Şimdi Ara

PS4'e Özel Let it Die için 11 Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       GungHo America, YouTube kanalları üzerinden hack and slash aksiyon türündeki oyunu Let it Die için oynanış görüntülerinin bulunduğu bir video paylaştı. 11 dakikalık bu videoda ise Let it Die yönetmeni Hideyuki Shin, oyunun aksiyon kısmını gösteriyor ve sonda ise bir boss dövüşüne giriyor. Oyunun ilginç mekan tasarımlarına da göz atma fırsatı yakalıyoruz.

Let it Die, PlayStation 4'e özel olarak geliştiriliyor ve oyunun 2016 yılında çıkması bekleniyordu ancak henüz net bir tarihi yok. Grasshopper Manufacture tarafından geliştirilen oyunun free-to-play olacağı belirtilmişti.

Paylaşılan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• B. G. B. O.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sony kalitesinde traş bi oyun daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scorpio bites a Pony

Sony kalitesinde traş bi oyun daha.

Oyun f2p.Ne bekliyorsun f2p oyundan?Senin dandik konsolunda f2p var mı?Fable legends vardı o da yalan oldu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ücretsiz olacak bir oyun için gayet iyi gözüküyor.
  • Bu forumda Sony antileri bitmek bilmiyo :D

• quote:

Orjinalden alıntı: Scorpio bites a Pony

sen her Ps4 haberinde milleti tahrik etmeye mecburmusun?
  • Yahu şu yaştan falan dem vuranların ya istatistiklerden haberleri yok ya da Sony düşmanlığı gözlerini fena karartmış. Bunların Halo oynayan Amerikalı bebelerin millete zorla dinlettirdikleri bağırsak seslerinden haberleri yok herhalde?
  • muhabir çok hoşuma gitti, alımlı bir bayan, elbise de çok yakışmış

• konsolda oyinlaay çik pihili yeeaaaa

• Oldukça dandik ve çerez bir oyun gibi duruyor. GoW4'den haber verin la bana Pro aldık yatmasın fazla. :D

• çoook kötüüüü
  • Yine bir SONY oyunu ve yine birileri rahatsız.Helal SONY, birilerine daha çok rahatsızlık vermen dileğiyle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Metal-Gear

Oldukça dandik ve çerez bir oyun gibi duruyor. GoW4'den haber verin la bana Pro aldık yatmasın fazla. :D

Oyun f2p ne kaybedersin ki?

• Kan mı ketçap mı belli değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

Yahu şu yaştan falan dem vuranların ya istatistiklerden haberleri yok ya da Sony düşmanlığı gözlerini fena karartmış. Bunların Halo oynayan Amerikalı bebelerin millete zorla dinlettirdikleri bağırsak seslerinden haberleri yok herhalde?

yaş muhabbetini yapan misafir benim ve ben pc ciyim x1 ci değilim her eleştiriyi hemen getirip bir çekişme haline de çevirmeyin yani şu sunum benim için utanç verici tüketiciyi aptal yerine koyan bir sunum olmuş eğer halo da da böyle bir şey varsa oda aptalca pc de bir gün star citizen içinde böyle aptalca bir sunum yapılırsa o da aptalca ve utanç verici olur benim için her eleştiriyi düşmanlığa çekmenin anlamı ne istediğimiz gibi eleştiri yapamayacak mıyız?Sen şu oyunun sunumundan memnun olabilirsin ben olmadım olmadığım gibi de izlerken utandım

• hiç ilgimi çekmedi...
  • Hiç beğenmedim şahsen.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

Yahu şu yaştan falan dem vuranların ya istatistiklerden haberleri yok ya da Sony düşmanlığı gözlerini fena karartmış. Bunların Halo oynayan Amerikalı bebelerin millete zorla dinlettirdikleri bağırsak seslerinden haberleri yok herhalde?

yaş muhabbetini yapan misafir benim ve ben pc ciyim x1 ci değilim her eleştiriyi hemen getirip bir çekişme haline de çevirmeyin yani şu sunum benim için utanç verici tüketiciyi aptal yerine koyan bir sunum olmuş eğer halo da da böyle bir şey varsa oda aptalca pc de bir gün star citizen içinde böyle aptalca bir sunum yapılırsa o da aptalca ve utanç verici olur benim için her eleştiriyi düşmanlığa çekmenin anlamı ne istediğimiz gibi eleştiri yapamayacak mıyız?Sen şu oyunun sunumundan memnun olabilirsin ben olmadım olmadığım gibi de izlerken utandım

Herhangi bir mesajımda bu oyunu öven bir cümle okudunuz da, benim mi haberim yok? Oyun F2P oyun, benim için çöp kategorisinde ama oyunun kalitesi ile Sony'nin veya konsolun alakası ne? Dünyanın her yerinden, her yaştan insan alıp kullanıyor bunu, abuk sabuk değerlendirmeler yapmak yerine verilere dayanan gerçek bilgileri paylaşanlara sözümüz yok, sözümüz sizin gibi işkembe-i kübradan konuşanlara..

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpio bites a Pony

Sony kalitesine kurban ol sen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.