Şimdi Ara

Meizu M5: Giriş seviyesine güçlü üye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Alım gücünün dünya geneline göre daha düşük olduğu Çin’de, akıllı telefon üreticilerinin fiyat-performans çizgisine oynadığını görüyoruz. Bu konuda Xiaomi en iyi olsa da, diğer Çinli üreticiler de önemli modeller piyasaya sürüyor. Meizu bunlardan birisi.

Fiyat-Performans Telefonu

Firmanın tanıttığı Meizu M5 adındaki yeni akıllı telefon giriş seviyesine önemli özellikler sunuyor. Polikarbonat alaşımdan imal edilen modelin ön kısmında mBack adındaki Home butonu ve parmak izi entegrasyonu yer alıyor.

5.2 inçlik ekranında 720p çözünürlük barındıran model, 8 adet Cortex-A53 çekirdeğine sahip MT6750 yonga setinden gücünü alıyor. Seçenek olarak ise 2GB RAM/16GB arttırılabilir kapasite ve 3GB RAM/32GB arttırılabilir kapasite sunulmuş.

Bataraya kapasitesi olarak 3070mAh tercih edilirken, gün boyu yetecek kadar kullanım süreleri elde edilebiliyor. Arka kısımdaki 13MP çözünürlüğündeki kamera 0.2 saniyede odaklanabiliyor ve faz algılama ile desteklenmiş. Ön kamera ise 5MP çözünürlüğünde.

Ayrıca Bkz.Apple A10 yongalarını tamamen TSMC üretiyor

Android işletim sisteminin modifiye edilmiş hali Alibaba Yun OS üzerinde kendi Flyme OS arayüzünü çalıştıran modelin 2GB RAM kapasiteli veriyonu 103$. 3GB RAM kapasiteli versiyon ise 132$ fiyat etiketine sahip. Uluslararası versiyonlarda Android işletim sistemi olacak ve fiyatlar da biraz yükselecek. 

• Androidle 150 dolar desen, O fiyatlara cinde rakibi cok.bize gore mukemmel olmus orasi ayri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meizu ,Xiaomi de olmasa ucuz ve kaliteli telefon kullanamayacağız

• Çindeki versiyon da android işletim sistemli sadece biraz farklı root falan edilemiyor.

• m2 ve m3 den farki ekran az daha buyumus gibi. m3 fiyatlari asagi dusermi acaba? komisyoncular 500 den satiyor 400e dusursunlerde alalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 720p ekranlı mediatek işlemcili telefona 130$ mi çöp Çin'de bile tutmaz.Lg g4 de kullanılan snapdragon 807 işlemcili full hd ekranlı mi4c 120 $ iken kimse bunun yüzüne bakmaz

• Garantideki sorunlarını düzeltse daha iyi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Garantideki sorunlarını düzeltse daha iyi olabilir.

Ya gerçekten Dijitalmarket gitti. Şimdi ne olacak?
  • okan_cehapelioglu kullanıcısına yanıt
    130 dolardan bize getirsinler bak nasil satiliyor. Cift cift alir insanlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Meizu'nun olayını anlamadım ben.
    M3'ün aynısını pili ufak makyajlayıp sürüyorlar.
    Pro 6s'i Pro 6 ile aynı özelliklere tekrar piyasaya sürüyorlar.
    Neyi kaçırıyorum ben?

• Sar degeri yok?

• Bu telefonu çok beğeniyorum. Siyah rengi güzel

• giriş seviyesinde mtk lı bi işlemci varsa oradan yavaşca uzaklaş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.