Şimdi Ara

Samsung’dan Apple Siri’ye rakip: Bixby

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Üzerinden günler geçse de Güney Koreli üreticinin siciline kara bir leke olarak işlenen, dahası kullanıcıların gözünde büyük bir imaj kaybı yaşatan Galaxy Note 7'nin etkileri kolay kolay silinmiyor. Sürecin daha hızlı ve az sancılı geçmesini isteyen Samsung’un bu yüzden gelecek nesil cihazlarında üstün donanım ve yazılım özellikleriyle kendini affettirmek istediği belirtiliyor.

Kulislerde dolaşan son iddialara göre bir süredir kendi sesli asistanı üzerinde çalışan teknoloji devinin "Bixby" adını verdiği yazılım ile Apple Siri’ye dişli bir rakip çıkaracağı ifade ediliyor. Samsung’un yakın zamanda Siri'yi geliştiren "Viv Labs" şirketini satın alması ve "Bixby"ın marka tescilini yaptırması ise söylentilere kanıt olarak gösteriliyor.

Samsung’dan Apple Siri’ye rakip: Bixby

Önümüzdeki 26 Şubat tarihinde tanıtılacak, yüksek ekran/kasa oranına sahip olacağı söylenen Galaxy S8'le birlikte görücüye çıkması beklenen Bixby’ın ne gibi özelliklere sahip olacağı, hangi dil ve cihaz desteğiyle geleceği ise şimdilik bilinmiyor. Şu anki tek gerçek, Güney Koreli şirketin yaşananları az da olsa unutturabilmek ve kullanıcıların gönlünü tekrar kazanabilmek için üstün bir cihazla karşımıza çıkması gerektiği.

• ah cortana ah :D

• Yeminle başlığı "Biji" diye okudum.

• Simdi ise asil Google Pixel den etkilendi Siri zaten yillardir vardi ki Siriye rakip olsun diye kandirmaca bir uygulama da koymustu S Voice diye ...

Samsung Google uygulamalarina entegre edecegine kendi uygulamalari ile rakip mi olmaya calisiyor anlamis degilim. Gereksiz masaraflar ve maliyet artislari ...

Yazik .

• İsimden kaybediyor

• İlk önce o adı bi değiştirsinler.

• Ne skandalmış arkadaş ya. Her Samsung haberinde; skandal skandal ve skandal!
    Adamların her yaptığı Note 7 patlamasını unutturmak için sanki. Note 7 patlamamış olsa Samsung sesli asistan yapmayacaktı da patlayınca "Dur bi sesli asistan yapayım da Siri gibi ona da sövsünler. Bana olan sinirlerini asistandan çıkarsınlar" diye düşünüp de mi bu işe girmeye karar verdi?
    Böyle giderse şunları da görcez:
    -Samsung Note 7 skandalını telafi etmek için Apple'a amoled ekran tedarik edecek.
    -Samsung Note 7 skandalını unutturmak için yeni 4K TV'leri satışa sundu.
    -Samsung Note 7 skandalını unutturmak için bomba imha robotu geliştirdi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben bixbfssshhhhşşşşhhttt booommm !!!!

• Hey Bixby!
    Geri sayımı başlat.!

5.....4.....3.....2....1.....Booom!

• yapay zeka ya emir veriyorsun ;
    bu gün para kazandırması beklenen borsa kağıtlarını bul ve satın al !
    işlem tamam ! ve para kazanıyorsunuz :)
    é - sonra !? :)

• Siri
    Iris
    Cortana
    ...

• acaba s7 ve s7 edge modellerinede gelirmi bu ozellik?

• Apple gibi Samsungda geriye dönük amiral gemi dedikleri cihazlara verirse anlamlı olur.Sadece gelecekteki modellere vererek bence çokda sempati kazanamaz.

• Söylemesi bile yoruyor Bixby

• İsim olarak Siri'nin gerisinde başka bir isim olabilir bence New S-Voice daha güzel olur.

• EYY Samsung Apple ın arkasından gitmeyi ne zaman bırakacan? sen bu kafayla daha çok diz çökersin... sen yat kalk Android e şükret bu işletim sistemi olmasa senide gömmüşlerdi.

• Eski filmlerde hatırlıyorum hani birine yakalanırdı kendini imha et falan derdi adam elindeki cihaza veya bir teknolojik ürüne. İşte bu uygulamaya da onu diyebileceğiz. Kendini imha et note 7. Gerçek hayatta ilk defa böyle bir şey yaşayacağız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.