Şimdi Ara

Deadpool 2'den bir ayrılık haberi daha geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Deadpool 2'den bir ayrılık haberi daha geldi 
    Marvel çizgi roman karakteri Deadpool'dan beyazperdeye uyarlanan ve dünya genelinde elde ettiği 786 milyon dolar hasılat ile önemli bir başarı yakalayan Deadpool’un yeni filmine dair üzücü haberler peşi sıra gelmeye devam ediyor.

Hatırlayacağınız gibi ilk geniş çaplı filmi olmasına rağmen yönetmen koltuğunun hakkını vermeyi başaran Tim Miller, Ryan Reynolds ile yaşadığı fikir ayrılıklarından dolayı Deadpool’un devam filminde yer almayacağını açıklamıştı.

Film müziklerini yapan Junkie XL da devam filminde olmayacak

Tim Miller’ın net bir dille Deadpool ekibinden çıktığını açıklamasının ardından filmin müziklerini yapan Junkie XL, Facebook’tan yayınladığı açıklamayla kendisinin de devam filminde yer almayacağını duyurdu. 

Deadpool’un hayatında önemli bir yer edindiğini dile getiren Junkie XL, Tim Miller ile çalışmanın oldukça önemli ve değerli olduğunu ancak filmin başarılı olmasını sağlayan Miller’ın projede yer almamasını doğru bulmadığını, uzun değerlendirme sonucunda bu yüzden Deadpool 2'nin müziklerini yapmayacağını belirtti.

Kulislerde konuşulanlara göre John Wick'le bildiğimiz David Leicht'ın, The Cabin in the Woods'un yönetmeni Drew Goddard'ın ve çeşitli Amerikan dizileriyle adını duyuran Magnes Martens’in yeni yönetmen adayları arasında yer aldıkları iddia ediliyor. Her ayrılık haberiyle hayranlarını üzen Deadpool'un devam filminin 2018'de vizyona girmesi bekleniyor.

• Ryan dışında gerisi yalan hiç farketmez.
    Bu Tim yönetmen değildi zaten animasyon studyosu sahibiydi :)
    İlk film gerçekten amatör ruhla yapılan bir film olmuştu bütçesi vs.
    Studyo yıllardır izin vermiyordu filmin çekimine malum senaryosundan dolayı kendi filmleri ile dalga geçmesi vs. birçok neden den karakterin.
    Ama şimdi gördüler ki x-men filmlerine ayırdıkları o koca bütçeye rağmen bu film ile aynı gişeyi yapması dolayısı ile verdikleri 2 lirayı 200 lira yapan başarısından dolayı çok çok daha fazla bütçeli kapsamlı bir 2. film olucaktır.
    Gerçek bir yönetmen bulmaları lazım tabi ki en başta.
    Görünen o ki ilk filmden çok daha iyi bir 2. film geliceği kesin bence.
    Sonuçta herşey bütçe meselesi daha geniş bir oyuncu kadrosu yani x-men'ler ve çok daha fazla aksiyon bekliyorum 2. filmden.

• quote:

Orijinalden alıntı: 312 .

Ryan dışında gerisi yalan hiç farketmez.
    Studyo yıllardır izin vermiyordu filmin çekimine malum senaryosundan dolayı kendi filmleri ile dalga geçmesi vs. birçok neden den karakterin.
    Ama şimdi gördüler ki x-men filmlerine ayırdıkları o koca bütçeye rağmen bu film ile aynı gişeyi yapması dolayısı ile verdikleri 2 lirayı 200 lira yapan başarısından dolayı çok çok daha fazla bütçeli kapsamlı bir 2. film olucaktır.
    Sonuçta herşey bütçe meselesi daha geniş bir oyuncu kadrosu yani x-men'ler ve çok daha fazla aksiyon bekliyorum 2. filmden.

Hugh Jackman'ın Xmen'i bırakmasından sonra açıkçası Xmen'den daha da hayır gelmez diye düşünüyorum
    Bu yüzden Deadpool filmlerine yüklenmeleri muhtemeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

quote:

Orijinalden alıntı: 312 .

Ryan dışında gerisi yalan hiç farketmez.

Hugh Jackman'ın Xmen'i bırakmasından sonra açıkçası Xmen'den daha da hayır gelmez diye düşünüyorum
    Bu yüzden Deadpool filmlerine yüklenmeleri muhtemeldir.

Yok öyle bir şey şu ana kadar ki ufak hikayelerin hepsi tüm evrenin büyük savaşlarinda insanlar bu karakter kimlan olmasın diye verildi. Çok güzel filmler geliyor çoookkk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Junkie XL gitse ne oluuur, kalsa ne oluuur. Tim Miller gitmiş. Zaten filmin müziklerinin de bir numarası yoktu ki. Atmosferine göreydi belki ama akılda kalıcı bir yanı yoktu. İyi bir yönetmen gelsin kurtarır.

• film konu olarak o kadar b*ktanki bırak filmi doğru yapmayı
    bu filmi doğru yapan yönetmenin tüm imajı ve sanatsal gayesi çöp olacağı için
    bunu anca amatör bir yönetmen yönete bilir !

• Ne deadpoolmuş be filmin tüm olumlu izlenimlerini yok etmeye kararlılar gibi görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma sapan anlamsız bir filmdi. Süper kahramandan daha çok erotik filmdi bence. Bu kadar hasılat yapıp beğeni toplamasına gerçekten şaşırıyorum...

• O kadar kişi filmi beğendi ama sen 15.6" monitörünün karşısında, dublajlı, 360p online, çekirdek-kola yapıp izlediğin filme "saçma sapan filmdi" diye, daha filmin nesini eleştirdiğini hiçbir şekilde belirtmeden direk kestirip atıyorsun öyle mi?
    "hmmmm pikii cnm"

• quote:

Orijinalden alıntı: By_higH

O kadar kişi filmi beğendi ama sen 15.6" monitörünün karşısında, dublajlı, 360p online, çekirdek-kola yapıp izlediğin filme "saçma sapan filmdi" diye, daha filmin nesini eleştirdiğini hiçbir şekilde belirtmeden direk kestirip atıyorsun öyle mi?
    "hmmmm pikii cnm"

Sinemada çoğu zaman altyaziya bakmadan izledim çekirdek kola da yapmadım film sacmasapandi kardeş oldu mu belirtmiş ya erotik film gibiydi diye sanki sanat filmi de bi de analiz kascaz şu şu nedenlerle beğenmedik diye

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem552

Saçma sapan anlamsız bir filmdi. Süper kahramandan daha çok erotik filmdi bence. Bu kadar hasılat yapıp beğeni toplamasına gerçekten şaşırıyorum...

Bende filmden anlamayıp RECEP ivedik izleyip gelen senin gibi kitleye inanamıyorum. Sen git kara ambar kamyoncular derneğine üye kaydı yapsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MİRAH

quote:

Orijinalden alıntı: By_higH

O kadar kişi filmi beğendi ama sen 15.6" monitörünün karşısında, dublajlı, 360p online, çekirdek-kola yapıp izlediğin filme "saçma sapan filmdi" diye, daha filmin nesini eleştirdiğini hiçbir şekilde belirtmeden direk kestirip atıyorsun öyle mi?
    "hmmmm pikii cnm"

Sinemada çoğu zaman altyaziya bakmadan izledim çekirdek kola da yapmadım film sacmasapandi kardeş oldu mu belirtmiş ya erotik film gibiydi diye sanki sanat filmi de bi de analiz kascaz şu şu nedenlerle beğenmedik diye

Çizgi romanı okudun mu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.