Şimdi Ara

Luc Besson’un etkileyici filmi için ilk fragman geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Luc Besson’un etkileyici filmi için ilk fragman geldi 

Leon ve Beşinci Element gibi unutulmaz filmlerin yönetmeni efsane isim Luc Besson, yeni filminin hazırlıklarını sürdürüyor. Valerian and the City of a Thousand Planets filmi için ilk fragman geldi.

Luc Besson’un yeni filmi bir Fransız çizgi roman serisine dayanıyor. Valérian and Laureline adındaki bilim kurgu odaklı çizgi roman serisi ilk kez 1967 yılında yayınlandı ve 40 yıldan fazla raflarda kaldı. Çizgi roman, Valérian ve Laureline adındaki iki hükümet ajanının zamanda yolculuk yaparak evrende düzeni sağlamasını konu ediniyor.

Film de benzer bir hikayeden yola çıkıyor. Valérian ve Laureline, binlerce ırkı barındıran Alpha şehrinde evren birliğini tehlikeye atacak risklerin varlığını araştırmakla görevlendiriliyor. Bu görev esnasında da maceradan maceraya atlıyor.

Ayrıca Bkz.Seçimin asıl galibi Twitter oldu

Lucy filmi ile bilim kurgu konusunda da iddialı işler ortaya koyabileceğini gösteren Luc Besson, yeni filminde de kendi tarzını en iyi şekilde yansıtıyor. Görsel açıdan etkileyici bir atmosfer sunan filmde, efektler ve senaryo başarılı bir şekilde birleştirilmiş. Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna, Ethan Hawke, John Goodman, Herbie Hancock, Kris Wu gibi yıldızların oynadığı film Temmuz ayında vizyona girecek.

• Yönetmenin adını ne zaman okusam, Taxi filmindeki şu sahne aklıma geliyor:

• usa'da senaryo kıtlığı var, ya kore yada japonlar'dan senaryo çalıyorlar, artık yeni senaryolar lazım.

• Fransız çizgi roman denince keşke şu tenten(tintin)in devamı gelseydi,çok güzeldi ilk filmi.

Gene bol efektli,aksiyonlu bir film gelecek gibi,tam Besson'un tarzına uygun olmuş.
  • Luc Besson yine mankenden oyuncu çıkarmanın peşinde, The Fifth Element'de Milla Jovovich olmuştu ama bu filmde Cara Delevingne'den pek ümitli değilim, kendisi Suicide Squad filminde aşırı kötüydü. İyi olduğu sahnelerde de Enchantress olarak kendisinin CGI versiyonu vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draconist -- 11 Kasım 2016; 5:56:10 >
  • draconist kullanıcısına yanıt
    CGI versiyonu daha kötüydü. zira diğer tarafı pek görünmediği için sırıtmadı. Ama bu kız reklam yüzü olsun. oyunculuk yakışmıyor.

Film de zorlama olacak gibi geliyor bana.
  • Bir tutam ondan bir tutam bundan olmus, ozgun birseyler yapsaniz artik..

• fragman sağlam görünüyor. kötü film olmayacak gibi.
  • Nedir bu modelleri oyuncu yapma sevdası allah aşkına

• Rihanna! That's my woman. Oohhh yeah...

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzele benziyor Cara için izlerim .

• Zorla 3d :( filmin kalitesi direk %50 düşüyor.

• 2D filmleri 3D'ye tercih ederim. Gözlük ile film seyri, zevki törpülüyor bence Hele birde alt yazılı ise 3D'nin hiçbir esprisi kalmıyor. Yazıyı okuyayım derken 3D efeklerini kaçırıyorum.
    Kaldı ki İMAX 3D de içinde görüşüm sabit.

• Ben maalesef beğenmedim. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • caranın hatrına izlenir başkada izlenmez

• Fragman hoşuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Yönetmenin adını ne zaman okusam, Taxi filmindeki şu sahne aklıma geliyor:

Ayakta boş....m :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-GAGE QD

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Yönetmenin adını ne zaman okusam, Taxi filmindeki şu sahne aklıma geliyor:

Ayakta boş....m :)

Ne zaman izlesem ben de gidiyorum dayanamıyorum.

Filmin linkini özelden atarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.