Şimdi Ara

Forza Horizon 3'ün Demosu Windows 10 Sahiplerine Sunuldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •    Forza Horizon 3'ün demosu 12 Eylül tarihinde Xbox One sahiplerine sunulmuştu ve Forza Motorsport topluluk yöneticisi Brian Ekberg açıklamasında "Takipçilerin Forza Horizon 3'ün PC demosu hakkındaki meraklarını biliyoruz. Forza Horizon 3'ün PC demosu oyun çıkış yaptıktan sonra bir ara gelecek." demişti.

İşte belirtilen o "bir ara" geldi ve oyunun demosu nihayet Windows 10 sahiplerine de sunuldu. Demoyu buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sistem gereksinimleri Windows mağazasında mevcut.

27 Eylül tarihinde çıkış yapan açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 3, Xbox One ve Windows 10 platformları üzerinde erişilebilir durumda. 

• ps4 sahipleri indirmesin nasıl olsa win10 gıcık gidiyorlar
  • 260 tl standart sürümü indirmeye gerek yok

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

ps4 sahipleri indirmesin nasıl olsa win10 gıcık gidiyorlar

Bu yorumdaki mantığı İsviçreli bilim adamları çözmeye çalışıyor.
  • Oh be. Bu gece indiririm.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyun pc de standart çalışmıyorki arkadaş sürekli donmalar fps düşüşleri berbat optimizasyon 4-5 tane yama geldi halen daha aynı oyunu oynayamıyorum şaka gibi :D
  • quote:

Oyun pc de standart çalışmıyorki arkadaş sürekli donmalar fps düşüşleri berbat optimizasyon 4-5 tane yama geldi halen daha aynı oyunu oynayamıyorum şaka gibi :D

ps4 sahibi oldun belli allah birilir ilk alan sensindir :D :D
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyun pc de standart çalışmıyorki arkadaş sürekli donmalar fps düşüşleri berbat optimizasyon 4-5 tane yama geldi halen daha aynı oyunu oynayamıyorum şaka gibi :D</blockquote>

ps4 sahibi oldun belli allah birilir ilk alan sensindir :D :D

O mesajı giriş yapmaya üşendiğim için atmıştım ama bazı kişiler yanlış anladı herhalde Benim PS4 üm YOK Forumda bilenler bilirler sadece pc kullanıyorum şu an ve oyunun optimizasyonu harbi kötü git 970 fps değerlerine bir bak :S

• oh oh sonunda yalnız oyun steamde olmayınca size de sanki böyle unutuldu gitti kimse oynamıyor gibi hissettiriyor mu
  • quote:

ps4 sahipleri indirmesin nasıl olsa win10 gıcık gidiyorlar

Nasıl bir kafa yapısı, ne tür bir kıskançlıktır bu?
  • Windows store'dan değil Amazon'dan alın. Arada dağlar kadar fiyat farkı var
  • Demo gelmese de olurmuş, satış anlamında diğer Forza oyunları gibi çok başarısız bir oyun oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 4 Kasım 2016; 22:51:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faltuner

oh oh sonunda yalnız oyun steamde olmayınca size de sanki böyle unutuldu gitti kimse oynamıyor gibi hissettiriyor mu

Öyle zaten windows markete 5 kuruş vermedim vermem. Steam' e gelmesini benim gibi bekleyen insanlar vardır.Kim uğraşacak microsoftun iğrenç marketiyle.

• oyun ultranın bir altındaki ayarda gtx 970 ve fx 8350 ile stabile yakın 60 fps çalısıyor.optimisasyon sorunu çok yasamadım tabi bu durum sistemin bütünlüğü ilede alakalı.
  • quote:

Windows store'dan değil Amazon'dan alın. Arada dağlar kadar fiyat farkı var

Amazon'dan alınmıyor artık, uyanmışlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

Demo gelmese de olurmuş, satış anlamında diğer Forza oyunları gibi çok başarısız bir oyun oldu...

boş herif...
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    4-5 milyon sattı da biz mi yanlış bilgi verdik. 300-500bin satan bir oyuna satış başarısı elde etmiş deseydik dolu adam mı olacaktık?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az 2 milyon satmıştır dijital olarak kutulu satışları kimse iplemiyor zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devletin interneti kesmesinden dolayı indiremedim oyunu hala.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Görünce hemen indirdim.60" 4k tvde bi deneyeyim dedim.Çözünürlüğü 4096x2160 yaptım , aa'yı 8x'e dayadım , ultra grafiklerle bi verdim çoşkuyu.Böyle bir görüntü yok beyler.1080p aa'sız görüntüyle karşılaştırınca 1080p harbi çerez kalıyor 4k'nın yanında.

Tabi ekran kartı baya bi ağladı abi dur yapma diye ama ben dinlemedim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.