Şimdi Ara

:::DH TEMPRA TeAm::: (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.263
Cevap
24
Favori
608.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende 6yıldır 2000 cc 16 v kullanıyorum,çok şükür herhangi bir problemim olmadı.turboya gelince bende niyetine girdim.fakat çok masraflı olacak diye vazgeçtim.şöyleki 3500 ytl-turbo,cant lastik v.s.en az 5000 ytl ye geliyor.bence değmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: parisorlu

merhabalar
    bende 6yıldır 2000 cc 16 v kullanıyorum,çok şükür herhangi bir problemim olmadı.turboya gelince bende niyetine girdim.fakat çok masraflı olacak diye vazgeçtim.şöyleki 3500 ytl-turbo,cant lastik v.s.en az 5000 ytl ye geliyor.bence değmez.

Kardeş ben okadar tutacağını sanmıyorum turbonun ya sen ii araştırdınmı bunu alfa romeonun turbolu bi modeliyle aynı tempranın motoru alfa romeo turbolu onu araştırıyorum ben şimdi çıkmasını felan veya tempraya olurmu
  • o kadarını bilmiyorum.oto sporlarından bir arkadaşla konuşurken lafı geçti.o da turbo işlerini yapan bir arkadaşını aradı.bu rakamlarda öyle ortaya çıktı.ayrıca lastik ve çantlarında büyümesi gerektiğini söylediler.aynı zamanda bu araba için turboya fazla gerek olmadığını söylediler takılırsada 180-200 hp gibi bir canavara dönüşebileceğini öğrendik.
  • evvet arkadaşlar,
    tam cevap alamadım.tempra 2.0 ie 16 v ile deneme yapan varmı? kaçtan sonra gitmem diyor.
  • hey arkadaşlar..tempracılar...neredesiniz........???
  • arkadaşlar bende yeni tempra sahibi oldum bu araç benzinde km ne kadar yakar aracım 99model 16slx i.e sw
  • yaw tempracı kalmadımı hiç
  • quote:

Orjinalden alıntı: crywolf

yaw tempracı kalmadımı hiç

kardeşim basını duvarlara vurma...üzersin bizleri.sadce bu forumda tempra kullanan çok az veya kendini çok göstermek istemiyor...buradaki bir çok arkadas su an asağıdaki linkte...

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=307903

ayrıca bir arkadasımız da tempra ve tipo ya özgü bir site hazırlamaya çalışıyor...link asagıda...

http://www.ismailaktas.com/tempratipoturkey/default1.asp

BEKLERİZ...

• merhaba arkadaşım yazdığın link e girdim.bir sürü yabancı şeyler çıkıyor.ve tam olarakta bir şey anlaşılmıyor.onun için lütfen tempracılar buraya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: parisorlu

merhaba arkadaşım yazdığın link e girdim.bir sürü yabancı şeyler çıkıyor.ve tam olarakta bir şey anlaşılmıyor.onun için lütfen tempracılar buraya.

kardeş bir ara link 'in olduğu forum yoğunluk dolayısı ile problemli idi.şimdi bir sorun yok.buraya yazan ve bilgi paylasan çok az ve hatta yok sayılır.ben arada kontrol ediyorum klimse gelmemiş.şimdi orada yazıyorum.istersen tekrar dene.linki tekrar yazıyorum.

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=307903

• merhaba arkadaşlar bende tempra sahibiyim bugüne kadar çok arabaya bindim ama tempra gibi rahatına binmedim hala garajımda 1 tane var 94 tempra s .. bugün 2007 kasası çıksa gözüm kapalı alırım ve ayrıca en genç tempra kullanıcılarından biriyim.. benide klubünüze kabul ederseniz sevinirim

:::DH TEMPRA TeAm:::
  • arkadaş merak etme tempracı çok sadece bizim milletin geri kafalılığı yüzünden ön planda diil bu klübü kuran arkadaşlarada çok teşekkür ediyorum
  • arkadaşın dediği gibi tempracılar burayaa
  • focusumu çok seviyorum ama eski tempracı olarak yeni tempranın çıkacağı günü dört gözle bekleyenlerden biryim.
    saygılar...
    quote:

Orjinalden alıntı: tempraclube

merhaba arkadaşlar bende tempra sahibiyim bugüne kadar çok arabaya bindim ama tempra gibi rahatına binmedim hala garajımda 1 tane var 94 tempra s .. bugün 2007 kasası çıksa gözüm kapalı alırım ve ayrıca en genç tempra kullanıcılarından biriyim.. benide klubünüze kabul ederseniz sevinirim

:::DH TEMPRA TeAm:::

• bu gidişlede daha çok beklicez galiba linea yerine 1.6 tjet bi tempra çıkarsaydı fiat arabaları üretmeden satardı ama üretmiyolar işte
  • fiat bu lineanın adını açıklamadan araca isim aradıkları zaman aracın tempranın yeni kasası sanmıştım ama ne yazıkki boş çıktı ( üretin artık şu temprayı yeniden yaa)
  • araba budur
  • quote:

Orjinalden alıntı: tempraclube

arkadaş merak etme tempracı çok sadece bizim milletin geri kafalılığı yüzünden ön planda diil bu klübü kuran arkadaşlarada çok teşekkür ediyorum

kardeş hoş geldin...
    bu forumu kuran arkadas şu an arabasını sattı.2005 model hyundai almış.yukarıdaki linki ziyaret edersen daha çok tempra severle karşılaşırsın.

bende bu forumu çok seviyorum ama buraya gelen yok...

yakında sadece tempra ve tipoya özel forumumuz olacak ..
    saygılar sunarım
  • arkadaslar herkese merhaba. bir kaç arkadas TEMPRA VE TİPO 'YA ÖZEL şimdilik forum olarak bu siteyi kurdular.yavas yavas herseyi yerli yerine oturtmaya çalışıyorlar.bazen server problemleri oluyor ama uğramak isterseniz link asagıda ....

http://www.tempratipo.net.tc/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavis717 -- 7 Haziran 2007; 17:40:40 >
  • arkadaşlar burasıda güzel.neden buluşmaya devam etmiyoruz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.