Şimdi Ara

Alcatel'in Idol 4 serisi telefonları ülkemize geliyor, işte detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alcatel ülkemizde yeniden yapılanmaya gitti ve yeni ülke müdürü liderliğinde yepyeni bir ekip ve ofisle çalışmalarına hız verdi. Peki hangi Alcatel hangi modelleri gelecek, ne zaman piyasaya sunulacak ve fiyatlar ne olacak ? Tüm bu soruların yanıtları videomuzda. 

• idol 4 için 1999 lira mı dedi? şaka mı yapıyorlar acaba

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış bilmiyorsam 1099 TL olarak sunulacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon 617'li idol 4 e 2000 tl istemek. İyiymiş..Huawei de böyle. Kimse tanımaz ama fiyatları samsung, Apple seviyesinde gezer.

• 1099 dedi videoda siz yanlış duymuşsunuz.

• 1099 lira olacak sanırım yanlış bir bilgilendirme var ortada. Fiyat performans olarak düşük seviye bir cihaz bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

idol 4 için 1999 lira mı dedi? şaka mı yapıyorlar acaba

Merhaba,

Telefonun fiyatı 1999TL değil, 1099TL.

Teşekkürler.
  • sonunda yahu sonunda idol 4s ten haber geldi.Sorulan sorular için çok teşekkürler. idol 4s tahminimce ocak şubat döneminde satışta olur.

• guzelım markayı kımlere bırakmıslar-6 ay once abd de 6.0 alan idol 3 bızde hala 5.0 da - yenı cıhazlar desen bı 4s cazıp oda seneye kaldıkı o gelene kadar asus zen 3 ler onun pıyasasını bıtırcektır-yazık oldu - klavye yı getırseler bari de bı fayda olsa

• Windows'lu 4s gelir mi acaba?

• Adam VR gözlüğü oyun konsolu sanıyor...

• 1100 .ok fazla bir ücret. O VR gözlük de çok dandik bir şey gibi duruyor. Olmasa bile dayatma olarak geliyor yani eğer fiyat o yüzden 1100tl ise. Ben olsam o fiyata hiç sevmesem de General Mobile 5Plus alırdım. Param da cebimde kalır. Güncel yazılım kullanırım en azından.

• Bataryası üzer.

• ZTE Axon 7 mini hemen hemen aynı donanımla 1499 TL'ye satılıyor. Alcatel'in kutu içeriği daha zengin...vr gözlük ve jbl kulaklık çıkıyor. Üstelik fiyatı 1099 TL. Bana göre tek eksiği 16 Gb dahili hafıza olması.

• GM 5 Plus ve Lenovo K5 Note 900'lü fiyatlara satılıyorken, benzer özellikteki Idol 4'ün 1099 liradan pazara girmesi yanlış fiyatlandırma olmuş.
  • Cinlilere bakın ön numara telefonları bedava ya satıyorlar bunlarda vestel kafasını yaşıyan şirketler xD

• ülkemize gelipte napcak

paraları toplayıp gidecek
  • Eskiden alcatel kaliteli bir firmaydı bu tarih 2000 ve baslarından bahsedıyorum,

hiç bir cep telefonun cekmediği yerlerde rahatlıkla konuşma yapmayı saglardı,

dilerdimki piyasada amiral gemisi olacak telefonları uygun fıyatla versınler ama

izledikleri politıkayı goruyorum kı vestelin venus olayına dönmüş...

• Cossie C kullanıcısına yanıt
    Camasir deterjanı kutusundan hediye cikmişti eygidi bu alcatel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -hali hazırda IDOL 3 için Android 6 'yı vermelerini halen bekliyorum USA cihazlarına uzun zamandır dağıltı.. telefona ve malzemesine hiç sözüm yok gerçekten çok kaliteli ve sorunsuz bir cihaz ancak müşteri hizmetlerinin geri dönüşü yeterli değil bilgi ve destek konusunda bu yaz 750 liraya aldım telefonu kulaklığını neredeyse hiç kullanmadım son anda fark ettim kablonun bir yerinde içi görünüyor diye ilgilenmediler yanıt bile yazmadılar facebook sayfalarına ne zaman bir şeye yorum atsam gönderilemedi diyor sistem engel yemiş misali ne biliyim kaliteli bir telefon kutu içeriğide yeterli ama arkasında duran pek bir umursamaz geliyor bana KKTC'ye geldim 2 ay kullandıktan sonra 2 ayın sonunda tuş kilidi tuşum bozuldu çift tıklamayı açtım telefonu onunla kullanıyorum kaskoda yaptırmıştım ama Türkiyeye şubattan önce dönme şansım olmadığı için idare ediyorum şuanda Idol 4 aylar önce KKTC'de operatörlerce satılmaya başlandı Türkiye için gecikmiş bir hamle

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.