiniz ama bu bildiğin far cry.Vuruş hissini sevmedim ama 1 ve 2 nazaran aşırı bir gelişme söz konusu sniper elite öyle değil her sene aynı

Far cry gibi oyunsa iyi bir şey demektir open world tarzında bir sniper oynıcaz fena mı vuruş hissi de o kadar önemli değil öldüğünü görmek yeterli bunlar dışında grafikler oynanış gayet iyi hiç bir şikayetim yok zaten bu seriyi seviyorum ne olursa olsun her türlü oynarım

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • grafikler çok kötü görünüyor kaplamalar çok kalitesiz. ama bu açıkları iyi bir oynanış sunarsa unutturur.

• quote:

Orjinalden alıntı: Muhammed310

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Siz buna sniper demişsiniz ama bu bildiğin far cry.Vuruş hissini sevmedim ama 1 ve 2 nazaran aşırı bir gelişme söz konusu sniper elite öyle değil her sene aynı</blockquote>
    Far cry gibi oyunsa iyi bir şey demektir open world tarzında bir sniper oynıcaz fena mı vuruş hissi de o kadar önemli değil öldüğünü görmek yeterli bunlar dışında grafikler oynanış gayet iyi hiç bir şikayetim yok zaten bu seriyi seviyorum ne olursa olsun her türlü oynarım

Vuruş hissi önemli değil derken? Her FPS oyununda en önemli şeylerden biridir bu. Özellikle bu oyunda, keskin nişancı oluyorsun, vuruş hissini alamazsan oynama zevkin kalmaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: Sgt.Panda

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Muhammed310

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Siz buna sniper demişsiniz ama bu bildiğin far cry.Vuruş hissini sevmedim ama 1 ve 2 nazaran aşırı bir gelişme söz konusu sniper elite öyle değil her sene aynı</blockquote>
    Far cry gibi oyunsa iyi bir şey demektir open world tarzında bir sniper oynıcaz fena mı vuruş hissi de o kadar önemli değil öldüğünü görmek yeterli bunlar dışında grafikler oynanış gayet iyi hiç bir şikayetim yok zaten bu seriyi seviyorum ne olursa olsun her türlü oynarım</blockquote>
    Vuruş hissi önemli değil derken? Her FPS oyununda en önemli şeylerden biridir bu. Özellikle bu oyunda, keskin nişancı oluyorsun, vuruş hissini alamazsan oynama zevkin kalmaz.

Ben zaten böyle şeylere takılmam video da sniperle adamı vurduğunda öldüğünü görebiliyorum bu yeterli kaç tane sniper oyunu oynadım vuruş hissi yoktu ama yine de keyifle oynadım yani o kadar abartılacak bişe değil

• bu kadarını beklemiyordum baya geliştirmişler. bu sefer oynanır olmuş, senaryo da iyi olursa alınır.

• fena değil

• 100 tl alti olursa alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Optimizasyon rezil.

• Bir Sniper oyununun açık dünya oyunu olmasına ve bizi araba sürmek ile uğraştırmasına pek gerek yoktu diye düşünüyorum. Zaten bunun gibi bir sürü oyun varken sniper'a dayalı farklı bir oyun olmak yerine onları benzmeyi seçmiş. Açık dünya olması etrafı gözetleyerek en iyi pozisyonu seçmeye uğraşmak zevkli olabilir ama bunu zaten bölümleri geniş tasarlayarak yapabilirlerdi. Sniper Warrior ve bu serinin hataları ortak, ikisinde de yapay zeka berbat ve bir sniper oyunu olduklarını savunmalarına rağmen sniper ile oynamazsanız daha rahat ediyor ve daha hızlı bir şekilde görevleri bitiriyorsunuz.
  • Bana da Far Cry'ı hatırlattı.Ghost Warrior 2'yi beğenmiştim ben.Açık dünya olayını düzgün uygulamışlarsa yani MGS V'teki gibi amaçsız bir açık dünya değilse (kast ettiğim şey MGS V'in açık dünya yapılmış olmasının gereksiz olması,yanlış anlaşılmasın) güzel bir oyun olacak gibi görünüyor
  • Zoom açıp adam vurmanın tek espri olduğu temalı bir oyunun ne özelliği var anlamıyorum. Oldum olası baydı bu oyun beni. Zibilyon tane FPS oyununda sniperlık yapabiliyoruz zaten ?

• quote:

Orjinalden alıntı: kenancet

100 tl alti olursa alinir

STEAM'de 75 lira.

• burdan nekadar belli oluyor bilememe ama gördügüm kadarıyla adamlar kutu gibi devriliyor

yani bi sharpshooter oyununda vuruş hissiyatı yok gibi buda en büyük eksi umarım burdan göründügü gibi digildir umarım ben yanlış görmüşümdür onun dışında detaylar fln hoş atmosver fln güzel görünüyor kısa sürede inceleme yaparlarsa fikir sahibi oluruz biraz.

• bunun neresi ghost ?
  • hiç düşünmeden alacağım oyundur kendisi. ha bunuda 2. oyunu çok fazla beğenmemiş birisi olarak söylüyorum(birkaç bölüm ve siberian dlc hariç).
    çünkü adamlar çok bariz şekilde oyunu geliştirmişler ve tam istediğim tarzda bir sunum yapmışlar. Nedir yani geniş bir alan, istediğimiz şekilde strateji geliştirme imkanı, sniper tüfeklerin ağırlıklı olması gibi. bu tarz kaç tane oyun varki piyasada ?

grafikler benim için yeterli gözüküyor. bilmiyorum burada grafiklei begenmeyen arkadaşlar ne arıyorlar..

benim için şu ana kadarki tek kusur şu drone zımbırtısı. ben daha teknolojiden yoksun, hislere ve gözlemlere dayalı bir tecrübe arıyorken drone ile adam işaretleyip iş halletmek bana çok yapmacık geliyor. gerçekte böyle birşey var mı bilmiyorum ama oyunda mümkün oldugu kadar kullanmayacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.