Şimdi Ara

DiRT 3 Complete Edition PC'de Ücretsiz Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Codemasters'ın geliştirmiş olduğu yarış-simülasyon türündeki Dirt 3 (Complete Edition) Humble Bundle üzerinde kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. 

Oyunun bulunduğu sayfaya buradan ulaşıp -Humble Bundle hesabınızla birlikte- "Get It Free!" ibaresine tıklamanız gerekiyor. Şu andan itibaren oyunu ücretsiz almak için 1 gün 21 saat gibi bir süre var. O yüzden acele etmenizde fayda var.

Dirt 3, 2011 yılının mayıs ayında piyasaya çıkmıştı. 

Teşekkürler demolitor 

• Kaptım hemen

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kütüphanenizde bulunması gereken şah eserlerden biridir. Ekledim bende :)

• bedava mı? bak o iyi fiyat:) kaptım bende.

• Keşke yeni bir Operation Flashpoint gelse
  • Eyvallah..

• bundan tam 1 sene önce 2 aralıkta humbledan codemasters paketinde almıştım 15 dolara şimdi bedavaya veriyor ayıp...
    neden paketin kahramanını 1 sene sonra bedavaya dağıtırsın ki 3.yıl kutlaması he neyse en azından multiplayer oyuncu sayısı az da olsa yükselir.
  • Dolar kurunun her gun yeni bir rekor kirmasi sagolsun humble bundle'ın varligini unuttuk.

Ayrica Trump baskan secilirken dolarin tum dunyada gerileyip, bizde ucmasi ciddi manada bir yetenegin eseri olmali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herocem -- 11 Kasım 2016; 0:38:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman oynarım bilmiyorum ama hemen aktardım Steam'e. Haber için teşekkürler.
  • Saol Gazali :) . Sayende Steam kütüphanem daha iyi biryer haline gelecek
  • ''Your order has been canceled because you cannot gift a giveaway item.'' diyor?

• Windows Live desteği bitince, Steam üzerinden oynayanlara Complete Edition'ı vermişlerdi bedavaya. Oynamanyanlara tavsiye ederim güzel oyundur, sadece eski Dirt oyunları ve Dirt Rally'i gibi bir oyun beklemeyin. Kendine rallyci diyen ama yarışlarda pek bir şey yapamayan sadece show üstüne yeteneği olan Ken Block kafasında yapılmış bir oyun.
  • Bende kaptim hemen, Son 1 gün kalmiş bitmesine..

Zamaninda eski pc'mde korsan olarak yüklemiştim ama oynayamamiştim sarmamişti grafikler falan, şimdi müsait zamanda bi yükleyip tekrardan bakicam, iyi oldu steam'e eklemek..
  • Gecersiz key dedi ??

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Site üzerinden anahtarı ücretsiz edindim fakat nereden indirme yapacağı belirtilmemiş.
    Steam hesabımla da senkronize ettim ancak her ikisinde de indirme butonuna rastlayamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Site üzerinden anahtarı ücretsiz edindim fakat nereden indirme yapacağı belirtilmemiş.
    Steam hesabımla da senkronize ettim ancak her ikisinde de indirme butonuna rastlayamadım.

siteden oyun alımını tamamladığında sana oyunun key'ini gösterecek.Sonra o key'i steam de oyun sekmesinden ürün etkinleştir yazan yere tıklayıp gireceksin.Bu kadar.

• siteden oyun alımını tamamladığında sana oyunun key'ini gösterecek.Sonra o key'i steam de oyun sekmesinden ürün etkinleştir yazan yere tıklayıp gireceksin.Bu kadar.

üstad ben bu sekmeyi bulamadım. steam sitesinde kurumunu istediği steam.exe dosyasınımı pc kuracağız detay verirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RomeoR35

<b>siteden oyun alımını tamamladığında sana oyunun key'ini gösterecek.Sonra o key'i steam de oyun sekmesinden ürün etkinleştir yazan yere tıklayıp gireceksin.Bu kadar.

üstad ben bu sekmeyi bulamadım. steam sitesinde kurumunu istediği steam.exe dosyasınımı pc kuracağız detay verirseniz çok sevinirim. </b>

Önce steam programını bilgisayarına kurman gerekiyor zaten kardeşim.Sonra kurduğun programa steam kullanıcı adı ve parolan ile giriş yapacaksın,bahsettiğim sekmeyi programın üst çubuğunda görürsün zaten.

• Bu devirde Steamden bir haber olan yaşamasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmoslu

''Your order has been canceled because you cannot gift a giveaway item.'' diyor?

gift seçeneğinteki tiki kaldırın hocam, suistimal i engellemek için herhalde gift olarak vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.