Şimdi Ara

Makyajlanan yeni Volkswagen Golf, 10 Kasım'da tanıtılacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makyajlanan yeni Volkswagen Golf, 10 Kasım'da tanıtılacak 
    Daha öncesinde sizlere haberimizde de yer verdiğimiz üzere 2012 yılında üretime başlanan Volkswagen Golf, 10 Kasım tarihinde yenilenen yüzüyle karşımıza çıkacak. Alman firma adına önemli bir model olan araç teknolojik açıdan pek çok yeniliğe kavuşacak.

Daha önce Golf R Touch konseptinde gördüğümüzde el hareketleriyle kontrol sistemine kavuşacak modelde el hareketleriyle ses ayarı, ısı ayarı ve sunroof gibi şeyleri kontrol etmek mümkün olacak. Yeni Golf'le birlikte kabindeki geleneksel düğme sayısı azalırken el hareketiyle kontrol edilemeyen fonksiyonlar ise geri bildirimli dokunmatik ekran aracılığıyla yapılacak.

Dış görünümde de beklendiği gibi yeni ön ile arka aydınlatma ve hafifçe elden geçirilen tamponlar yer alırken, yeni jant stilleri de makyajla birlikte sunulabilir. Motor tarafında büyük oranda şu anki modeldekiler korunurken 1.4-litre üzerine geliştirilen 1.5-litre hacimde yeni bir benzinli motorun yanında 1.6-litrelik TDI motordan geliştirilen 1.5-litrelik yeni bir dizel motor da seçeneklere eklenecek.

Merakla beklenen 2017 model makyajlı Volkswagen Golf 7'nin lansmanını 10 Kasım'da aşağıdaki YouTube kanalından canlı izleyebilirsiniz.

• Bu 1.5 motorların verileri belli midir? Merak ediyorum doğrusu. Tsi versiyonda 170hp gibi gelirse harika olur. 1.4 motorda bu seçenekler bazı spor modellerde vardı. C sınıf 5 kapılı araclara gelir umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %74 vergi ile artık hayal teşekkürler rte

• Virgül kullanın lütfen golf10 diye okudum. Daha 8 çıkmadan 10 ne ara çıktı diyorum

• 2017 model makyajlı Volkswagen Golf

1.2 TSI BMT 110 PS Manuel - Midline Plus

100.000 TL

Hayaldi, gerçek olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Respect*** -- 9 Kasım 2016; 18:26:35 >
  • Golf 10 hangi ara çıktı la o kadar oldu mu diye geldim gidiyorum

• Bir tek ben mi VW araçlarının abartıldıkları kadar iyi olmadığını düşünüyorum? Kafamda deli sorular.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

%74 vergi ile artık hayal teşekkürler rte

Katma Değer Vergisinden haberin yok herhalde, yeni düzenlemeyle bu araç için vergi %105 oluyor. Kısaca halk arabası alıyorsan kendine aldığından fazlasını devlete alacaksın.
  • Ledleri yenileme zamani gelmis bunlarin

• Daha da güzel olmuş. 7. jenerasyonu Leon satışları baltalamış olsa bile yine de çok satacaktır.

• golfü dahi şu ülkenin yüzde 80i hayal dahi edemiyecek düzeyde ne hale geldik

• Bu sene, bahsedilen motorlar gelmiyor boşuna heveslenmeyin arkadaşlar.

• Bu yeni 1.5 TDI motor rakipleri gibi bi güç ve tork üretmesi lazim artik eskidi 1.6 TDI. Birde dizel-manuelin 6 ileri olmasi lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomi01 -- 9 Kasım 2016; 19:07:43 >
  • Bu da son makyaj golf 5 mi hani 2012 değil de 2003 de üretilmeye başlanan?
    http://www.audeo.it/blog/en/blog/what-is-it-about-vw-golf-success/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaptorFX -- 8 Kasım 2016; 8:46:21 >
  • tok kapı sesinde bir gelişme var mı? daha tok bir sese upgrade etmişler mi?

• Makyaja gel. Teknoloji var tasarım yok! Otur çay iç. 2017'de Golf 8 çıkarmak yerine, allayıp pullayıp 2019'a kadar devam diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: l0chness

Bu yeni 1.5 TDI motor rakipleri gibi bi güç ve tork üretmesi lazim artik eskidi 1.6 TDI. Birde manuelin 6 ileri olmasi lazim.

Manuel zaten 6 ileri.

1.2 TSI Golf kullanıyorum(2015)

• JoeyBane kullanıcısına yanıt
    1.6tdi golf 5 ileri onu soyledim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Makyaja gel. Teknoloji var tasarım yok! Otur çay iç. 2017'de Golf 8 çıkarmak yerine, allayıp pullayıp 2019'a kadar devam diyor.

Onlar temsili resim daha tanıtılmadı kin beslersin anlarım da kendi kendine ne yaşadın sen orada

• quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Bu da son makyaj golf 5 mi hani 2012 değil de 2003 de üretilmeye başlanan?
    http://www.audeo.it/blog/en/blog/what-is-it-about-vw-golf-success/

Sokaktaki her köşede F30 3 serisi var ama, ne yaman çelişki..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.